Järjehoidjad

Remanum

Alternatiivsed nimed: Remanum

On multiplayer mäng Remanum vabakaubandus mäng, kus te proovida ennast rolli kaupmehe üritab koguvad rikkust ja maine 20 linnu Rooma impeeriumi Vahemere. Mängi mängu Remanum saa lõputult, sest mäng ringi kestab 6 kuud, ja kui sa ise kõige suuremat võimu impeeriumi saate tiitlit. Aga pealkiri peab võitlema! Selleks arukalt hallata oma talud, tehased ja töökojad, müüa tooteid, teenida kasumit, ja muidugi kasutada rikkust kodanike huvides ja linna Remanum võrgus.

Enne mängima Remanum, veenduge, et teie arvuti vastab süsteemi miinimumnõuded nagu: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128MB.

Remanum registreerimine ei võta palju aega ja lihtne:

1. On pealehel valida variant "Registreeru siin"

2. Nimetage konto

3. Palun sisesta kehtiv e-mail

4. Sisesta turvalist parooli ja seda korrata

5. Valige "registreerimine".

Remanum mängida päris huvitav, sest teil on palju eesmärke! Esiteks muutuvad kinni kodanik oma linna. Sa pead laiendada oma territooriumi, et toota kaupu ja müüvad neid majanduslikult tulus Remanum võrgus. Remanum mäng võimaldab teil kaubelda tuhandeid mängijaid linnades Empire. Ärge unustage, et tehing, sest sa, et saada hea maine.

Mäng on inspireeritud unikaalne Remanum majandussüsteem: iga ostu või müügi tahes puudus aktsia kuvatakse ülemaailmset kaubandussüsteemi, mis toob kaasa muutuse turu nõudlusele.

Üks eesmärke on suurendada online Remanum oma vara. Saate luua erinevaid taimi, mis toodavad alusmaterjalide või taaskasutada need rohkem väärtuslikke tooteid. Remanum mäng võimaldab teil müüa oma tooteid läbi turu kohalikega.

In Remanum play hõlmab hoone väga võimas tootmise süsteem: iga hoone automaatselt toodab kaupu, kui on piisavalt ruumi tooraine ja stock. Sinu ülesandeks Remanum Internetis loob sellise tõhusa tootmisahelas, et iga haru on töötanud üsna tõhusalt. Kõige väärtuslikum on toodetud mitu co-töötavad tööstuses.

Saad mängida Remanum ja oma tootmist laiendada. Nõuetekohase arengu oma tootmise annab rohkem tooteid. Et oma rikkuse ja maine võib kasvada Remanum online, peate regulaarselt investeerida mitte-tootmishooned nagu ladu ja sadam.

Remanum mäng ei ülimuslikkusest rikkust. Et aidata teil saada kuni kõrgeim auaste võimu, siis on vaja annetada raha ja kaupu, ning pühenduda heaolu linna. Regulaarselt hääletamisel osaleda või soovitada kandidaat valimistel senaator Remanum võrgus. Poliitikud saada rohkem võimu ja otsustada, kuidas arendada linna. Senaator kõrgeima maine muutuks keiser Remanum mängu hilja ringi.

Hoolitse oma puude ja ühtekuuluvust linna Remanum mäng! Seal on palju erinevaid avalike hoonete Remanum, mida kohaldatakse kõigi kodanike ja mängijad linnas.

Iga mäng ringi mängus läheb Remanum 6 kuud. Mängija, kellel on parim maine vooru lõppu võidab ja muutub keiser Remanum. Linna parima mainega ja mängija, kellel on kõige rohkem vara (rahvastiku) antakse eraldi. Start hoone oma tootmise süsteem Remanum internetis kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more