Järjehoidjad

Imperion

Alternatiivsed nimed: Imperion

Game Imperion on uus massiliselt multiplayer online veebipõhine strateegia, mis viitab žanri sci-fi. Space on sinu kontrolli all, kui sa mängid mängu Imperion! Alustada salapärane avarus ammendamatu ruumi orjastamist uusi planeete. Imperion mäng pakub üks kolmest võistlused, kellega sa hakkad tee ehitamiseks oma ruumi impeeriumi. Imperion mängida on nii tore, sest strateegia on suurepärane graafika ja fantastiline gameplay.

Enne mängima Imperion, veenduge, et teie arvuti vastab süsteemi miinimumnõuded nagu: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128MB.

Imperion registreerimine ei võta palju aega ja lihtne:

1. Pealehel valige kirje «Mängi tasuta»

2. Anna oma tegelasele nimi

3. Sisesta turvaline parool ja kinnitage see

4. Sisesta e-posti aadress;

5. Valige «Registreeri».

Imperion mäng sci-fi strateegia. Te võidelda laiendamiseks oma intergalactic impeeriumi ülemvõimu universumis. In Imperion Internetis peate kasutama strateegia oskuste murda vastupanu teised mängijad ja ruumi juhtimine. Imperion mäng pakub planeedi ja esialgne kogus 3 ressursid - kristallid, metallid, triitium (for Titans) või deuteerium (teiste rasside), ehitussektoris ja väikese võimsusega elektrijaam. Sa oled kutsutud välja töötama väljaõppe rännakuid Imperion võrgus. Tulevikus on sul võimalik suurendada energia tootmise ja tooraine, protsessi, asteroide ja komeete, ehitama erinevate hoonete, luua ruumi laevastiku võitlema vastastega, koloniseerima planeeti mäng Imperion. Imperion mäng pakub mängida ühte sõitu: Titans, Terran ja Xena. Xena - on sõjakad, vaenuliku rassi Titans. Arengus, mis põhineb geeniuuringute ja võitnud ei ole salakaval ega tehnoloogia ja kogus. Fleet Xenia Imperion Internetis ehitatud paralleelselt ja palju kiiremini kui teiste rasside. Ainult seda sõitu saab ehitada struktuur "aju", mis võimaldab pideva järelevalve planeedi vastane. At Baikonuri mäng Imperion moodustamine neile kättesaadav 40 laevastike erinevalt teistest oma strateegia mäng Imperion lihtne: rünnak - on parim kaitse! Titans - on vanim ja kõige targem rahvas, kaitsjad mäng Imperion. Nad omavad kõrgtehnoloogiat, on range aukoodeksit, et sõbralikud suhted jooksul rassist. At Titans Imperion võrgus on kaks tunnust: Planetary kilp ja portaal. Nad võivad säilitada liigse energia akult ja saab kasutada muid vahendeid. Titaanide võitlus esindajatega nende rassist vaid laevadel "Le Corsaire" mängu Imperion, rünnakud on täielik üllatus vaenlane. See sõit areneb kaua, on madal laeva ehituse ja kõrge hind teadustöö võidelda laevastik, mis on kompenseeritud kõrgtehnoloogia ja hea kaitse Imperion võrgus. Terran - noore rassi, mis on maha jäänud tehnoloogia ja võitis positsiooni universumis tõttu Titans mängu Imperion. See rass kohaneb uute tingimustega. Mängu Imperion ei kohalikus valuutas, seega peate sõlmima barter. In Imperion mängida ei saa igav, sest mängijad saavad vestelda foorumis või läbi-mängu mail.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more