Järjehoidjad

Nova Raider

Alternatiivsed nimed: Nova Raider

Nova Raider online - veebipõhine multiplayer rollimäng on fantastiline tasuta mudel. Praegused sündmused MMORPG arenema reaalajas. Kujutlege end rolli suur galaktikad eksinud piloot, kes põgeneb raid ennemy lootes pääseda ja leida nende koduplaneedi kunagi. Kuidas siis peaks olema meeldiv naasmist omaks ema-planeet ja tunne, et sa lõpuks leidnud oma kodu. Aga nii kaua, kui te tasakaalu kaaluta oma kosmoselaev ja ees palju ohtlikke seiklusi, mis tuleb läbida. Kus sa hoida muidugi ei tööta piraatide põgeneda koosolekute ja kole koletised. Aga relvastatud hambaid, tehes jõupingutusi, et parandada oma laeva ja toel inimesed nagu sina ja ränduritele, saad kõik võimalused jõuda ohutult sihtkohta. Ja las see antakse uskumatu väärtuslik, kuid siis on kahekordselt hea meel, et ainulaadne õnn on kodus olla!

Mängida pead Nova Raider arvuti keskmine konfiguratsioon ja internetiühendust. Loojad püüdnud teha projekti kasutajatele kättesaadavaks nii fundamentaalselt ülehinnatud süsteemi nõuetele. Kõik, mida on vaja, et olla virtuaalne maailm - see Nova Raider rekord. Lisaks protsess on suhteliselt lihtne. Osale mängus Nova Raider vajab täitmist valdkondades, nagu näiteks kasutaja nimi, e-posti aadress, parool ja server valik. Sa peaksid olema teadlikud, et luua konto, mis kinnitab saadetud kasutaja kokkuleppel.

Niisiis, kuidas mängida Nova Raider vaja laeva, kui teha oma valik isegi alguses. Niisiis, sa oled pakutakse järgmisi ruumi ühikud: Tasakaalustatud (planeet), R aider (Valmis), Tank (kaitse), Support (ravi), Trader (müük). Iga laeva oma konkreetsetest võimalustest, mis vastavad sihtkohta. Mõtle, mida sa nautida teed ja tehke soovitud valik.

Nova Raider online mäng pakub erinevaid variatsioone käivitatava meetmeid. Ja siis sõlmida julm võitlus ja kaitsta vastu Ärritav koletisi ja teha äritehinguid ning koguda väärtuslikke ressursse ja osaleda erioperatsioonide ja proovige mitte miss olulisi sündmusi. Üritused on erinevad tegevused. Näiteks, halloween, jõulud jne § Facebook kasutajatele kättesaadavaks kaasa operatsioonile nimega "New Star Raider». Ja kui palju külalistele keedetud mäng Nova Raider! Tulemas ühistu ülesanne mitte võimatu soschitat. Edu võti - koostöös teiste osalejatega. Pärast ühiseid jõupingutusi vajavad mitte ainult tulemine missioon, kuid showdown koos kõikvõimas ülemused. Team play on optimaalne see ettearvamatu maailmas.

Kasutajad saavad võimaluse osta star pangas sees komplekti. Selle ostu on teil mitmeid preemiaid, mis on omakorda lihtsustab keeruliste ülesannete.

Mäng on palju võimalusi teenida. Me loome üks kasulik näiteid. Vahel juhtub universumis lõheneb ja läbi aja portaalid ühesuunaline tungivad koletised ja ussid. Ja tapmise uss kord saad viis tärni. Adventure ohtlik kuid tulus!

Kuna sa kohustuvad Nova Raider mängida, pead pidevalt jälgima laeva. Tõepoolest, parandades võiduvõimaluste suurendamist. Iga kosmoseaparaat on CPU. See parandab tootmis-ja kahju undamine toetust. Samuti on olemas näitajad uvorotlivosti (kui palju rakette suunatud te mööda), täpsus (oma kaadrid, et saad punkti) ja kriitiline võimalus (võimalus kontakt kriitiline streik). Kriitiline streigi omakorda näitab, et vaenlane saad kaks korda nii palju kahju kui tavalisest kaadrid.

Mängijatele stiimuliks on kogu süsteem auastmed ja hinnangud. Ja ainult ise sõltub sellest, mida koha hõivab see. Loojad hooli oma mugavust. Mini-kaart ja ülemaailmse maailmakaardile on hästi läbi mõeldud ja selgelt. Üleminek ühest teise ei ole probleem.

Kallid mängijad, kui sul on pikad tõmbab EVA ja kontrollimatu soov viia aktiivne elustiil ei võimalda istuda - see mäng on kindlasti oma maitse! Proovi ise! Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more