Järjehoidjad

Elu pärast sõda

Alternatiivsed nimed: Elu pärast sõda, elu pärast sõda

Elu Pärast sõda mäng - tegevus strateegia koos elemente [ _1_] MMO ja RTS. Sündmused paljastama tume tulevik, kus inimkond pärast tuumasõda sunniti jaotatud eri fraktsioonidesse. Sa pead võitlema oma kodumaa kui osa neist, kes ei ole ükskõiksed see. Kuidas asjad tegelikult juhtus? Keegi muteerunud ja veel jäi tema planeedil. Teised lendas kosmosesse ja leitud peavari olemas. Naastes pärast 200 aastat, inimesed on läinud kosmoselaev "Tomorrow" ja imetlesid metamorfoos, mis toimusid nende puudumine. Esindaja uus rass Nak - on geneetiliselt muundatud inimesed. Ja võib-olla inimeste välimuse ja on võimalik leida ühist keelt nendega, kuid on veel kolmas sekkus rahvas - Shamak. Need hoolimatute loomine hulkuma kõikjal ja otsima orjastada teisi elanikke õnnetu planeedi. On opositsiooni käigus on kõikide olemasolevate vahenditega. Esineb taustal varemed. Jah, maa kunagi sarnane tema endise ise, ja veel tema saatus on sinu kätes!

Osale mängus L . . W . võtab mängijad tulevikus ja kuidas seda mõjutada sõltub jõupingutustest, mida kohaldatakse. Veenduge, et süsteemi nõuded ei õnnestu. Teie arvuti peab vastama järgmistele parameetritele:

  • OS Windows XP / Vista / 7
  • Protsessor Core 2 Duo 2. 5 Ghz
  • Video Core 2 Duo 2. 5 Ghz
  • HDD 4 GB
  • 1 GB RAM

L . . W . Registreerimine on olemuselt luba, mille jooksul sa jõuaksid:

    1. Logi sisse
    2. Password

Edasi järgige viisardi installida mängu, siis tuleb alla laadida ja installida klient.

Mäng L . . W . Online - soov elada maailmas pärast katastroof. Aga teie ülesanne on mitte ainult kaitsta ennast, kuid ka edu saavutada. Pakkumised lõputu lahingud ressursside eepiline haarangud, ja põnev samal ajal ohtlikke missioone, samuti grupi ülesanded erinevate keerukus. Take käsu väed, ehitada meetod aitab oma tiiva võita võimu uus maailm. Õpi, et ühendada oma võitluskunstide oskusi, et nad kujutavad endast tõelist surmav segu. Vali mis suunas sa tahad minna. L . . W . saab mängida nii sõdalane, kummitus või psionics. Töötada oma iseloomu lahinguväljal oli ta võitmatu!

Vaatame klassi, mille esindajaid leidub igas fraktsioonis. Nii sõdalane - kaitsja tema kaaslased, kes on valmis seisma kuni viimase tilga verd. Heavy armor kalliks see kriitiline hetk, ja meisterlikkust automaatne vintpüss ja kahe käega mõõga teha vaenlased värisevad. Ghosts halastamatu, saladuslik, unikaalse andeid. Lahingus nad kardavad avatud konflikt, kuid tänu tema peamine relv - nipid ja kavalat manöövrit - vaenlane võib tekitada suurt kahju. Psionics - haruldus, kuid suur väärtus koosseisu iga armee. See obdarovannye valikuid, suudab mõjutada mõtte jõud. Nende arsenal on täis needused tõhusad, pealegi lahinguväljal nad hävitada vaenlasi äge tuli, külm või elektrilöögi põhjuseks tahtejõud.

Play L . . W . Sa mitte ainult ei võitle tehisintellekti või hävitamise peata eesmärgid. Siin saad võistelda teiste mängijate vastu. Uhkeldama oma taktika, sest krunt L . . W . o nRida on seda teha.

Istu kiiresti oma tank või helikopter ja alustada mängu mängida L . . W . Manage nii maismaa-kui õhus väed. Sest mida iganes sa pärit, on alati võimalus näidata oma andeid täis!

L . . W . Mäng pakub liituda gild ja võidelda käsikäes mõttekaaslaste. Usun, et tunned tema selja taga tuge, saab tõestada, kes tegelikult on kapten Maa. Ole valmis raske test, varuge kannatust ja edasi liikuda helgema tuleviku! Olgu õnne möödasõidu pool!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more