Järjehoidjad

Legends of Kung Fu

Alternatiivsed nimed: Legends of Kung Fu

Legends of kung fu online mäng - free klient fantastiline mäng, mille vaimus Hiina trahvi romantikat. See on maailm, kus teie seisund määrab võime kapten iidsete võitluskunstide. Austus maailma elanikud sõltub võime näidata oma oskusi. Kuna igaüks tahab parandada oma võitluse oskusi, mängu Legends of Kung Fu pakub koolitust erinevates koolides õpetavate põhitõdesid võitluskunstide. Pealegi, sa ei pea minema ja jääma lõpuni ainult üks kaheksast koolides. On võimalus kasutada kõikides koolides üheaegselt. Peaasi, et teil on õnnestunud kapten koostoime meetodeid ja õppida, kuidas kasutada neid olukordi, mis nõuavad. Kui kiiresti sa õpid streigid, plokid petete sõltub määral talent ja leidlikkus. Igaüks, kes tuleb siia koos janu kuulsus täis süda on võimalus, et õnnestub! Järgmine, mida oodata suuri asju!

Allalaadimiseks ilma probleemideta Legends of Kung Fu, eelnevalt kontrollida vastavalt arvuti süsteemi miinimumnõuded: OS Windows XP / Windows Vista / Windows 7; Pentium4 protsessor 2. 4GHz või samaväärne; GeForce6600 128MB videokaart või samaväärne RAM 1 GB vaba ruumi kõvakettal diske10 GB; internetiühenduse vähemalt 1 Mb / s. Enne allalaadimist klient, pead Legends of Kung Fu registreerimist. Loo uus konto ei ole raske. Pead täitma mõned väljad: kasutajanimi, parool uuesti sisestada parool. Samuti kontrollida mängus peate tunnistama oma nõusoleku projekti. Ruuduline vastutab tellides uudiskirja, linnuke on vaikimisi. Kuna eeldatakse, et keegi ei pahanda alati ja kõikjal tunnevad.

Mängi mängu Legends of Kung Fu hakkate koolitust ühe kooli. Aga siis saad lisada teadmisi ja teistes koolides, võttes arvesse, et ja müügiautomaadid alad on valitud. Seal on sellised koolid nagu Life Guards, Beggars, Wudang, teadlased, Tan, õnnis, Emei, Shaolin. Omakorda iga neist hõlmab kolme stiile. Kokku saab treenida rohkem kui 10000 seadmeid. Kui sa vaid suutsid seedima kõik!

Peale selle, et märk on parandada oma võitluse oskusi valida ja elukutse. Selles küsimuses siiski demokraatlik. Jagatud elukutse nagu nelja liiki:

- Mining elukutse (talunik, kalur, kaevur, jne )

- Käsitöö (sepp, rätsep, kokk, jne )

- "Cultural" (muusik, ilukirjutaja jne )

- "City" (fortune teller, kerjus).

Kui eelnevalt valitud eriala mingil põhjusel ei olnud, nagu see on võimalik muuta ilma probleemideta.

Väärib märkimist, et legendid Kung Fu Internetis tegelased on õnnistatud võime kasutada energia Qi, et rünnata vaenlase vahemaa (kontaktivaba lahing), relvade, samuti võime kaitsta end ilma oma kohalolekut (tehisintellekt). On olemas relvad, võime öelda, et valik on tõesti muljetavaldav arsenal. Miks ainult! Ja puitosad ja mõõgad ja nauchaki ja mõõgad ja ketid ja palju muud. Lisaks on võimalik, et täiustada olemasolevaid relvade. Kõigest sellest järeldub, et võimalus tegelased on peaaegu piiritu! Pingutama tasandamiseks ja varsti lõikavad vilju oma töö!

Play Legends of Kung Fu teid nautides hea arenenud erinevad süsteemid. Lõppude PvP ning majandusliku ja sotsiaalse süsteemi detailselt läbimõeldud ja tasakaalustatud. Plus väga erinevaid külalistele, et aidata mõista mehaanika mängu, samas teenida väärtuslikke asju. Lahingud mäng on üks-ühele väikeste rühmade ja mass. Kõik see tuleb minna! Aga ei midagi, et teil on hoon oma oskusi erikoolides! Töö ja elu annab kasutajatele rõõmu üksteisega suhtlemisel, võimalus vahetada kingitusi ja naljakas pulm, isegi kui sa oled õnnelik, et kohtuda tema pool. Economics hõlmab tehingute ja kaubandussuhted. Game valuuta purustatakse hõbe või tahke hõbe. Aga sa võid osta tõelist kulda. Selle kasutamine annab mõningaid eeliseid.

Start Legends of Kung Fu mängida nüüd! Miks panna selline põnev kogemus hiljem? Paindlikkus storylines ja mitmekesistada rahuldab ka kõige nõudlikuma. Võtke suurim elu! Naudi mängu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more