Järjehoidjad

ConquerX2

Alternatiivsed nimed: ConquerX2

ConquerX2 mäng on veebipõhine online mäng, kus sa laiendada oma impeeriumi kosmoses. Selles mängus sa pead looma võimas laevastik.

Game ConquerX2 registreerimine all jõudu iga kasutaja. Registreerimiseks peate vastama järgmistele nõuetele:

1) anda meile oma e-posti aadress ja kasutajanimi.

2) Kirjutage oma hüüdnimi ja salasõna.

Mängida peate ConquerX2 nii võita võimu ja mõju. Et seda teha, pead kõigepealt välja töötada hea infrastruktuur ja suur hulk toorainet.

Nii et sa pead koguma erinevaid mineraalaineid ja kristallid, samuti ehitada hoone, hoone kosmose tegeleda ja värvata sõdureid. Tõhus tootmise ressurss on esimene samm, et oma impeeriumi.

, Et laiendada oma piire ConquerX2 sa peaksid mängima rünnata teised planeedid, ja seetõttu sa bude saab edukas.

Selleks tuleb saata oma laevastik lahing teiste mängijate vastu.

Aja oma armee ConquerX2 Internetis saab rohkem ja rohkem, kuid samal ajal, saate kiiresti kaotada oma võitlejad, kui nad läbida galaktika. Mängu arendajad on alati töö optimeerimiseks varahalduse laevastikku. Seega on teadus - fiktsioon mäng ConquerX2 näiteks on häire, mis teavitab teid teatud ajal.

Muidugi, te peate kaitsma oma planeeti vaenlase rünnakud. Muidu kõik oma teenused märkamatuks ja saad kiiresti kaotada.

In mäng ConquerX2 on palju kaitslik tornid ja muud rajatised. Lisaks saate muuta mängu kümneid külalistele, et saata teile kõige kaugem osa galaktika. Nii saad parandada oma iseloomu ja tema vägedele.

Game ConquerX2 online saab tutvuda selliste vahendite

1. Rahvastik on väga oluline ressurss. Seega peamine kasv on kasv elanikkonnast.

2. Crystal kasutatud jaoks palju osade tootmine (eriti osade [ _30_] mootor laev ) ja erinevad ja struktuure kaitslik tornid .

3. Gas kasutatakse ka erinevates tööstusharudes , aga kõige olulisem kasutamine - see jaoks teenus Interior puhul laevad jooksul reisi. Marine transport laev , näiteks laeva rünnata nõutakse rohkem gaasi sest laser kahurite et kasutatud Marines, töö gaasi . Gas eeldab ka suurtes kogustes hallata mitut kohtusse.

4. Marines peetakse samuti oluliseks ressursiks, sest nad on viimane kaitseliin planeedil.

Isegi kui taevas on ülekaalus võita lahing laevastiku planeedi ei saa hõivatud kui Marines kohapeal ei olnud alla surutud.

Registreeru online mäng ConquerX2 tasuta oma sõpradega.

Jätkake võitlema ruumi brauseri mäng X ConquerX2! Hakka võimsaim keiser universumi ja uurida futuristliku tehnoloogia

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more