Järjehoidjad

Broken Realm

Alternatiivsed nimed: Broken Realm

Mäng Broken Realm põhineb veebipõhine MMORPG mänge, et tutvustada mängijaid maailmas sõjaseisukorra kuningriik on ohus. In R mäng on neli erinevat klassi mängijatele, saate valida umbkeelne ambur, mage või Paladin. Sul on ka valik sugu: mees või naine. Game Broken Realm on kuidagi välimuse oma potentsiaali kangelane, välja arvatud need, mis on laos.

Enne mängima Broken Realm, veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128 MB. Osale mängus Broken Realm ei võta palju aega ja lihtne:

1. Pealehel valige kirje « saab allkirjastada kuni » [ _15_]

2. Sisestage oma kasutajanimi,

3. Sisesta turvalist parooli ja seda korrata

4. Palun sisesta kehtiv e-mail

5. Kirjutage oma sünniaeg;

6. vali « Esitada » ja Broken [_1_ ] Realm registreerimine on lõppenud.

R2Games hiljuti välja uue järge mäng Crystal Saga kutsuti Broken Realm online mis on olulised erinevused graafika ja storyline, kuid on ka palju ühist originaal. Sel ajal te mängida Broken Realm ja liituda auastmed halastamatu prints Reucroft kaitsta rahu ja taastada kahjustatud aladel.

In Broken Realm huvitav mängida, sest mängijad saavad valida ainult nelja põhirühma: Paladin, barbaarne, ambur ja mage, kuid nad võivad ka juurdepääs Mitme alamklassid. Kui mängijad otsustavad mängida lähivõitlus barbar, nad mängivad koos alamklassid, näiteks Berserk, Lord või Veteran.

Esiteks mäng Broken Realm ei tutvustata ühtegi uut üldse. See pakub väga tuttav süsteem: mängijad lähevad üle maailma, külastades erinevate väikeste kaartide, tappa koletisi sama tüüpi, samuti kohtuda sadu või isegi tuhandeid identsed tähemärki. Tegelikult on raske leida suur erinevus gameplay vahel Broken Realm ja Crystal Saga .

Mäng Broken Realm hea, et mängijad saavad lemmikloomad ja tiivad tasuta. Kuna BR mäng on palju ala kaardid ja navigatsiooniseadmed automaatselt enamasti mängijad peavad läbima erinevaid kaarte enne sihtkohta saabumist. Kaardid Broken Realm online kõik näevad ainulaadne erinevad teemad. Nii näed erinevate struktuuride linn, lumega kaetud männid kõrbes, ja erinevaid elukaid iga stsenaariumi.

Storyline Retked Broken Realm online avalikustatud lahingutes kümneid koletised sama tüüpi, ikka ja jälle. See tähendab, et kui sa oled tapnud 15 Arktika hundid, siis küsitakse, et tappa 12 neist uuesti, et saada konkreetse relva ja siis kümneid neil koguda piisavalt juuksed hunt. See põhjustab jäätmete kogemus BR mäng.

Game Broken Realm ei lisa ühtegi auhinda läbi lahing. Tiny koopasse, kus on ainult mõned mobs ja boss, ei ole palju rõõmu mängijatele, lisaks vastased on palju suurem maksimaalne tervist kui teie või teie lemmikloom. Seega mängu Broken Realm näitab, et see on parem ühineda või luua rühma, kui üks mängija on peaaegu võimatu minna maa alla.

In ja võitlevad koletistega, Broken Realm mäng ei paku vähe võimalusi nautida reaalajas lahingud. Näiteks võite uurida igavene kuristikku ja liituda poole ronida õppe torn! Seega, vaatamata mõningatele puudustele BR mäng on väärt järge Crystal Saga .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more