Järjehoidjad

Garbage Garage

Alternatiivsed nimed: Garbage Garage

Game Garbage Garaaž on veebipõhine online mäng, mis võimaldab teil võtta väljakutseid omaniku prügimäed. Niisiis olete otsustanud avada oma prügimäele. Aga muidugi, sel garaaž Garbage Garage online nagu reaalses elus, siis tuleb alustada väikeste ja algusest peale. Sa demonteerida autod, mis toimetatakse oma dump kaubanduses autoosade ja järjekindlalt laiendada oma omandit. Avasta põnev maailm mäng Garbage Garage online .

Enne mängima Garbage Garaaž, veenduge, et teie arvuti vastab süsteemi miinimumnõuded nagu: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128MB.

Registreeri Garbage Garage mängus ei võta sa palju aega ja lihtne:

1.                   Pealehel valige üksus "Registreeri";

2.                   Sisestage nimi iseloomu

3.                   Sisesta turvaline salasõna

4.                   Sisestage kehtiv e-posti aadress;

5.                   Vali "Registreeru" ja Garbage Garage registreerimine on lõpetatud.

Game Garbage Garage paneb sind tundma omaniku enda prügilasse. Seal, väga erinevaid varuosi, mängijad saavad luua oma prügila, kuid üks kõige atraktiivseid sihtkohti Garbage Garage online on laiendada prügila ja seaded. Mängijad saavad ehitada erinevaid hooneid ja esemeid, mis muudab need ainulaadsed prügilasse. Mängijad võivad isegi kutsuda oma sõpru, et testida oma puistab prügi Garage online ja vahetus tips suurendada.

Alguses oma reisi siis on väike õu ja lammutada odavad autod. Sõltuvalt teie oskused, saab mängida mängu ja prügi Garage rajada edukas äri ja lõpuks oleks võimalik meelitada rohkem kliente. Rohkem kliente tähendab, et teil on võimalik meelitada rohkem kliente ja teenida rohkem raha lammutada teised tüübid nagu laevad ja helikopterid mängus Garbage Garage.

Jäägid autod, helikopterid ja muud seadmed saab rahaks vahetada pärast müüki oma erinevatele klientidele. Game Garbage Garage pakub palju huvitavaid funktsioone peale laiendamist ja uuendamist oma prügimäed, sul on palju muid võimalusi: ronida tasandil, siis sõidukite et jõuda oma prügila, on üha enam ja enam eksootiline. Parts mis sa mitte ainult ei võimalda teil suurendada oma kaubandust, vaid ka võimaldab teil luua oma autode Garbage Garage online . Ehita oma auto eri osade ja seda kasutada osaleda võistlustel.

Muidugi, mäng ise prügi Garage täiesti keerleb oma prügilatesse. Siin mängivad ja prügi Garage jama oma masin, suurendades oma karjääri mehaanik spetsialist.

Sul võib isegi võimalik ehitada oma auto välja kiipe, võite salvestada mängu Garbage Garage. Saate varustada oma auto väga erinevaid objekte, mis teeb sellest ühe kõige kiiremini seljas mäng Garbage Garage online . Siis saate oma auto ja sõita hämmastav, samuti võistelda teiste mängijate ainulaadne PvP kus parim auto mäng Garbage Garage võidab.

Game Garbage Garaaž on unikaalne MMO strateegia, mis võtab žanr praktiliselt puutumata online ruumi. Sisesta see ainulaadne mäng maailmas Garbage Garage online ja rakendab oma prügila luua unikaalne auto ja konkureerida teiste mängijatega üle kogu maailma.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more