Järjehoidjad

Hüljatud World

Alternatiivsed nimed: WORLD hüljanud, forseken WORLD maailma forseyken, forseken

Game Hyljätyt Maailm - see MMORPG (massiliselt multiplayer online mäng säilitamine omadused, mida saab arendada), mis on loodud stuudio, mis on tuntud kogu maailmas - Beijing Perfect World. Hüljatud World mäng on muutunud nii populaarseks ja väljaspool Aasiat, lõpus 2011 ilmus vene versioon mängust.

Et Mängu mängimiseks Forsaken World Free

1) download mängu Hüljatud World

2) registreerima

3) Installi mäng arvutis

4) Käivita mäng ja luua oma iseloomu

Hyljätyt World registreerimist lihtsalt täites mõned väljad, nagu kasutajanimi, parool, e-posti aadress ja mõned isiklikku informatsiooni.

Kui näete vähemalt pilte või video mäng, siis kindlasti tahan hakata mängima Forsaken World laadida klient ja sukelduda fantaasiamaailma.

Pärast registreerumist, siis tuleb alla laadida Forsaken

Vajutades

- Kasutades torrent klient (eest piisavalt lai kanal on see umbes 20 minutit)

- Suhtlemine otse alla laadida, pead ootama umbes 1. 05:00.

Game Forsaken vaja installi arvutisse

Suurus mängu faili 3. 6GB, mis tähendab, et graafika kvaliteedi ja rikkust krunt, siis peaks kontrollima süsteemi nõuetele ja vaba ruumi arvuti!

Ira FW lööb juba esimese sekundi mäng kaasaegse graafika, kus kõik detailid välja töötatud, et väikesed detailid. Hüljatud World Internetis võimaldab erinevate fantastiline kohas käia, reisida, teha mitmesuguseid ülesandeid, siis hunt koletu koletisi võtma erinevate ohtlike Dungeons, võidelda teiste mängijatega samas Arenas ja duels.

Forsaken World online mäng koosneb viiest võistlused: vesperiany, frangory, päkapikud, inimesed ja päkapikud.

Of kõik olendid siin maailmas Frangory on väga vapper ja julge. Selle rassi, mitte naiste hulgas, ainult meestele. Nende kehad on kivist, nad on raske terase vaimu, julgust südamed põletamine. Kõigil lahingud frangory alati esirinnas, võttes endale sellega põhiraskust rinnus. Lisaks oma suurepärase võidelda oskuste, nad on suurepärased sepad. Kuid ilma vaadeldes oma jõudu, rahu armastavad inimesed frangorov piisa.

Kuigi inimkond on väga sõjakas, vägivaldne ja on võime korraldada ja kohaneda ühiskonnas. Inimesed eelkõige püüda tagada, et teame, et universum on nad väga targad ja arenenud mitmekülgne. Esindajad seda sõitu vapratele sõduritele ja vapper ohtlik killers, samuti mõjukas ennustajad ja preestrid on väga tark. Lahingus, nad on alati tugev vastane ja usaldusväärne liitlane võimas vaenlasi ja usaldusväärsed liitlased.

Kõige salapärane rass vesperiany. Nad on ilusad nagu inglid, armastus on võimelised suuri ohvreid, kuid piisavalt tugev ja ohtlik. Inimestega vesperiany praktiliselt läbi ei saa, elavad suletud ja ei satu liidud. Aga koos selle imelise rassi elavad Ameerika ja koos hoitakse ainult.

Race pöialpoissi - vanim ja kõige kõrgtehnoloogilisi grupp olendeid, lahingus võita tulivihane merel ei ole lihtne. Päkapikke kasv ei tulnud, kuid nad on väga jässakas ja Hardy. põhitegevus - sepatöö ja kaevandamine. Magic päkapikke põlgama ja ei saa aru, ja kui sa ei saa aru ja ei tunne seda.

Elves - et esindajad viienda rafineeritud ja intelligentne rass; kõik, et nad lihtsalt ei puutu, see on täpselt sama hämmastav ja imeline. Nad armastavad loodust ja on valmis andma kõik igati võimalik, isegi kui ma pean kasutama relva.

Ka Forsaken World on klassi: sõdalane, kaitsja, vampiir tapja, bard, mage, preester ja nooled.

Lahingus sõdurid nagu kindralid viia väed. Kaitsjad võtta hoog, kaitstes kõiki liitlasi. Vampiirid on tabamatu ja kavalam. Need olendid on võimelised koputab vastase segi ajal lahing. Killer võivad olla varitsemine on varjud ja kõige ootamatu hetk streik esimene. Võlurite on sosobnostyami hallata looduslike elementide ning teisendada loodusnähtused streikidest. Preestrid võib paraneda ja taaselustada langenud kangelased lahing. Nooled on innukalt nägemine ja suudavad tappa vaenlast eemalt. Loodetavasti on mäng tõesti toob sulle rõõmu ja siis mängib Forsaken World tänuga.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more