Järjehoidjad

Goodgame Farmer

Alternatiivsed nimed: Goodgame Farmer

Goodgame Farmer online - tasuta brauser multiplayer mäng hilarious cartoon graafika. See on positiivne maailmas, kus saab kogeda palju positiivseid emotsioone. Kui te ponnistus linna sebimine ja ei hinga, siis on aeg sukelduda virtuaalne reaalsus, et minna tagasi avarusi põllumaad, kus sujuva elu rahustama tahes, isegi võimatult purustas närve. Tegevjuht oma majanduse ja laiendab piire omandit täiskõhutunnet elaniku fantastiline külas. Hakkas mängima Goodgame Farmer sa ise otsustab, millal ja kui palju tööd, ja kui lihtsalt lamada muru väljad ja päevitada. Kuid isegi tundi rasket tööd, et sa ei tunne väsimust! Pärast seda protsessi saab olema väga põnev!

Mängi mängu online Goodgame Farmer võib olla keegi ja ei pea olema see arvuti suure jõudlusega. Keskmine süsteemi nõuded muudavad projekti saadaval. Tavaline ei pluss internetiühendus - see on kõik, mida vaja sukelduda muinasjutt. Osale mängus Goodgame Farmer sind õiguspärase kasutaja ja osalema mängus saab igal sobival ajal. Lisaks möödub Goodgame Farmer registreerimine on väga lihtne. Sisestage e-posti aadress, luua parool ja linnuke kinnitada nõusolekut reegleid. Nüüd maailma lahedam põllumajandustootjate ilmuda sa kogu oma hiilguses!

Seega, mis omanik farm? Sul olema ja kündmine oma valdkonnas, ja istutada puid ja kasvavad erinevad kasulikud taimed ja tõsta loomad ja loomulikult saada oma töö vilju. Küsi millist kultuuri on laos? Jah, väga palju! Näiteks, banaanid, ploomid, sidrunid, kirsid, apelsinid, õunad, oliivid jms jne Samuti hoolitseda talu laiendamise ja moderniseerimise kõik protsessid, tingimuste parandamine lemmikloomad. Kuna mäng Farmer peamiselt sotsiaalsete, oluline on ka suhted naabritega. Lõppude lõpuks, sa ei saa nende vahel tegema vaenlased ja leida tõelised sõbrad. Õpi koostööd ja edu on garanteeritud teile. Väärib märkimist, et need, kes võtavad Goodgame Farmer play, võimalus konkureerida saavutusi inimesed paljudest riikidest. Huvitatud mängides mängijatele üle kogu maailma!

Ära muretse, et teile kuhjatakse palju asju korraga, ja sa ei tea, kuidas sellega toime tulla. Kuigi mäng Goodgame Farmer ja nõuab hoolitsev nii palju aspekte, kuid ta on väga lojaalsed algajatele ja annab aega, et saada. Esialgu te lihtne õpetus, kellega ja õppida põhilised sammud. Pärast kõik läheb nagu õlitatult: istutada kapsas, saagikoristuse, kauplemise turul ära võtta seaduslikku tulu. Kauplemine mäng on eriline koht. On läbi protsessi ostu ja müügi teete oma toodete müüki ja saada kõike, mida vaja edasi arendada. Muide, see oli turul ja siis on tõenäolisem, et suhelda teiste mängijatega. Nii et ärge jätke võimalust kohandada oma kasuks endale! Market - see on ka koht, kus saad töö teostamiseks. Ja hea, et nad on tingitud hüvitise. Võite teenida raha, ja aidata teisi põllumajandustootjaid. Oma töö, mõned mängijad on valmis maksma farmadolarry. Kuid ärge püüdke olla kurb, et kogu aeg on särg. Kui jõuad teatud arengutaset ja on piisavalt rikas, et maksta kellegi teise töö ja kasutavad teenuseid palgasõdurid ise.

Turul on kauplus mäng. See pakub igasuguseid taimi, loomi, väetis, hooned, mida on võimalik üle talu ja isegi suur valik kaunistusi. Mitmeid asju, mis on otseselt proportsionaalne tase. See tähendab, et mida pikem on mäng, seda rohkem kindel tunne selles naljakas maailmas.

Lõpuks tasub öelda, et mängu Goodgame Farmer on mitmeid kasulikke omadusi. Näiteks vestlus, kunstigalerii talu, osta kingitusi, liigeste probleemid ja muud isiklikku päevikut. Vaadake ise selle suurepärase line toode. Pettumus ei ole ohus! Nautige ja teile kõigile õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more