Järjehoidjad

Casus Belli

Alternatiivsed nimed: Casus Belli

Casus Belli Online - uus Briti ettevõte Infinitios, mis ühendab kõik parimad omadused interneti tasuta mängud. Koostatud fantastiline ruumi strateegia žanr võimaldab mängijatel võitlema välismaalase olendid

Deeds mehi selle lühikese seansi shooter liigub janu vallutamine ei ole universumis, ning vajadust kaitsta oma planeeti välismaalase julm Antics. Sai serv kas inimkond jääb ellu ja kas üldisele kaitsta Maa. Välismaalaste loota, et inimesed põgenevad ilma tagasi vaadates, jättes neile uus planeet, nagu nad ütlevad leige. Kuid selle asemel, et nad leidsin vastupanu. Keegi ei arva, et lahkuda oma lemmik koht. Sõlmitud kohutav sõda. Samas esindajad inimkond ei ole kõik halb. Nad tulevad appi informaatorite, kellega neil on kontakt edukalt rünnata kurikuulus Hunters. Informaatorite - välismaalane luure seotud täiesti erineva kategooria kui verejanuline kallaletungijad. Nad on aidanud edu tehnilise arengu maalased. Nüüd on võimalik toota kosmoselaev ei pruugi halvem neile, kes on harjunud kasutama vaenlased. Selle kaudu saavad inimesed seisma välismaalastele võrdsetel tingimustel. Aga kes võidab - see küsimus jääb lahtiseks.

Hakkas mängima Casus Belli aitate inimkonna ellujäämiseks ja kaitsta rünnakute eest, mis tuli galaktika vastastele. Peaasi uskuda õnnelik lõpp ja ühendades jõud usaldusväärne meeskond minna helgema tuleviku.

Teil on vaja ainult registreerida mängus Casus Belli. Aga enne, kui loote konto, siis veenduge, et teie arvuti vastab see konfiguratsioon:

  • OS Windows 98/ME/2000/XP/Vista × 32/Seven
  • Protsessor Intel Pentium ΙΙΙ 1 GHz
  • Card 32 MB
  • 128MB RAM

Kui kõik on korras, Casus Belli saab mängida ilma installida kliendi mis tahes Browser. Võite kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, jne § Casus Belli registreerida - see on vaid mõne minuti. Sisestage e-posti aadress ja luua parool. Tingimused automaatselt vastu. See on kõik äri! Tere tulemast väljaõpe kohapeal!

Enne kui minna oma esimesele laevale lahing, mida tuleb õppida põhitõdesid juhtimine ja mugavalt navigeerida tähtedevahelise ruumi. Algaja läheb ruumi lihtne laev Hiinas. Aga teenides kogemusi ja krediiti, saad võimaluse olla tahke võitlevad konstruktsioonidest

Kokku liiki sõidukite mängus kuus

  • Corvette
  • Fregatt
  • Hävitaja
  • Cruiser
  • Battlecruiser
  • Lahingulaev

Aja jooksul, siis on võimalik luua kogu kollektsioon erinevaid mudeleid, sest garaaž pannakse seitse laeva. Aga ei usu, et panna kosmoselaeva selle hoidla, meelerahu siis unusta see. Ei, see ei olnud lõpuni. Laevad vajavad pidevat parandamist, muidu saad välja täitanud konkurent. Sa lihtsalt ei saa hoida mõni tõsine võitlus. Pumpamisest tehnikat, siis koos nad ise arenevad. Online mäng Casus Belli pakub jalgsi kett auastmed ja muutuvad kinni isik. Alustades lihtsate kadett, siis on võimalik, et lõpuks on laevastiku admiral. Tehke seda! Teeninud medalid soojendab südant. On midagi, mille poole püüelda!

Kuigi selles riigis, kus olete teinud tellimuse laeva (Ameerika, Venemaa, Ukraina, Hiina), see peaks olema varustatud väärikalt. Kasu mitmekesine arsenal siin ja vali vähe. Teil on juurdepääs raketiheitjat, ray relvad, miinid, torpeedod, kestad ja rohkem. Võitlus win, mida saab kasutada kahte meetodit tulistamist. Master shooting väravale lüüa, samuti arestimise ja säilitamise eesmärke.

Mängi mängu online Casus Belli vaja pärast valitud arengutee. Aga kes siis saab, üksi toime tulla eesmärkide võimatu. See on ennekõike meeskonnamäng. Ja peamine omadus PvP - võitlus "meeskond meeskond." Kooskõlastatud tegevus, millele toetust informaatorite - ja võit taskus! Ärge muretsege, kui lahingus hävitada oma laeva, võibolla kogu meeskond ei ole veel kadunud, ja vaadata tema ülim võit võib vaatlejana.

Casus Belli mängu oodanud oma tegudega! Nautige spectacular ruumi seiklus! Muuda saatuse laastatud planeedi tõestada kutsumata külalisi, et on täielik õigus elada maa peal! Naudi mängu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more