Järjehoidjad

Keskaja Online

Alternatiivsed nimed: Keskaja

Medieval Online mäng - fantastiline multiplayer kliendi strateegia, mis arendab minevikus varju legend. Sa veetakse XII sajandil ja osaleda lahingutes, mille eesmärk on lüüa võimalikult palju maa keskaegne kuningriik, kus alles suri maha verine ristisõjad. Võibolla rikkus tulema mitte liiga targalt, nõrgestades riigi omavaheliste sõdu. Tõepoolest, selle asemel võiks lahkelt jagada võimu ja töötavad koos, et mõista majanduse võimsus, mistõttu on võimas ja võitmatu. Aga igaüks mõtleb enda eest. Sina ja sattumist keskkonda nii isekas isikutel on alati õigus hoos oma õige ja proovima võtta tüki rohkem. Muidugi paljud ei ole üksi saavutada. Lõppude lõpuks on kõige olulisem maa ümberjagamine tekib vägivaldne klanni sõdu. Nii et otsida liitlasi - ja rohkem! Sul on võimalik tõestada, et sa väärid seda valitsema!

Mängida Medieval Online , siis on vaja internetiühendust ja arvutit järgmine konfiguratsioon: OS Windows 7, Windows [ _1_] Vista Windows XP ; 1,4 GHz protsessor, videokaart 128 MB, 512 MB RAM ja 100 MB kõvaketas. Lae Medieval on pärast oma konto loonud. Medieval Online Registreerimine on väga lihtne: sisesta login, parool ja väidetavalt läbimõeldud e-posti aadress. Kui mäng algab, siis on vaja luua peategelane.

Characters, et te suudate jagunevad kahte kategooriasse: peategelane ja palgasõdurid. Sa valid, milline oleks teie juht, rääkimata squad palgasõdurid moodustatud järk-järgult ja mahutab sõjamehed erinevate erialade. Üldiselt Medieval Online kolme klassi. Nad erinevad mitte ainult oskusi ja iseloomu, vaid ka relvad. Nii cuirassiers eelistavad kanda raske raudrüü ja kilbid, mis aitab neil karda tihe vastuolus vaenlane. Lisaks nad on vastupidavad ja mis tahes squad on esimene pealelöök. Marines ka ei karda võidelda lähedal võib omada erinevat liiki relvi. Kuigi nende kaitse on nõrgem kui meestel relvad, kuid nende visadust ja tugevust üle kompenseerida. Kuid kolmas klass, nooled, tuua irdumine kasu ainult eemalt. Nad kasutavad vibud, Ammud ja odad. Samas teevad seda väga osavalt. Niisiis, vaatamata väga nõrk kaitse, võivad tekitada kahju vaenlase sõnalt korvamatu. Lugupeetud ülemad, pea meeles, et koguda squad tulemas võidelda, siis tuleb veenduda, et erinevad sõdurite sõlmitud selle koostist. Sel moel saate tagada oma edu!

Muide, kui teie peategelane kuulub mõned tunnid ja valib selle omapärase klassi eriala, see ei tähenda, et muid erialasid jäädavalt suletud. Muuda elukutse ja proovida oma kätt terve teine ​​võib olla esimene valik. Samas tuleb hoiatada, et te ei hüpata ühest eriala teise, ei ole tegelikult õppinud ühtegi neist. Lõppude lõpuks, kui nad ütlevad kaks küülikud ei olnud aega ja kui te ei ole kasutanud kõiki võimalusi sama elukutse, see on parem mitte kiirustada teine. Ainult järjepidevus ja põhjalikkus lõpuks saada soovitud tulemus. Nii tark, kui soovite, et vallutada see kuningriik!

Mäng Medieval avab peadpööritava perspektiivid ja kui sa hoolikalt pumbatakse läbi kahe haru areng - nimelt Arts ülem ja sõjaliste küsimuste - mis võib tõesti saada võitmatu. Ja targalt moodustatud irdumine 16 palgasõdureid on tõeline toetust selles halastamatu sõda. Ära unusta, et märk on jagatud mitmeks tüübid, ja parandada nende vajadust korraga. Niisiis, sa pead pöörama tähelepanu järgmised parameetrid:

- Põhiparameetrid (armor, tervishoid, energeetika);

- Füüsikalised omadused (tugevus, agility, vastupidavus)

- Mental omadused (julgus, arukus, täpsus);

- Specification (rünnaku kiirust, liikumise kiirus, diagramme, teha).

Victory, kes ootavad sind, toob kogemus ja prillid, mis kõige tähtsam - õppima neid kasutada targalt. Samuti, kui te alustate Medieval mängu tuleb salvestada-mängu raha. Raha on vaja mitte ainult seadmete ostmisega, vaid ka maksma palgad palgasõdurid. Muidu kes tahaks riskida huvides oma elu ambitsioonid, kuid tasuta. Esitama kõik vajalikud sõdurit. Püüa aega anda neile uusi relvi, niipea kui see muutub kättesaadavaks - ja nad on valmis minema teid maailma äärel.

Lisaks mängivad Medieval Online pead hoidma silma peal varustust. Kui märkasin, et relv vajab remonti, ei viivitaks selles küsimuses lõputult. Muidu üldiselt kaotada õige asi.

Mäng Medieval 2 huvitav ja täis palju üksikasju, kuid sama lihtne hallata. Põhimenüü koosneb nendest osadest kasarmud, informatsiooni iseloomu, puu arengut, ladu ja seljakott, meeskond puu värbamine turg, pood, pidu. Sul on alati olemas, mis on üsna mugav, sest kaos ei soodusta kavade rakendamiseks.

Game Keskaja kindlasti teile palju meeldivaid hetki ja muutunud asendamatuks osa oma vaba aega! Proovi seda - ja vaata ise!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more