Järjehoidjad

Dune 2

Alternatiivsed nimed: Dune 2

Mäng Dune 2 - veebipõhine reaalajas strateegia tasuta mudel. Naudi põnev gameplay saa online, midagi alla laadida ja installida. Keskmes, mäng Dune 2 - see on kloon olemasoleva populaarne projekt. Rohkem analoogidega Internetis te ei leia. Kui erinev on uusversioon originaal versioon on see, et loojad on siin võimalus mängida üksteise vastu või meeskonna vastu meeskond. St ettevõte Westwood Studios ettepaneku projekti multi-user mode. Samuti mäng erineb kvaliteediga graafika ja helikujundus. Omane kõigile oma lemmik mänge ja mängijaid elemendid strateegia mängud: majanduslik mudel, erinevad tunnused sõdivad pooled, maailmakaart, kus valite sihtkohaks lahingu, udu efekti, mis peidab avastamata ruumid, intuitiivne kasutajaliides käsk paneel.

Dune 2 registreerimine avada maailma peadpööritava üritusi. Et saada õigustatud kasutaja sa lihtsalt sisse logida saidi ja luua server. Räägi vajalikku teavet (parool, e-posti aadress), ja seejärel oodata, et ühendus teiste mängijate luua server ja kui sul on interneti kiirus 64 kbit / s, saab hakata gameplay. Teiselt süsteemi nõuded ei muretse. Lõppude lõpuks, kirjastajad hooli toote kättesaadavust, seega püüdnud teha kõik võimaliku, et teha vajalikud parameetrid olid minimaalsed (286, videokaart VGA 7 MB vaba kõvaketta ruumi).

Pärast registreerimist mängus Dune 2 edasi teie ees, mida valik on liituda ruumi dünastia. Sa võetakse planeedi karmi kliimaga ja muutunud kapten või Atreidesed või Ordos või Harkonnen. Erinevus seisneb selles, kuidas käitumine ja isegi iga dünastia on oma värv. Ordos (roheline) silmatorkav ootamatu ja oma lemmik funktsioon - manöövreid. Harkonnen (punane), mida kasutatakse tugineda sõjaline jõud. Ja Atreidesed (sinine) püüda kinni kuldne kesktee. Arrakis ilmub enne kõrbe territooriumi, kus esmapilgul miski väärtus. Aga liiv on hoiused väärtuslikku ainet nimega vürtsi , teiste sõnadega, maitsetaimed, vürtsid. See on see aare ja sa pead võitlema. Kui võidate 9 võitleb tunnen õigusjärgsele omanikule luited.

Miks peaks mängima hakata Dune 2? Kas teil on koost ala, mille kaudu saab ehitada hooneid. Kui saate puhtama, hakata koguma vürts, mille eesmärk on muuta see raha ekvivalente. Ja tulu võib investeerida arengu hoonete ja väed.

Töötades liiv, ole ettevaatlik. On leitud suur süda, mis võib neelata autod ja isegi rajoonist. Muidugi, et täita seda kurja, mida saab annetada need esemed, mis ei ole kahju, kuid võite võtta teistsuguse seisukoha - reha alatu uss ja saad peita. Tõde läbi ikka ja jälle ta on täielik algatatud - mis on tulekahju teist korda võideti teda täielikult.

Mängi mängu Dune 2 võib olla erinevates olekutes. Nii Quick Battle režiim on lühike võitleb kus osaleda kuni 4 mängijat. Aga viis Battle for Dune - midagi suurt. Kümned mängijad võivad olla seotud ägedad lahingud. Jagatud kolme suure maja Dunes nick võitlevad põhivaldkondades planeedi Arrakis.

Kauem te Dune 2 mängu, seda tugevam jääte. Iga uus võit annab juurdepääsu uutele liiki relvi, sõdurid ja ehitised. Pärast 8. võitlus Sa ise terve arsenal. Sest kõik, mis sa teha saad punkte, kuid ei suutnud võitleb Punkte saab eemaldada. Vaata seda hoolikalt. Ka tulemused võitleb reguleerib reiting nimekirja mängijaid. Kõik tulemused registreeritakse andmebaasis iga mängija. Aasta lõpus mäng sa neid lugeda lehel "reiting mängijaid." Miks mitte proovida suruda selles nimekirjas esimesel kohal?

Space kogukond Liitu nüüd! Palju nalja garanteeritud! Oletame, et teil on õnn, et jõuda soovitud kõrgustesse!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more