Järjehoidjad

Homm 4

Alternatiivsed nimed: Might ja Magic kangelased 4

Heroes of Might and Magic 4 - arvutimäng žanr omakorda põhinev strateegia. Game Heroes IV esitleti fantaasia rollimäng, kui neljas osa seeria mängud Heroes of Might and Magic. Arendajad on investeerinud seda mängu piisavalt jõudu ja hing. Ja lõpuks sain parema osa esitatakse enne. Värskendatud mitte ainult graafika, kuid geymp.

Nii mäng Heroes IV väärib tähelepanu mitte ainult fännid, vaid ka algajatele.

Kui küps, et algaks mäng Heroes 4 mängu, soovitame teil vaadata internetis videomäng kommentaare Homm 4 ja hoolikalt läbi lugeda see läbi. Siin on siis ei kiirusta lae Heroes of Might and Magic 4. et varsti algab.

In-Game Heroes 4 lugu ei ole palju muutunud võrreldes esimese osaga. Samuti reisivad üle kogu maailma ja vallutada linna. Läbib kõik viis kaardil seiklustest, kuni seni, kuni te lahing. Fight toob tegelased ekraanil lahing. Aga kui ma saan linna, seal on täiesti uus linn ekraan. Tegelased on kolmemõõtmeline, kuid kõik ümberringi, ikka jäi kahemõõtmeline. Aga see ei ole oluline, ja plot.

Samuti meeldib 4 Heroes mängu uuenduse nii et kõik tegelased on kaasatud lahingu ja surma. Ja seega tuleb välja, et kangelane saab liikuda kaardil ilma armee ja sõjavägi ilma oma kangelasi.

Loomulikult ei ole ilma ressursse igas linnas saad teatud ressurss ja seega tulemuslikkuse parandamiseks.

Ja kus ma ilma ühe oma peamise relva - ilm. Lõppude lõpuks, kogu jõud magic. Mäng Heroes of Might and Magic IV funktsioonid viie kooli

• Magic kord;

• Chaos Magic

• Magic Life

• Magic Death

• Magic of Nature.

Magic Order - oluliselt mõjutada meeles magic. Arendada, et parandada kunsti õigekirja lahing. Main sinine värv.

Chaos Magick - ilm lahingud pakkuda võimas kahju vaenlane. Kas ühendused oranž.

Magic Life - alus tervendav ja maagia vastu Death. Põhiliste värv lilla.

Death Magic - põhineb needused taaselustamist surnud. Kas koos must.

Magic of Nature - selleks, et aidata indutseerida predstaiteley rassi Nature. Green tuum.

Siiski on eraldi tiiva - võim. Pidu, mis ei kasuta maagiat.

Nüüd saate ka teha Potions.

In-Game Heroes of Might and Magic 4 on võimalik teha uus protsess hoone hooned. Nad on ikka piiratud arv päevas kangelasi.

Üldiselt sa ei muretse esialgu kõik on lihtne, keeruline tasapisi. Ja kõik põhiparameetrite mäng õpid tagajärjel aktiivne gameplay.

Heroes Game 4 koos täiustatud graafika. Nüüd üle oma pilt selgem ja särav pilte. Muusika saatel on parimas vormis ja toetada mängides meeleolu. Selline mäng rõõmu ja teie seltsimehed. Sest saab mängida nii arvuti ja elusate vastane teisel pool traati.

Ära raiska oma aega ja kiirusta veebilehekülg, mis oleks alla Heroes 4. ja tunnen täieõiguslik kangelane mängu. Õnn mängimist! Tänan teid tähelepanu eest.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more