Järjehoidjad

Nindou

Alternatiivsed nimed: Nindou

Nindou - online brauseri mäng, kus saab proovida ennast rolli salapärane oriental ninja. Kes meist ei taha minna viis ninja treening teha palju asju märkamata. Ninja tuleb ja läheb nagu müstiliselt kui salapärane ja oma kooli, mis on, miks me teame väga vähe nende kohta. Game Nindou annab sulle võimaluse proovida ennast nagu ninja ja püüda saavutada kõrgeim oskus - osata. Huvitavad eriefektid, huvitav muusika ja mitte ainult ootavad teid. For liituma koolis ninja, sa pead minema läbi lihtsa registreerimise. Logimine ametlikul kodulehel Nindou Internetis saab leida kõike, mida kasulikku teavet ise. See aitab algajatele mõista kõiki nüansse mängu.

Mäng ei tekita teile probleeme, sest see on hästi arenenud loojad mängu. Aga touch registreerimist. In Nindou registreeritud ei võta palju aega, on üsna standard ja koosneb kolmest valdkondades: nimi, e-posti aadress ja parool. Ülejäänud Oodake kinnitus ja võid alustada mängu.

Mäng on arendatud tuginedes Ren Dou Feng Yun 3 ja on tasuta veebipõhine online flash mäng. See tähendab, et see ei ole seotud konkreetse arvuti, võid minna mängu kõik kättesaadavad lähedal arvuti poolt kirjalikult e-posti ja parooliga.

Kui soovite mängida Nindou ette valmistada raskusi. Kuna mäng on mõeldud kasutamiseks loogilise mõtlemise. Nagu mängu edenedes sa pead koguma erinevaid asju, mitte ainult arengut, vaid ka tulu. Proschityvaya erinevaid võitlus tehnikaid ja kogudes spetsiaalseid punkte, saate eelise vaenlane. Tõepoolest, Nindou mängida online saab mängida oma sõpradega ja seega ära, mida vaja. Võistlused, reitingud, konkurentsi - kõik see saab tunda ainult siis, kui sõit algab vaenlane.

Kui otsite, mida mängida, mäng Crazy Ninja on parim valik. Hea graafika teile palju rõõmu ja värve kaua mängus lahkuda meelt ja võib-olla see muutub teie lemmik pere mäng. Töö oma tee ninja peate edasi arendada ja tugevdada oma staatust. Kasutades sadu punkte mängu, mida saab arendada oma oskusi, kaasates lahing vaenlasega.

Kuid selleks, et liituda lahing ja kasvatada, pead olema koolitatud. Kui hakkate mängu, sa pead minema veidi koolitus, pärast mida saab kergesti kohandada mängu.

Mäleta Ninja - on meistrid oma parve. Kui soovite, et jõuda kõrgeim punkt Zen, peate investeerida maksimaalselt kõvasti kõik oma väed lahingusse. Ta võitleb, et aidata teil arendada ja teenida maine. Kui Nindou mängida mängid regulaarselt, lõpuks jõuate kadedus magistritasemel. Ainult kapten täiesti õppinud oma keha, õppisid kasutama looduse oma eelise ja saab peita isegi ees rahvahulk.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more