Järjehoidjad

Might ja Magic kangelased 3

Alternatiivsed nimed: Might ja Magic kangelased 3

Heroes of Might and Magic 3 - arvuti omakorda põhineb mängu rollimäng elemente. See mäng on kultus fantaasia strateegia. Avaldatud kolmas osa seeria mängud Heroes of Might and Magic, 2000. Siin te tunnete ennast tõeline kangelane, pannes neid pingutusi ja kasutades oskusi. Samuti aitavad teil igasuguseid mängu võimalusi, et parandada erinevate omadustega. Mängida Heroes III pidid täiendama jätkamine lugu. Kui oled fänn selle seeria mängud, näed tehtud muudatused mäng Heroes III.

Mida sa mängida HoMM3 põhimõtteliselt iga arvuti mäng, sa pead alla laadida Heroes of Might and Magic 3 kohapeal. Aga enne seda, soovitame tutvuda mäng, sirvige esiletõstetud Internet videoid läbivaatamise mäng ja lõpeta lugemine see läbi.

Kolmas Heroes gameplay sarnane kahe esimese osa mängust. Sa mängid mitu märki, kangelased - väejuhid erinevad müütilised olendid. Game Heroes 3 on kahemõõtmeline mäng maailmas, või pigem strateegiline kaarte.

Saad mängida kaks komponenti: strateegiline - ekslemine põhikaardi mängu, et jäädvustada objekte taktikaline - katsetada erinevaid kaart sõjategevusest. See tähendab, et isegi siis, kui jõuate strateegiline kaart ja siis teed vaenlased, kes sisenevad lahing olete automaatselt esitas lahingu taktikaline kaart. Ta on midagi ühiseid valdkondi, kus te kohtusite.

Heroes 3 teil keskenduda arengule oma iseloomu. Teil on võimalik saavutada parandamist mitmeti: läbi võitudega lahingutes, kui avastatakse ressursside või esemeid. Peaasi teile on linna hooned. Linnad sul pole võimalust muuta, kuid saate luua uusi struktuure.

Ka mäng Heroes of Might and Magic 3 on oluline loodusvarade kaevandamise. Iga linn ei saa toota ainult ühte tüüpi vahendeid: kuld, puit, rauamaak, elavhõbeda, väävli kristallid ja kalliskivid.

In-Game Heroes of Might and Magic III Teil on palju erinevaid relvi. Kuid peamine võlu. Seal on igasuguseid rühmi ilm, kuid igaühel on oma omadused: õigekirja - õnnistus, needus, rünnak ja toetust. Tuginedes nelja kooli maagia pühendatud elemendid - vesi, tuli, õhk ja maa.

Heroes 3 saad mängida oma individuaalseid omadusi sobitamine teatud eriala:

• oluliselt

• Vastavalt oskusi;

• By ilm

• Bringer ressursse;

• Snipers

• Võlurite

• Speed ​​

• Tulekahju Magic.

Sisuliselt - üks pakub kiirust.

Vastavalt oskusi - korrates üks sekundaarne oskusi.

Autor ilm - suurema võimu õigekirja suureneb.

Bringer ressursside - iga päev toob lisavahendeid.

Snipers - ainult Gelu.

Võlurite - ainult kangelane Dragon.

Speed ​​- ainult Sir Mullen.

Fire Magic - eest kangelanna Hadrianus.

Üldiselt on mäng Heroes 3 on kannatanud ajakava muutustest. See on muutunud palju paremaks.

Nii kiirustama alla Heroes 3. Edukas sa mängid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more