Järjehoidjad

KlanZ

Alternatiivsed nimed: KlanZ

KlanZ Online - kauplemise kaardi strateegia arendatakse koomiline stiil. Kuna kavandatud arendajad mäng lugu - lugu üks suurlinn. Sündmused liiguvad tänavatel. Iga uustulnuk mängija saab rühmajuht, mis sisaldab kaheksa-kaardi võitlejad. Et saavutada usaldusväärsus mängude maailmas on korduvalt tegeleda lahing, mõtle läbi oma tegevuse, et õppida, kuidas kiirenemist kaart. KlanZ mängida - nii osaleda võimuvõitlus linna, kipub võita mitmeid turniire, sära kuumutatud lahingutest üllatav inimesed koos oma kauni kogumise kaarte. Mängimise ajal saate alati hoolitseda taastamisest teki . Ja ma pean ütlema, et need uued kaardid ilmub pidevalt, nii et see protsess saab olema lõbus. Et saavutada suurt edu, kasutajad on sageli kombineeritud hõimud. Kui te ei leia head liitlased, võib tõusta kuulsus kiiremini. Ära raiska minut veedetud aeg online KlanZ tõotab olla väga huvitav!

Kõik, mida vaja mängida - Internet, kaasaegne brauser ja arvuti konfiguratsioon keskmine. Süsteemi nõuded on üsna tagasihoidlik, üks idialno PC mille parameetrid on järgmised:

- Operatsioonisüsteem Windows / 2000 / XP / Vista × 32 / Seven

- Protsessor Intel Pentium ΙΙΙ 800 Mc

- 64 MB videokaart

- 256 MB RAM.

Access projekti saad pärast te kaotate KlanZ registreerimist. Sa päris kiiresti luua konto. Sest see peab täitma mõned väljad: kasutajanimi, e-posti aadress ja parool. Vaikimisi kasutaja kokkulepe, et see oleks parem eelnevalt lugenud reegleid.

Nii, et edukalt mängida KlanZ peaks tegelema kõigi oma elementidega. Iga mängija valib esimese avatari. Te võite võtta ise mees või naine - see on, kui soovite. Sõjalennukite kasutamine kaarte, mis on teatud tunnused, nimelt jõudu, kahju võime, bonus tasandil, ainulaadsust. Sügise lauale neli juhuslikult kaarte. Võitlus ise ka kuulub neli vooru, kui keegi ei võida enne. Sina, kui konkurent on laos elu ja energia. Energia mõjutab rünnak kaarte. On ülejäänud summa reservi elu sõltub võit. Seega esialgu mängijad on 4 kaarti, 12 elu ja 12 energiat. Ja mida rohkem rünnata rohkem võimalusi kahjustama vastasele.

Game Klanz pakub kasutajatele 5 formaadis. Turniiri Arpad (saadaval tasemel 10, toimub iga päev kell Stadium) Gildiynye War (kestab terve 5 nädalat), Mini-turniiride (loodud mängijad ise), eelnõu pick (väike turniir, enne mida mängijad paljastavad süütevõimendid ja seejärel lammutada kaart ) Siledy (24st kaarte mängija peab valima 8).

On ikka nii oluline ajal, kui sündmused. Nad võivad võita kaart ja naela. KlanZ mäng toob oma tähelepanu mäng sündmusi nimetatakse opositsiooni Valor, meelerahu. Lisaks kõik see rikkalikult gameplay ülesandeid. Näiteks saab võtta selliseid ülesandeid nagu iga päev, nädal, loteriid, pealkirjad jne jne Lisaks on sul võimalik külastada turgu ja poest osta kõike, mida vajate.

Uskuge, et liitumine mängu kogukond, siis unusta kõik, mis on igavus. See mäng on nii toestavad okupatsiooni et te ikka ja jälle sinna tagasi pöörduda. LANDID oma andeid kustutavad oma ambitsioonidega, vallutada juhtpositsiooni ning tunda tõeliselt õnnelik inimene!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more