Järjehoidjad

Managore

Alternatiivsed nimed: Managore

Dark avarusi mäng Managore ootavad neid, kes tahavad võidelda tugevate vastastega. Ehita oma armee, kasutage otsustava strateegia ja lihvida oskusi oma iseloomu, et saada meistriks kõigis valdkondades!

Enne mängima Managore, veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128MB. Osale mängus Managore ei võta palju aega ja lihtne:

1. Pealehel valige üksus "Registreerimine"

2. Sisestage oma kasutajanimi,

3. Sisesta turvalist parooli ja seda korrata

4. Palun sisesta kehtiv e-mail

5. Vali "Registreeru" ja Managore registreerimine on lõppenud.

Esmakordsel hakkas mängima mängu Managore enne avamist hull, ettearvamatu ja ohtlik maailm. Suur inimesed on oma firma, reisida ja minna kogu tume saladusi. Mängida Managore, tuleb valmis olla karm vastasseis, vastutab nende toodete tarnimiseks, õppida tehnilisi uuringuid ja suutma neutraliseerida välismaalaste tahes eesmärgil: pahatahtlik, võitlus või rahulik.

Nüüd, kui teil on nii palju abilisi ümber Managore online kõik töötab välja: majandus toimib, siis on võimalik haarata maa. Brauser Managore online puudub jagunemine hea ja halb tähemärki. Ja sa ei pea kõndima peened vahel kangelased ja bandiidid, et teha asjad töötavad. Tehakse eesmise rünnak vaenlased mängu Managore ost essentials või tead, kasutades spioon taktika sõjalist teavet.

Olete kapten oma vara, nii koguda vahendeid ja ehituskonstruktsioonid, et toetada oma kasvava armee. Mäng pakub mängijatele Managore üheksateist erinevat hoonet, mida saab ehitada. Samuti on unikaalne kaheksateist laiendatav üksusi, mis on teie käsutuses.

Maailma Managore online on ohtlik koht, ja on mõistlik liituda gild, et te abi ja toetust, kui vaja. Võite liituda või luua gild sõpradega või leida sõpru mängus Managore online ja liitude loomiseks nii. Lihtsalt on gild, võite saavutada eesmärk meeskond ja lahti harutada Dark Mountains. Kuid sul peab olema kogenud mängijad ja gildid tervikuna peab liikuma kaugele mängu Managore. Siiski, kui sa saad pimedas mägedes, siis tuleb silmitsi pahatahtlik draakon Managore online .

Huvitav omadus on mäng süsteem Managore kangelane vastu kangelane lahingus. Aga mida tunnustab sõbrad või vaenlased oma suuri saavutusi, sul on oskusi, et arendada oma iseloomu maksimaalne.

Koguge kõik jõud teiste mängijate mängu Managore ja testida oma strateegilisi oskusi üksteise vastu, saate ka teenida kuulsust nii. Sammu võrra ees oma vastast tõestada ennast ja saada meister Managore online võitlust. Koguda esemeid ja seejärel kasutage esemeid süsteemi, mis aitab teil, nii k nad on võimsamad relvad ja turvised.

Mäng Managore esitab teile nutikuse ja kõrge tehnoloogiaid, mitte lihtsalt PvP ja [_35_ ] PVE lahinguid. Need, kes lõpuks jõuavad märkimisväärseid piike ei teritama oma mõttes sõjalise ja tehnilise strateegiaid, et isegi tõhusam kui nende mõõgad! Seega mäng Managore - on-line MMO fantaasia, mis ühendab parimad omadused linna, Nujakka võidelda, uurimisrühm ja muu roll mängudest.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more