Järjehoidjad

Jüngrid: Vabanemine

Alternatiivsed nimed:

Disciples: Liberation ei ole selle sarja tavaline mäng. Parem on seda tajuda eraldi tootena, siis tundub see üsna huvitav ja sõltuvust tekitav. Need, kes selles mängus ootasid samas stiilis rea jätkamist, võivad olla veidi pettunud. Enne Disciples: Liberationi mängimist saate lugeda mängu lühikirjeldust.

See on sama fantaasiamaailm, mida paljud nii armastavad ja mida me edasi minnes uurime. Mängul on huvitav süžee, kuid seal on muudatusi ja siin ei saa te tegelast mängu alguses valida, nagu eelmistes osades. Sellegipoolest on lookampaania huvitav, peategelane on üsna karismaatiline ja tema saatus ei jäta mängijat ükskõikseks. Kõige rohkem on muutunud mänguviis. Väljakul liikumine meenutab nüüd rohkem RPG mänge, kuid võitlussüsteem on jäänud käigupõhiseks. Ilmselt otsustasid arendajad, et selline ebatavaline kombinatsioon võib mängijatele meeldida.

Õnneks nad ei unustanud lossi arendamist, kuid nad lihtsustasid seda protsessi veidi. Küll aga on lossis piisavalt hooneid, millest igaüht saab täiustada ja seeläbi valida arengutee. Mängu algfaasis ei ole meil võimalust peategelase klassi valida, kuid hiljem, süžees teatud edenemise saavutamisel, see võimalus avaneb.

  1. Sõjapealik – tema tugevuseks on lähivõitlus, lisaks saab ta tugevdada liitlasi.
  2. Hexblade'i tugevusteks on lähivõitlus ja mustkunstioskused.
  3. Nägija võib rünnata eemalt ja tervendada liitlasi.
  4. Nõid, nagu ka nägija, võib rünnata eemalt, kuid sõbralike üksuste ravimise asemel võib ta saata kahju, nõrgestades sellega vaenlasi.

Milline klass valida, sõltub teie mängustiilist.

Avianna, see on mängu peategelase nimi, ta ei reisi üksi. Saate valida endale meelepäraseid liitlasi.

Saadaval on neli võistlust

  • Päkapikud
  • Inimesed
  • Ebasurnud
  • Deemonid

Mängus pole piiranguid, milliseid liitlasi kasutada. Kombineerige need oma maitse järgi.

liitlased jagunevad eliit- ja tavalisteks. Eliitlasi saab lahingu ajal juhtida, tavalised täidavad etteantud funktsiooni (näiteks ründavad korra kohta juhuslikku vaenlast või tugevdavad juhuslikku liitlast). Võitmiseks või kaotamiseks peate hävitama eliitvaenlased või kaotama kõik eliitliitlased. Tavalisi vaenlasi, nagu ka liitlasi, rünnata ei saa.

Teie võitlejate tase ei tohi ületada Avianna taset. Kangelanna areng on üsna mitmekesine ja võimaldab teha valiku, mida arendada. Liitlased, kelle tase tõuseb, parandavad ainult jõudlust. Peategelasega kaasas olevate liitlaste arv sõltub tema juhtimisoskusest. Selle oskuse arendamisele tasub tähelepanu pöörata.

Liitlaste positsioon enne lahingut mängib olulist rolli. Lahinguväli on jagatud rakkudeks. Lisaks võivad erinevates kohtades olla takistusi või rakke, millel on teatud mõjud, mida saab teie huvides ära kasutada. Õppige looma rünnaku- ja kaitsestrateegiat. Saate peategelase ja eliitliitlased relvastada vastava klassi relvadega. Mängu ja maailma uurimise käigus leitud esemeid saab kasutada või pritsida, kui te neid ei vaja. Pritsides saate vajalikud ressursid.

Laadige arvutis alla Disciples: Liberation tasuta alla, kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil. Mine Avannaga seiklema kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more