Järjehoidjad

Anno võrgus

Alternatiivsed nimed: Anno võrgus

Mäng Anno Online - see on tasuta veebipõhine strateegia, mis toimub keskaegse maailma läänes. Te mängida Anno Online ja võimalik saada ja arendada oma saar käed mitte ainult ressursside kontrolli ja rikkust, aga ka elu saare elanikud . Võite liituda teiste mängijatega avastada uusi maailmu ja tundmatu tsivilisatsioon ja ehitada ilus ajaloolised hooned minevikust.

Enne mängima Anno Online veenduge, et teie arvuti vastab süsteemi miinimumnõuded nagu: sagedus protsessor - 2 GHz; RAM-1GB Video Card - 128MB.

Osale mängus Anno Online ei võta palju aega ja lihtne:

1. Pealehel, sisestage oma vanuse

2. Sisestage kehtiv e-posti aadress;

3. Valige « Logi mulle kuni », ja Anno Online registreerimine on lõpetatud.

Mäng Anno Online On näidatud, et maailma disainer Tom Bolton. Mängija eesmärk Anno Online online on lihtsalt ehitada suurejoonelisemaid linn, mängijad saavad kasutada kõiki olemasolevaid ressursse ja võrgu diagrammid, et tagada kõikide oma kodanikele ainult seda, mida nad vajavad. Game Anno Online näidata 120 tüüpi hoonete ja enam kui 800 hoonete igas linnas, nii et teil on täita piisava hulga arvutusi.

Ehitada suur struktuuride Anno Online online mängijad peavad ühinema ja koostööd teha tööd. Strateegia on gild süsteem, globaalne chat online liderovy, staatus jälgimise ja sõnumite süsteem, samuti vahend luua avatar Kombineerides 3500000. Mängijad Anno Online online võib külastada saarel üksteist, kuigi ei ole selge, mida nad teeksid, kui nad tegid. Selleks et luua suuremahulisi projekte, nagu katedraali, näiteks võtta paar päeva reaalse aega.

Et alustada ehitamist linna mängu Anno Online mängijad peavad alustama nullist. Igal mängijal on juurdepääs üheksa mänguautomaadid saarel esimene viis neist on lukustamata niipea kui hakkate Anno Online mängida, ülejäänud neli ainult sa võimeline osta. Allikas saarel on fikseeritud vormingus, kui ressursse paigutatakse pseudo. Kui olete koloniseeritud kogu territooriumi Anno Online online ja jõudnud piisavalt kõrget arengut, siis on võimalik ehitada laevad ja saata neid oma koloniseeritud saarel. Kuna igal saarel on juurdepääs teise ressurss, mängijad Anno Online online peavad tegelema iga saare oma majanduse tasakaalustamiseks ja spetsialiseerunud ka edasi ja arendada kaubandussuhteid koos sõpradega.

Loomulikult on teenuste mäng Anno Online , mis on kättesaadavad ainult raha. Siin mängijad saavad osta kiirendada edusamme, näiteks. Siiski enamik punkte, et nad ei osta, on puhtalt kosmeetiline.

Graafika mäng Anno Online on kõrgel tasemel. Eeliseks on mäng, see on brauseri MMO mäng, see on lihtne kasutada, et saate mängida koos oma sõpradega, Anno Online online [ _1_] saab teostada kaubavahetust mängijatega üle kogu maailma! Seas puudused hõlmavad asjaolu, et serverid on sageli ühenduseta, kuid pigem on see häire.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more