Järjehoidjad

uus Maailm

Alternatiivsed nimed:

Uus Maailm on tüüpiline MMO-mängude esindaja. Siinne graafika on sarnaste mängude seas üks parimaid. Mängu eesmärk on uurida üsna avarat maailma, mis on täis erinevaid imesid, kus olid kurjad ja kurjad vaimud. Enne Uue Maailma mängimist on sul võimalik valida tegelase välimus, mida mängu käigus veelgi täiustad.

Mäng algab teiega, kui elate laevahukust kadunud ookeanisaarel nimega Eternum. Saarel on palju imesid, sellel on maagiat ja mitte ainult.

Tegelaste klassi tavamõistes pole ja selle määrab kasutatav relv, mis mängus polegi nii haruldane. Valikus on kõike alates hellebardidest kuni musketite ja vibudeni, valikuvõimalust jätkub. Seda kõike saate soomustega kombineerida peaaegu igas järjekorras. Arendajad ei sunni teid kasutama kerget soomust, kui olete vibulaskja, võite kasutada isegi rasket soomust või vastupidi, kahekäe mõõgaga relvastades, kanda kerget soomust. Valitud relva kasutamisel avanevad vastava klassi boonused.

Mängus on kolm fraktsiooni ja vajaliku taseme saavutamisel saate valida, kellega liituda.

  1. Marodöörid on kompromissimatud sõdalased, kes loodavad kõiges jõule.
  2. Fanaatikute leping, kes soovivad õigluse nimel korruptsioonisaart puhastada.
  3. Syndicate on salapärane kildkond, mis ei ole kavalus. Juurde hiilimine ja seljatorkamine on nende jaoks tavaline asi.

Kui fraktsioon kontrollib territooriumi, muudab see sellel alal mängimise kõigi selle liikmete jaoks pisut lihtsamaks. Lahingutest saadud kogemusi tuleb rohkem. Lisaks on täiustatud ressursside kogumist ja esemeid on veidi lihtsam luua. Isegi saastaga võitlemine pole nii raske. Lisaks teatud fraktsiooni kuulumisele saavad mängijad ühineda klannideks ja kontrollida linnu, määrata neis kehtivaid seadusi ja isegi makse määrata.

Kõik mängu ülesanded võib laias laastus jagada nelja klassi.

  • Loo põhi- ja kõrvalülesanded, mille täitmine võimaldab hankida peamiselt haruldasi ja kasulikke esemeid.
  • Fractional nende täitmisel on võimalik fraktsioonipoest hankida erivaluutat ja osta häid relvi ja muud.
  • Urban - toob palju kogemusi ja lisaks võimaldab teil teenida mainet piirkonnas, kus linn asub.
  • Ekspeditsioonid on kõige keerulisemad, kuna neid viib läbi mängijate rühm ja need on saadaval alles pärast teatud taseme saavutamist.

Käsitöö ei ole mängus päris tavaline. Sa ei pea otsima kaardi kaugematest nurkadest iga ainulaadse üksuse jaoks eraldi retsepte. Siin luuakse sama tüüpi esemed ühe retsepti järgi. Omanäoliseks teevad esemed kasutatud materjalid ja nende kombinatsioon. Saate luua mis tahes klassi üksuse lihtsast legendaarseni. Loomulikult on ainulaadsemate esemete ja relvade loomise komponente keerulisem hankida. Valmistatud esemetel võivad nende edasiseks kasutamiseks kehtida märgitaseme nõuded.

Arendajad hoolitsesid naha loomise eest. Kui soovite muuta tegelase tõeliselt ainulaadseks, peate kulutama mängusisest valuutat või isegi päris raha, et anda talle ebatavaline välimus.

Uus maailm arvutis tasuta allalaadimine kahjuks ei tööta. Kuid saate mängu osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil. Avastage maagiaga täidetud saare saladused kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more