Järjehoidjad

Heroes of Might and Magic V

Alternatiivsed nimed: Homm 5

Heroes of Might and Magic 5 - arvuti strateegia mäng. Nagu kõik varem väljaantud seeria mäng Heroes of Might and Magic Heroes V mäng on uuendatud versioon omakorda põhinev mänge. Game Heroes of Might and Magic V on välja töötatud Vene firma ja avaldanud prantsuse keeles. Mitte jätkamine uue loo uued tegelased. Aga ei mõned ideed kopeeritud mäng Heroes of Might and Magic 4.

Mäng Heroes 5 mängu, muidugi, ei maksa midagi, aga sa pead alla Heroes of Might and Magic 5. Aga üldiselt enne, kui hakkate mängima, siis on soovitav tutvuda korralduse selle mängu läbi ja videot vaadata internetist.

Heroes V kasutatakse teatavatele parameetritele, nagu kolmandas ja neljandas mängud. Aga asjad liiguvad täiesti uue universumi uusi territooriume, vastavalt kaarte. Üldiselt ülesanne mäng on sama nagu eelmise osad.

Mäng Homm 5 muutnud põhimõtte iseloomu areng. Kangelane on ainult kolmteist oskusi. Kuna kolmanda osa Heroes of Might and Magic Heroes Game 5 kangelane ei sure ajal võidelda, ja kus ta peaks olema seal oma armee koletisi, et vastavalt ning vastupidi. Hero ainult surma kõik tema sõdurid lahkusid mäng ja arvesse kõrts, kus see võib saada.

Kõige kangelased ja olendid kuuluvad teatud fraktsioonidesse. Nende Heroes 5 kuus kuni kaheksa täiendusi saab: tellige kord, Academy of Magic Forest Alliance, Inferno, nekropol ja League of Shadows.

Kindlasti mitte, kui kõik märgid ilma relvadeta - magic. See süsteem on sarnane mäng Heroes of Might and Magic 3. ja lisaks, kasutades magic hero kaotab manna - Energia magic.

Te reisite eesmärgiga vallutada linnu. Lubatud üks linn päevas. Kõikide fraktsioonide leitud ainult mõned erinevad struktuurid, samuti kõik üksteisega sarnased. Aga mis kõige tähtsam, kõik linnad mäng on

• Vanematemaja

• Forge

• Market

• Warehouse

• Tavern

• Mages Guild

• Fort

• Citadel

• Castle

• Shipyard

• Eluruumide olendid.

Vanematemaja - päevase kasumit 500 kulda.

Forge - osta autosid lahing.

Market - vahetamise ja ressursside ülekandmine ja esemeid.

Warehouse - ühe ressurss.

Kõrts - Tööleasumise jaoks tähemärki ja saada muud teavet.

Mages Guild - uuring maagia.

Fort - tugevdada linna tagajärjel kants.

Citadel - kaitsta linna.

Castle - kaitsta linna.

Shipyard - ehitamiseks laevad.

Eluruumide vastu - allkirjastamise kohta olendid.

Ehitamiseks vaja vaadata tähelepanelikult. Nii üldiselt ja asukoha vastased.

Game Heroes of Might and Magic 5 täielikult uuendatud kolmemõõtmelise graafika. Ka uued viisid "duelli" ja "Duel 3 3."

Loodetavasti olete juba otsin kus alla Heroes 5. Pärast mängu Heroes 5 on tähelepanuväärne. Pole ime, et värskendada, ja see muutub multi-user.

Võitlus oma kaaslasi või arvuti vastu. Kogeda fantaasia maailma kangelased. Mängid hea! Tänan teid tähelepanu eest.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more