Järjehoidjad

Nightbanes

Alternatiivsed nimed: Nightbanes

Rõõmusta fännid lauamänge, sest mäng Nightbanes - see on veel üks vaimusünnitus saksa arendajad, kohe pärast registreerimist veavad teid hämmastav ja põnev maailm desktop kaardimängud. Ilus disain, suur gameplay, samuti lauamäng, seda ei saa aga põhjustada inspireerida imetlust ja mitte pikka aega. In Nightbanes võrgus juba kogunenud palju mängijaid Kõikjal maailmas, ja te ei kiirusta liituma armee kasiino mängijatele!

Peaasi mäng muidugi võita! Sa pead koguma kaardid käes. Tõi kokku üle 300 kaarte, saab ehitada tekk. Siin siis sõlmib aktiivse sõjategevuse teiste mängijatega, sest sa muidugi võitleb peaks lõppema alles võit!

Et alustada mängu, nagu ka paljud muud online-mängud, Nightbanes registreerimine on kohustuslik. Sel hetkel mängus on vaid kaks saadaval disain keel: saksa ja inglise keeles, kõik plaanid kohandada mängu teised vene näiteks kasutajatele, kes ei ole veel teada. Niisiis, valida keelt, et olete vähemalt mõnevõrra mõista ja usaldada oma intuitsiooni. Põhimõtteliselt mäng kontroll on lihtne ja intuitiivne aru, see on üsna lihtne.

1. Registreerumiseks vajutage nupule keskel maroon ekraan «katkestada? Erstellen».

2. Enne kui avate registreerimislehe ülemises valdkonnas, mis kutsus «Kontoname», on vaja salvestada oma mäng login.

3. Järgmisel real, mida nimetatakse «Post-Adresse» pead registreerima aadressi oma praeguse e-posti aadress.

4. Kooskõlas «Passwort», nagu te võite arvata, siis on vaja sisestada oma unikaalne parool, et siseneda mängu. Parimat, kui see on sama usaldusväärne kui võimalik, nii et sa võid mängida Nightbanes, kartmata, et ründajad on võimalik häkkida oma kontot.

5. Kontrollida süsteemi võiks laiendada, siis tuleb märkida väljend «Geschäftsbedingungen gelesen ...», kinnitades sellega oma nõusolekut kasutustingimustega.

6. Kui soovid saada kirjavahetust süsteemi haldamise, võite panna lind ees «Erhalte Informationen», kui ta ei soovi saada meie uudiskirja, jätke see lahter tühjaks.

7. Lõpetamine ja kontrollida kõiki vajutage punast nuppu «katkestada? Erstellen».

Mängu ajal peate täitma külalistele ja ülesanded ettepanek. In Nightbanes saab mängida kolme liiki kaardid:

1. Milline on käsi.

2. Mis võivad parandada kaardiga.

3. Parandamiseks on vaja teki.

See mäng on kindlasti pöörduda kõik fännid lauamänge. Nüüd, et mängida oma lemmik mängu te ei pea ootama sõbrad koguda, siis on vaja ainult minna site - siin ootavad sajad teised entusiastid nagu sina! Mis on oluline, et mängida Nightbanes tasuta, nii et miks mitte kasutada võimalust?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more