Järjehoidjad

Music Wars

Alternatiivsed nimed: Music Wars, War Music

Online Game Music Wars - uus tasuta MMORPG brauseri mäng 2D views firmalt Destiny Development. SaundSiti elanikud võitlema oma muusikaline maitse, kaitsta oma seisukohti rusikatega. Sa lihtsalt valida sobiv kategooria metal, rap, rock ja glamuuri, arvestades nende eelistusi. Sinu iseloom - esindaja ansambel. Play Music Wars saate logides sisse Facebook või VKontakte. Selleks on vajalik registreerimise mängu Music Wars, milles teatasite kõik vajalikud andmed (mängu nimi, e-posti parool). Süsteemi nõuded erinevad tagasihoidlikkus, sest teie arvuti vastama selline lihtne parameetreid:

  • OS Windows
  • Protsessor ( Pentium )
  • 2GB RAM
  • Card
  • Helikaart
  • Internetiühendust
  • Tavalised ei

Kindlasti tuleb paigaldada Adobe F Sokke Player 11. 4. Lugupeetud milomany ja lihtsalt mängijatele, avastada see hämmastav mäng! Sa lihtsalt ootab meeldiv kogemus!

Reisinud Music Wars registreerimine võimaldab olla märk akna, kus te kontrollida oma tegevust. Teenida mängu raha, teha erinevaid külalistele. Pärast lugemist töö, jätkake täitmist. Kui edukalt hakkama - tasu on garanteeritud! Oma säästud on kulutada seadmed. Kõik, mida vaja saab osta spetsiaalne pood. Kui valik on relvad, amuletid, lemmikloomad ja palju muud. Valitud objekti peate liikuda oma nimistusse stuudiosse mis kuvatakse profiili menüüs.

Võite ka osta energiat (osalemiseks võidelda nõuab teatud sellest), et erinevaid kaarte (annab mõningaid eeliseid). Hoidke silm peal energia hulk, või anda oma kapitali ja esindatud Stars.

Algaja abi omandada kogemusi esikolmikusse meistrid. Nad on palju mõistust seotud kunsti, nii et nende nõuanded võivad olla väga väärtuslik. Kui ei muretult jätta neid, see on parem kuulata.

Mängu mängida võrgus Music Wars vaja pumbata kangelane oskusi. Tunne kindel ise, saate vaidlustada teiste mängijatega ja liituda võitlus. Ei pruugi olla täiuslik muusikaline kuulmine oma süütuse. Music Wars mängu - see otsus tulenes neponyatok kasutades seda argumenti füüsilist jõudu. Muide, kasutamise kurikad, rusikad ja muud tarvikud rõhutavad oma kavatsustest. Jääb tugev, väle, visa mängijad. Ärge lubage kellelgi kehtestada oma seisukohti! Kas sa ei arva, et sa pead lihtsalt piisavalt annet ronida muusikaline Olympus?

Saad salvestada oma kangelane osaleda turniiril. Turniirid toimuvad automaatselt. Sul on ka veel näha sündmustest. Soovi korral koos sõpradega, võite luua rühma - mingi klanni. On hinnang, kus teie rühm läheb võtma esimest rida, siis kehtivad vaid vaeva.

Chat võimaldab esitada küsimusi, teha märkusi või teha ettepanekuid. Ära jäta võimalust, et kommenteerida emotsioone põhjustanud hämmastav gameplay.

Music Wars mängida siis koos meeldiv muusika. Lisaks võimalik valida lugu raadiost on oma riik. Sound loob atmosfääri, mis suudab tõsta oma tuju ja hajutada kurbus, mis on inspireeritud halli argipäeva.

Kui sa tahad olla järsku teretulnud osta rubiinid. Seda saab teha abiga reaalarvud läbi WebMoney. Võitja rubiinid saada täiendavaid funktsioone, mis teeb mängu põnevamaks.

Järgmiseks asjatundjad! Võida austust kompromissitu SaundSiti! Täita ammust unistust nüüd lihtsalt virtuaalne maailm - parim viis tõusta kuulsus! Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more