Järjehoidjad

Homm 6

Alternatiivsed nimed: Homm 6

Heroes of Might and Magic 6 - arvuti omakorda põhineb mängu rollimäng elemente. Vabastamist selles mängus seeria Heroes VI kogu sarja Heroes of Might and Magic, tehti maksimaalselt pingutust. Game Heroes VI muutunud mitmed stuudiod ja tarkvaraarendajad, kuid siiski rahul maailmas. Game 6 on Homm fantaasia žanr strateegia. Nii et siin sa kohtub kangelased väljamõeldis.

Selle läbivaatamise mäng Heroes 6, võite otsida abi videoklipid mäng, mille eesmärk on esmane viide. Kui positiivne otsus - mängida, külastada veebilehte ja saab laadida Heroes of Might and Magic 6.

Game Heroes of Might and Magic VI kiiresti muutuda teie sõber päevi. Või pigem õhtul täielik mängu päeval, siis saab päris kiiresti. Krunt mäng Heroes of Might and Magic 6, võrreldes eelmiste versioonidega, muutunud. Külastatakse kaugesse minevikku, alguses see kõik suur ajalugu. You - kangelane otseses mõttes. Sinu iseloom - kangelane mängu, sest on olendid, et teenida teid. Sa tagab nende mitterahaliste mängu.

You jääb vigastamata oma armee on võitmatu. Kui te võita selle mängu sisenemist kõrts, kus sa palgata teiste inimestega.

Sinu ülesandeks mängus - ehitada oma linn, hõivata. Teie linn võib ka haarata, nii et ärge unustage, et jälgida selle ajal teie äraolekul. Iga linn on sätestatud mõned üks ressurss. Ja see on kõige olulisem element mängu - ressurss. Siin ressursside hulka seitse liiki:

• Gold

• Puit

• Ore

• Väävel

• kristallid.

Gold - raha ressurssi. Sa võid osta või rentida olendid ja kangelased, samuti taastada hoonete linna.

Puit - väärtuslik ehitusmaterjal.

Ore - ressurss on vaja ehitada linna.

Väävel - harva vaja ehitamiseks teatud hooned.

Kristallid - Support ressursse. Vajalik Tööleasumise olendid kõrgem ja omandada esemeid.

Game Heroes 6 on strateegiline kaart, et kui lahing vaenlased muutuste vastu võitlemiseks. Säilitades maastikul, kus sa oled.

Kuna mäng on omakorda põhinev, siis on teatud võtteid. See on samm-sammult saavutada järk-järgult eesmärgiks.

Aga Heroes 6 mitte ainult lubatud mängida koos gun, arvuti asemel vaenlase, vaid ka suhelda sõpradega, ja mitte ainult. Samuti on võimalik ja mitte võrgu ja kodus üks arvuti lihtsalt lülitab.

Nagu näete, on mäng Heroes 6 kui palun oma praeguseid ja tulevasi fänne.

Mängu graafika on juba parim tase võrreldes oma eelkäijatega. Pilt, mida me näeme on esitatud väga hea kvaliteediga.

Muusika saatel ei ole liiga palju maha ja me ei saa öelda, et mida teha, et hoida ümbrus mängu.

See ei ole oluline piisavalt. Kvaliteet on mäng ja selle gameplay saab rahuldada mitte ainult teile, vaid ka oma sõpradele. Kiirusta kutsuda neid, kui nad ise ei unusta alla Heroes 6.

Hea mängid! Te tunnete tõeline kangelane!

Tänan teid tähelepanu eest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more