Järjehoidjad

Legend of Martial Arts

Alternatiivsed nimed: Legend of Martial Arts

Game Legend Of Martial Arts - Free klient MMORPG, lokaliseerimine originaal mängu Perfect World Entertainment. LOMA mäng, mille eesmärk on eelkõige olema lahke ja koomiline. Siin te ei leia tavaline jõhkrus online mängud: ainult muinasjutt ja lõbus graafika stiilis anime. Mitte nii tihti selline vorm - ja tõde on, kõik ei saa häkkida virtuaalmaailmas. Nii riskantne projekt võib juba nimetada.

Mine süsteeminõuded mäng Legend of Martial Arts, kus saab mängida iga kaasaegse arvuti ei ole pretensioonikad. Sest minimaalne konfiguratsioon on piisavalt protsessor taktsagedusel 1. 5 GHz, 512 MB RAM, VGA-tasemel nVidia GeForce 4 TI4200 või Radeon 8500, mille mälumaht on 64 MB ja 2 GB vaba kõvaketta ruumi. Mäng toetab ainult operatsioonisüsteemides Windows - ehk ainult see võib muutuda probleemiks.

Registreerimine Loma online on väga lihtne. Kõik, mida pead tegema - mine ametlik veebileht ja sisestage oma login (mängu siseneda ja hotellis), hüüdnimi, parool ja e-posti aadress. Legend of Martial Arts registreerimine aitab aktiveerida konto, nii et sisestage oma praegune aadress. Jääb ainult paigaldada kliendi Legend of Martial Arts laadida mugavaim saab sama mängu ametlikul kodulehel.

Alguses Loma online, saate luua oma iseloomu. Sel juhul me otsustasime mitte laadida liiga palju: tuleb valida üks võistlused, sugu, nägu ja juuksed iseloomu.

Race on ainult kaks inimest ja jõgi, ei ole erinevusi, välja arvatud välised tunnused ei ole võimalik leida siit. Kui jõudis kümnes tase, võite saada kas sõdalane või mage. Siis kolmekümnendal tasandil juba kõigi nende klasside valida alamklass. Ja kuuekümnes tase spetsialiseerumine. Nii, mäng algab kõigile sama, kuid lõpuks avaneb 8 mängitav klassides - nii et see ei ole igav.

Interface Legend of Martial Arts Online on lihtne ja intuitiivne, segaduses juhtimine on peaaegu võimatu. Ma arvan, et paljud inimesed peavad seda kasulikuks, sest tihti arengu pistikupesad mängud läheb palju aega. Juba algtasemeid lõbus mäng vastab meile: anda osalistele omamoodi lemmikloomad, mis Kummalisel saab vähendada üksteist, et tõu parimad omadused. Walk oma väikesed loomad, mängude maailmas, arvates vajaduse. Nagu külalistele, kõik tavaline: võtta tööd, täita ja ära joosta. Selleks et säästa aega, isegi panna autopiloot, mis oluliselt lihtsustab mäng tõesti, kuid mõningatel juhtudel ei toimi korralikult. Kuna põhilised võimed iseloomu, siis saad valida erinevaid võitluskunste. Kokku LOMA online mäng täis umbes 20 võidelda erialadel, et sa pead õppima.

Tuleb märkida, et mäng läbimõeldud süsteem haridustase teiste mängijatega. See tähendab, et saate sõbrale õpilastele, et aidata teda vastutasuks kogemus. Seega on võimalik mängida meeskonnas töötada kiiremini. Mäng on palju muid sotsiaalseid: saate luua vennaskond, klanni, ja muidugi, võite abielluda ja luua perekond. Kõik see muudab mängu rohkem erinevaid side-ja, mis kõige tähtsam, lõbutseda. Üldiselt isegi mulje, et mäng on keskendunud kõikvõimalike sotsiaalsete meelelahutus, mitte lõputu pumpamine ja võitlema koletised. LOMA online mäng on mõeldud laiale lugejaskonnale, mistõttu on ebatõenäoline, et keegi ei ole konks. Mäng on palju koomiline, et ei saa teha ise. Aga komöödia, nagu sageli juhtub, sõnad ei suuda kirjeldada.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more