Järjehoidjad

EverQuest II

Alternatiivsed nimed: EverQuest II

EverQuest II Online - MMORPG koos suurte lahingute ja eepiline lugu. Mängijad taas nautida üllatavalt Norrath, mis sündmuste arenedes populaarne EverQuest. Aga õnnetusi muutis seda tundmatuseni. Elanikke üritavad kohaneda uute tingimustega ja elu on pidevalt sunnitud võitlema oma olemasolu. Komplekt kole koletised janu sest sa korvamatu kahju, lisaks selgitada suhteid mängijad, kuid on olemas ka vajadus teostada külalistele areng ei ole peatunud kohapeal - ühesõnaga, pole rahu! Sinu töö siin maailmas on huvitav ja vaheldusrikas. Retked üksi on umbes 8000! Rohkem salapärane kohtades, mis nõuavad teadustöö, suur valik käsitöö, ootab käsitöölised, pluss põnev üritus koos tema seltsimehed. Noh, kui olete liikmeks gild, siis tuleb šokeeritud kujutlusvõime sõda võistkondade vahel. Kõik see ja palju muud on elu mõte elanike vapustav virtuality. Liitu e ver q uest 2 TASUTA! See, kuidas sa kõrvaldada igavus teie vaba!

Sa pead registreerima mängu EverQuest II. Samuti veenduge, et arvuti vastavalt soovitud konfiguratsiooni. Miinimumnõuded süsteemile, on järgmised:

- Operatsioonisüsteem Windows 2000/XP

- Pentium IV protsessor või AMD Athlon XP c 1 GHz;

- RAM 512 MB,

- Graafika ATI Radeon 9000 või GeForce 4 (välja arvatud seeria MX) c 64 MB videomälu

- DirectX-ühilduv helikaart

- 7 GB vaba kõvakettaruumi;

- Online vähemalt 56 kbit / s.

EverQuest 2 registreerimine ise - lihtne protsess. Luues konto, Te peate täitma järgmised väljad: mängija nimi (jaama nimi), parool, kinnitage parool, e-posti aadress, riik, sünniaeg. Siis märgistada kinnitus, et lepingu heakskiitmisest. Tellimus huvitav uudis - automaatne. See on kõik, nüüd võid mängida EverQuest 2, sest sa ametlik kasutaja.

Esiteks, teil luua oma iseloomu. Game EverQuest 2 sätestab valik 24 klassi ja 16 sõitu. Teie kangelane saab täiesti ainulaadne, seda enam, et olete loonud oma välimuse isiklikult. Teil on vaja ka otsustada, milline oleks nii kasulik teha. Me räägime elukutse. Saad valida kaupmees, käsitöömeister, isiklikult õppida luua erinevaid esemeid ja nii § Newbies lihtsalt end mugavalt ja mõista põhipunktid. On armas vihje süsteem. Lisaks kasutajaliides on väga lihtne, isegi teekann see kõik selge, mitte et kasutaja usaldust!

EverQuest II mäng, kus ei ole vaja olla eraklik ja teiste mängijatega. Lõppude lõpuks, mida saab jagada neid väärtuslikke esemeid, nende hulgas leida sarnaselt mõtlevate inimestega koos väntamine välja erinevaid asju. Aga see ei sunni! Keegi imetakse nende ühiskonnas kui sa ei taha. Mäng on koht ja üks ettevõte. Niisiis, ma arvan et kui nii lihtne nõu. Lisaks sellele, et kasulik koondama, ei unusta korralikud riided. Valik relvi, raudrüü ja erinevate Potions tahab. Aga see pole veel kõik. Mängida EverQuest II peate õppima võitlus tehnikaid, õppida magic ilm. Ime oma iseloomu, teeb ta võitmatu!

Liigume läbi tasemete te avastada uusi tahke gameplay. Aja jooksul, online mängu EverQuest 2 ja annab võimaluse omandada mount, ja ehitada oma maja. Lase käia, et hinnaline unistus! Ära karda takistusi, mis tulevad üle tee peal! Kas sa ei ole võimeline toime tulema erinevate seal Goblins, orke, draakonid ja kujud tulevad elu?

Kui otsustate teha tellimus, ärge edasi lükata lõputult. Pärast mängimise EverQuest II puhas rõõm! Uskuge mind, et ei kahetse! Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more