Järjehoidjad

Minu fantastiline park

Alternatiivsed nimed: Mu fantastiline park

Minu Fantastiline Park - tasuta veebipõhine mäng, mis imiteerib lõbustuspargis. Kujutage särav, ilus, täis naeru ja rõõmsat vingumine Area, kus inimesed tulevad põgeneda igapäevaelu probleeme. Igaüks kunagi käinud sellises kohas, ja tõenäoliselt rohkem kui üks kord. Te võib-olla arvate, et mäng Minu Fantastic Park pakub virtuaalne külastus park ja ratsutada kiiged. Ei, kui soovite, et proovida ise või et kiik - palun. Aga kasutajad seda erakordset mäng plaanib kaugeleulatuv ja suurejooneline. Pärast ilmute siin ei ole nii külastaja ja rolli juht! Sul on luua oma lõbustuspark ja siis, mis lõbu see on, kui palju neid on, ja mida see võib meelitada publikut - sõltub ainult ise. Hakka rohkem ära teha, atraktiivsemaks oma loomingu inimestele. Aga meelitada lapsed, täiskasvanud ja isegi vanurid - see on teie peamine eesmärk. Mis rõõm olla, isegi kui ilus ja täis hiilgavaid ideid projekti ei ole populaarne, kuid territooriumil oma omandit on inimtühjad ja sünge?

Osale mängus Minu Fantastic Park - uks maailm lõbus ja hea tuju. Täites mõned väljad, saad direktori ametikoha ja alustamas oma esimest ülesandeid. Minu Fantastic Park registreerimine nõuavad järgmised andmed: nimi, parool, e-posti server. Lisaks on teil lugeda reegleid ja nõustud ja Privacy Policy. Nüüd saate nautida gameplay brauser, isegi kui teie arvuti ei vasta kõrge ja parameetrid.

Alates mängida mängu online Minu Fantastic Park, leiad ennast mahajäetud ala park. Siin siis laiendab oma tegevust. Esimesed kaks viidud atraktiivsus - ja see koht ei ole nii kurb. Pikendada ühe neist - ja esimesed külalised vaadata tagasi koos intressidega uue ime, et sa oled. Siis, vastavalt oma hoolika järelevalve kõik läheb nagu õlitatult. Division of park tsoonideks. Setting erinevaid atraktsioone, alates väikestest ja lõpetades skaalal. Telk sportrelvade dünamomeetri mänguväljak, nukuteater - kõik see on alles algus. Aja jooksul on sul ja Oldtimer ja tuba moonutades peeglid, ja mustkunstnik ja kosmosesüstiku ja ameerika mäed ja õudus maantee ja rassi teele. Miks mitte tõeline paradiis? Ja omanik kõik - sa.

Püüa vääristada võimus teie piirkonnas. Näiteks annab sulle 200 ühikut liiva teele. Loomulikult tuleks kasutada avalikes huvides, milleks on õigus panna track külastajatele vaatamisväärsused. Ärge unustage paigaldada rohkem kioskid, nad on kindlasti nõudlust. Pea meeles, et sa ei ole see pärast ise ja rahvale. Sinu edu vymerivaetsya täpselt, kui palju inimesi saab huvitatud. Nagu te teate inimesed nii rikutud nüüd ja kasu tsivilisatsioon, nii et nad kõik olla kõige väljapaistvam!

My Game lõbustuspark arenemata et jõupingutusi investeerinud sulle tagasi sajakordselt. Lõppude lõpuks, külastajatele ärge minge sinna droves ja maksma rõõm park dollar, mis lähevad taskus. Kasum teeb sind enesekindlus ja hea stiimul, et parandada nende järglastele.

Mängimiseks Minu Fantastiline Park kõigepealt tuleb ära toita. Nagu ilma selleta luua ja arendada seljas? Vahendid on jagatud nelja põhitüüpi:

- Hoone materjal (kivi, metall, värv)

- Parts (masinad, mootorid, elektroonika)

- Idee (ideid, plaane, teadusuuringud)

- Nature (looduslikud materjalid, taimed).

Kui mäng lõbustuspark vaja toorainet, seega on võimalusi oma toodangust. Kuidas me saame õige? Jah, väga erinev, kogub tooraine jäänud külalised, üritan vist õige kaarte sätestatud süütevõimendid, mis võivad olla varitsemine komplekti tooraine täielik ülesandeid ja tempot taseme eest kingitusi, korja materjalide puhastamise ajal takistusi, nagu kivid ja juured, mängida Wheel of Fortune. Lisaks on olemas ka võimalus osta lisatasu valuuta (teemandid), mis vahetatakse toorainet.

Start My Fantastic Park mängida kohe ja aru saama, et selline huvi on pursuavat gameplay elemente. Sa ei saa kunagi igav! Mure aina meelelahutus vaatamisväärsuste võluma nii, et aeg möödub kiiresti. Upjers ettevõte tegi kõik oma nautimine! Nii et kiirusta sama hoolikalt hinnata loojad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more