Järjehoidjad

Lineage 2 Essence

Alternatiivsed nimed:

Lineage 2 Essense Lineage universumist. Graafika poolest ja mitte ainult sarnane Lineage 2 Classicuga. Kuid nende vahel on märkimisväärne erinevus. Sarnaselt teiste sarja mängudega on peamine ülesanne oma tegelaskuju pidevalt täiustada, täites missioone, võideldes teiste mängijatega, täites ülesandeid ja osaledes sellistel sündmustel nagu lossi piiramine.

Lineage 2 Essense'i mängimine on mängu klassikalise versiooniga võrreldes palju lihtsam ja just see on see, mille arendajad ise välja mõtlesid. On arusaadav, et publikul, kellele mäng on suunatud, pole palju vaba aega. Kirjastaja mõtles ja andis spetsiaalselt sellistele inimestele välja mängu versiooni. Mängul on automaatne uuendus. Kui olete tööl, elab teie tegelane oma elu ja teenib kogemuspunkte ilma teie osaluseta. Kuid peate ikkagi regulaarselt mängule aega pühendama, et tegelast soovitud viisil arendada. Lisaks on mäng oluliselt vähendanud taseme tõusmiseks vajalikku kogemust, tänu sellele edenete palju kiiremini.

Enne Lineage 2 Essense tasuta allalaadimist peaksite otsustama, millise klassi valida. Olemasolevate tegelasklasside kohta saate lugeda allpool. Mängul on palju klasse. Lühidalt öeldes on võistlusi seitse ja igal neist on oma klassid ning need arenevad puukujuliselt. Teatud tasemeni jõudes on teil valida mitme klassi vahel. Mõne taseme pärast valige uuesti pakutavate valikute hulgast jne. Internetis on palju videoid, mis aitavad teil õiget valikut teha. Soovitame nendega tutvuda.

Lineage 2 Essense Races:

  • Silf
  • Kamael
  • Inimesed
  • Elf
  • Dark Elf
  • Orc
  • Gnome

Iga rassi iseloomu saab teha väga tugevaks sõdalaseks, kõik sõltub teist.

Karma süsteem olemas. Seda antakse, kui tapate teise mängitava tegelase, kes ei suuda duelli pidada. Kui karma on negatiivne, rakendatakse mõningaid sooritustrahve. Karma pesemine on mängu klassikalise versiooniga võrreldes palju kiirem, seega on see vaid ajutine ebamugavus.

Lineage 2Essense rõõmustab fantaasiafänne oma atmosfääri ja suurepärase muusikalise saatega. Kuna mäng on suunatud peamiselt inimestele, kes ei jõua sellele iga päev palju tunde pühendada, siis rühmaülesandeid selles praktiliselt pole. Aga muidu on kõik hästi, on palju koopasse, ülesandeid ja PvP-d. Lisaks on lossi tormitamine iganädalane kõigile. Seal on ka hulgaliselt koletisi, deemoneid, draakoneid ja palju muud.

Traditsiooniliselt saadaval olev relvade ja soomuste täiendussüsteem, tänu millele saate oluliselt suurendada mis tahes eseme nõutavaid parameetreid. Mis tahes muudatuste tegemisel hoidke eduvõimalusel silm peal. Kui see on liiga madal, on ilmselt parem mitte riskida, sest ebaõnnestumise korral võib kõik asjad rikkuda. Seal on palju varustuse ja relvade kollektsioone. Igaüks saab endale meelepärase komplekti kokku panna, vabaneda mittevajalikest asjadest neid müües ning puuduvad osta teistelt mängijatelt. Selleks on mängusisene turg mänguvaluutaga.

Kui teile sellised mängud meeldivad, on mängus palju tegemist. Mängimist saate kohe alustada, installides arvutisse Lineage 2 Essence'i.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more