Järjehoidjad

Big Farm

Alternatiivsed nimed: Goodgame Big Farm, Big Farm Big Farm

Big Farm - see on huvitav veebipõhine multiplayer mäng umbes talus. Ettevõte Goodgame Studios on loonud põnev lugu ja värviline gameplay, hoolitsedes huvides mängijatele. Goodgame Big Farm - see on võimalus õppida, kuidas juhtida oma põllumajandust, et saada parimaks Aasta Põllumees, samuti lõbus läbi aja. Ma arvan, et iga teine ​​kasutaja on maitse mäng Big Farm. Lisaks sellise mänguasja tõmmata igast arvutist, kui kõige tagasihoidlik süsteemi nõuded: Iga brauseri, Internet kättesaadavust ning muidugi arvuti.

enne grand külvi väljad ja koguda mune, siis on vaja alustada luua konto. Selleks on vajalik registreerimise mängu Big Farm. Selle lause, nagu alati, kas sa arvad, et teil on vaja sisestada palju infot, pilte ja kood kinnituse posti... Ei!!! Big Farm registreerimine - see minut protsess, mis on vajalik, et täita kõik kolm rida:

 • Imya kasutaja (login)
 • Adres e pochty
 • Parol

Ostalos vajuta"play kord"ja saad kohe mängida Big Farm!

Kujutlege kõrvadega valdkonnas, õitsevad aedades, arbuus, melon Bashtaev, corrals koduloomad ja linnud, võimas ühendab ja traktorid, tuulikud, angaarid... - Ja see kõik on teie, teie olete omanik õnn!!! Saak? Siis minna, sest selles valdkonnas ei saa istuda. Farm väga tulus äri -, kuid nõuab ka tööjõu.

Kui kasulik mäng Big Farm:

Dlya Kõigepealt pead õppima vähemalt mõned põhitõed.

 1. maaomandi ja seega omandiõigus aktivami
 2. Obschenie partneritega, restoranid, tehingute, hoides torgov
 3. Uchastie külalistele ja rännakuid ning seega arendada loogika, vaimse deyatelnost
 4. Obuchenie finantskirjaoskuse ja torgovli
 5. Uchastie võistlustel, maksekorraldused ja muud regulaarsed aktsiyah
 6. Sotrudnichestvo ja suhtlemist teiste igrokami
See aitab armas tüdruk nimega Tessa Townsend. Ta ütleb, et ettevõte saab oli pärinud vana onu George. Kahjuks aastane võtta oma teemaks, ja onu ei saa majanduse toetamiseks järjekorras. Nüüd on teil võimalus saada jõuka põllumeestele tulus äri. Põllumajandusloomade vaja vahendeid. Raha on võimalik teenida mitmeti:

 • sooritada erinevaid külalistele, mille eest saad punkte ja podarki
 • Dostigat uus tase, mille eest poluchish
 • Mozhno teenida raha iga päev igraya
 • Suschestvuyut teatud ülesandeid tehes, et saad zoloto
 • Nu ja halvimal juhul saab alati osta kulda kaupluses kohapeal igry

Chtoby talu õitses ja tulu, siis tuleb kohe külvata väljad, jootmise, hävitada kahjurite ja umbrohu saagi, protsessi ja müüa tooteid. Et seda teha, teil on vaja osta seadmed põllumajandustoodete töötlemise - traktorid, sevalok, kombainid. Et ehitada niisutussüsteeme, et on hea saagi. Ehitamine angaarid, laod, veskid ja cleanup töötlemiseks ja hoidmiseks. Ja muidugi palgata töötajaid, sest sa oled üks suuda toime tulla igapäevase töökoormusega. Sama kehtib ka aretus koduloomad ja linnud. Meil on vaja toita neid, puhas, heina, osta parim toit, mune koguda. On vaja ehitada corrals, talu, separaatorid, lüpsmine süsteemid, seadmed ja ka inimesi tööle.

Siin on veel üks probleem - lepingute sõlmimine restoranid, kohvikud ja levitamise punktid andma oma värske ja kvaliteediga liha, piima ning puu- ja köögiviljakasvatus. Tuleb hoolitseda selle eest, ja kaubavahetus partneritega turule, samuti osta uusi taimesorte ja tõugu sead, lehmad, pardid, kanad ja küülikud. Mida ootate, kui sa mängid Big Farm, nii et see on pikendada nende omandit, osta uus maa.

Nii käigus mäng sa saad personali juhtimise oskused, agronoom, finantsist, õppida, kuidas edukalt kaubelda ja teha äri!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more