Järjehoidjad

Metal War Online

Alternatiivsed nimed: Metal War Online

Online mäng Metal War Online - istung online mäng klient, kes transpordib mängijaid ülemaailmne konflikt Sci- Fi seade. See maailm tulevikus, kus sündmused sõda tulivihane valdkonnas ressurss vajalik mingit muud eesmärki, kui luua kunstlik veri. See võib üllatus teile ja küsida, miks ma pean seda? Asjaolu, et sünteetiline veri on eriomadused ja väga erineva kvaliteediga kui loomulik. See kõik algas silmapaistmatu kohalik konflikt kahe ettevõtted. Aga vastasseis kahe hiiglasi, millest keegi ei tahtnud ilma jääda maitsev suutäis, peatselt kontrolli alt väljunud. Military sündmused nagu tulekahju, hirmuäratava kiirusega levinud kogu maailmas, samal ajal osalevad paljud osalejad. Palgasõdurite organisatsiooni sekkunud ning olukorda raskendas äärmuslik. Keegi ei tea, mis selle tulemusest massilise tapmise, kuid on õigus osaleda igaüks.

Mängida Metal War Online , sa pead alla laadima ja installima klient. Et seda teha, peab arvuti vastama järgnevatele miinimumnõuetele:

- Paigaldatud operatsioonisüsteem Windows 7 / Vista / XP SP3

- Protsessor Intel Core 2 Duo või AMD Athlon X2 64 3. 0 GHz

- Card 512 MB NVIDIA GeForce 9500GT / ATI Radeon HD 3450

- 2 GB RAM-i ja 4 GB vaba ruumi kõvakettal.

Lae klient enne Metal War Online registreerimist. Registreeru järgmiselt: Sisestatud e-posti, parooli (kordus), hüüdnimi ja märgid pilt. Osale mängus Metal War Online - see on mingi taotlus kutse siseneda mängu. Kuna mäng Metal War Online nüüd on suletud alfa test, saate e-posti kirja, ja annab soovitud juurdepääs .

Sul on esmakordselt suurlinnades Austraalia ja kus lahingus oma teed. Tuleb valida pool, kuhu liitub. Aga see ei tähenda, et me peame vanduma truudust ja struktuuri ei muudeta. Sa võib Metal War Online mängida poolt koostis Global Resource Network või Morgan Industries. Esimene on kaubandusettevõte uut tüüpi. Ainuõigus minu haruldane sort actinolites Austraalias - trump ning selle saagis, organisatsioon kavatseb keegi. Teine - juhtiv tootja metallist, sega-ja sünteetilisest materjalist. See rahvusvaheline ettevõte, mille ajalugu ulatub tagasi 1903. Tootmisvõimsust ja edukas teadus-ja arendustegevuse korralduse kohal sisendas kindlust, et neil on täielik õigus omada väärtuslik ressurss. Kes teab, võib-olla poleks kokkupõrge nende vahel, kui see ei olnud veel välja töötatud 2005 professor Beloyartseva "sinine veri." Aga juhtus see, mis juhtus. Ja nüüd kasulik omadused populaarne asenda inimese verest paljud vaprad mehed valmis väljakutse keegi. Ja kui sa oled nõus, et lõigatud kõri oma vaenlasi ja oma õigusi nõuda?

Play Metal War Online Sa kasutad tehnikat neli klassi. Spetsialiseeruma masinintelligentsi, rünnak, suurtükiväe ja remont. Armored rünnak sõidukid (BSHM) on peamine sõjaline jõud. Nad on relvastatud ja võimeline hävitama kõik oma teel. Shuttle Engineering Support (klass) on palju funktsioone. Sellist remonti lahinguväljal ja paigaldus miiniväljade ja loomine elektromagnetilised häired. Väikseim võidelda luureks sõidukid (BRM) seisavad silmitsi sellise töö nagu luure, edukalt toime tulla midagi, sest kõrge ja manööverdusvõime. Mobiilne suurtükivägi kompleksid (IAC), vastupidi, kõige on tohutu. Nad suudavad kõrvaldada maapinnale struktuur ja kahjustama, isegi pikki vahemaid. Kõik need aitavad lahinguüksuste mitte võita lahing ja saavutada soovitud.

Game kaart Metal War Online kuni kaks - "Base kõrbes" ja "Australian city" ;. Nendes sõjakolletes ja päevasündmused kujunevast virtuaalne sõda. Mängijad saavad hinge spetsiaalsetes angaarid. Nende eesmärk on teha seda, kus perekentovatsya vahel lahinguid, lahingumasinad ja määrata, et osta seadmed arenguruumi.

Kui su süda igatseb seiklus ja tulevikus viipab oma uurimata, MWO mäng - just see, mida vajad! Arendajad on püüdnud takistada kasutajatel olid pettunud ja lubas peagi palun uute osade gameplay. Liitu kohe! Edukad ja nauditav mäng!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more