Järjehoidjad

Panzar

Alternatiivsed nimed: Panzar

Game Panzar - sõltuvust MMORPG online mäng suure lahingu süsteemi ja rollimäng komponent. Ilmus see algne tegevus tänu firma võrku neta Panzar Studio. Arendajad on teinud kõik võimaliku, et esitada kasutajatele projekt, mille mõlemad parimaid traditsioone austada Internet mänge ja seal on ruumi uute objektide täiesti põnev tähelepanu neile, kes on hakanud mängima Panzar. Kui sulle meeldib peadpööritava seiklus, võimetes feats areenidel, ohtlik teekond läbi erinevates asukohtades - Panzar Internetis oma maitse!

Et saada resident uskumatult ilus maailm, mida vaja Panzar registreerimist. Et seda teha, peate täitma mõned väljad erivorm. Esitama teavet, näiteks oma e-maili aadressi ja parooliga. Seejärel kirjutada koodi pilt ja kirjuta soovitud line promo koodi. Siis vajuta "Finish". Pea meeles, et registreerimine Panzar mäng ise on tõestus, et te nõustute kasutustingimustega. Luues konto, saate hõlpsasti alla laadida klient. Muidugi tingimusel, et arvuti vastab see minimaalne konfiguratsioon:

- Operatsioonisüsteem Windows XP / Vista / Seven

- Protsessor Inter Core 2Duo, 2. 4 GHz

- Card Nvidia GeForce 8800/Radeon HD3870 512 MB

- 2GB RAM

- Vaba ruum kõvakettal 4 GB.

Astusin fantastiline maa, peate valima rassi ja klassi, et kõige paremini sobivad teie isikupära. Seal on neli sõitu ja kaheksa vastava klassi. Et orke berserkers ja tankid inimesed - paladins ja inkvisiitorite, et päkapikke - seadmed ja insenerid ja päkapikud - mages ja võlurid. Iga märk mäng on oma unikaalseid võimeid. Lahinguväljal iga mängib rolli. Siiski on põhilised omadused, mis on antud kõigi märkide suuremal või vähemal määral. See tervis, oskusi rünnaku kiirust, mana, energia, jõuallikas ja teised. Vahel kokkutõmbed, siis tegeleb pumpamine oma oskusi ja tõhustada armor ja relvad.

Seoses tooted, mida võib kasutada mängu peamine roll muidugi mängib relva. See on jagatud lähedal ja kaugel. Veelgi enam, iga klass on võime kasutada teatud relvade. Armor kahtlemata on ka üks peamisi elemente, mis peaks hoolitsema samal ajal valmistub lahing. Selleks külastage sepikoda või poest. Rohkem Panzar mäng annab võimaluse nautida erinevaid keetnud, amuletid, runes ja isegi kaunistused.

Mäng on seatud avar kohtades. Öö põrgulik põllumajandustootjate Bay snowmen, udune etapil püüdjate meteoriidid Citadel alkeemikud Orc Shed, Fortress inimsööjad Quarry päkapikke tempel orke Arena sõjapealikud ja Siege of Fort sohu - need on kohad, mis peavad minema kõik, kes võttis mängu mäng Panzar. On teed seal on palju huvitavaid mõistatusi, mille üle pead prauhti oma peaga, samuti kõige meeldejäävam quest ülesandeid, mis on toime vaid jõuga julge ja ennast maksma.

Edukalt ellu meie plaanid, see on parem koondama sõbrad. Panzar palju huvitavam mängida, olles julge osakese kogukonnas. Esiteks on lihtsam võita vaenlasi ja teiseks, vabal ajal saab lõbutseda vaimse jutuvadin.

Mine kaudu taseme pärast tasandil, avastada uusi tahke uimastamist mäng maailmas. Mida kõrgem tase, seda suurem saab oma võimu ja hiilguse ärakasutamine kasvab helikiirus. Lisaks meeldiv hetk ajal vallutamist iga järgmine tase on kingitus kujul uus talent, et külastate Altar saab arendada ja muutuda senisest kättesaamatuks oskus. Ärge lõpetage poolenisti! Teie jõupingutused ei liigu asjata! Rõõmu võitu võimas vaenlased - parim tasu iga sõdalane! Feel maitse võit on seda kasutades Panzar online! Las Fortune soosib sa temaga naeratus

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more