Järjehoidjad

Rising linnad

Alternatiivsed nimed: Rising linnad

Mäng Rising Cities - tasuta veebipõhine strateegia, mille eesmärk on ehitada linna. Simulatsioon tegevuse meede annab mängijatele võimaluse panna Rising Cities online ja nende vaimusünnitus oma ideid parandamist linnades infrastruktuuri. Oma tegevuse ja inimväärse elatustaseme elanikud oma linna, siis kindlasti võita lugupidamist ja olla kuulus tark omanik. Virtual meetmed hakkavad oma kohustusi ilma kurnav valimiskampaania, ta ei pea olema närvis piisavalt hääli, et toita inimesi ja mõttetu lubadusi. Ei, seal ei ole koht tühjad sõnad! Sa pead tõestama ennast praktikas ning täitma kõik, mis lubavad poliitikud päriselus. Nõus, et ei ole lihtsalt mõelda, kuidas sa oleks teinud, kui oleks arvutused üritab rahuldada tõrjuda. Hoolitsedes oma inimesi, siis ei jää vihaseks. Nutikas ja tark strateeg võib saada tõeline suurärimees kellelegi haiget tegemata.

Et näidata, mida saate teha, minge mängu sait, kus ootavad Rising Cities registreerimist. Mängi Rising Cities igast arvutist, mis vastab selliste parameetrite

  • OS Windows
  • Protsessor 800 MHz Intel Pentium III
  • Ühildub DirectX 9. 0 audio ja videokaart
  • RAM miinimum 1 Gb
  • 2 GB vaba kõvakettaruumi
  • Kiire internetiühenduse

Osale mängus Rising Cities alt läbi oma kontrolli territooriumi pärast sisestage kasutajanimi, parool, e -mail, kuupäev sündi ja nõustun reeglitega projekti. Lisaks on pakutud tellimus huvitav uudis olla kursis erinevate uuendusi.

Start väike ja usun, et aja jooksul võib olla uhke oma saavutuste üle. Start on edukam kui Rising Cities mängima alustada stardikomplekti, mida müüakse peamenüüst "City Hall." Väärib märkimist, et hind on taskukohane, nii et ei saa lubada endale. Ärge kartke näilisest raskusi. Te kindlasti tulla mitte ainult ehitamiseks elamukompleks, kuid ehitab kõik vajalikud vahendid tootmise eesmärgil, meelelahutus vahendid ja muud tüüpi hoonetes. Jätkuv arendada infrastruktuuri väikelinna muutunud tohutu metropol! Mida kõrgem arengutase, seda rohkem on teil elanikud. Ja inimeste arv tangivad rahavaru maksude kaudu ja muid toetusi tegur sõltub teie heaolu. See suhe on loogiline ja kasulik mõlemale poolele. Rikkamad kui ise rohkem väljavaateid ja võimalusi oma kohustuste täitmiseks kvalitatiivselt manager.

Õppige, kuidas investeerida raha. Tööstussektoris tuleks panna operatsioon saeveski, talu, tellisetehas, pagari-, õlletehas. Energia keeruline ja transpordisüsteem eeldab ka investeeringuid. Positiivselt mõjutada riigi rahanduse kaubandussuhted lamades linnade lähedal. Koostööd teiste meetmete laenamine majanduse, nimelt müüki oma kaupu ja omandamine vajalikud asjad pakutakse naabritega.

Play mäng Rising Cities võimatu ilma ressursse. Näiteks inimesed vajavad selliseid toiduaineid nagu kartul, tomat, terad. Plaat on vaja ehitus-, puidu sarikad, tahvlid, plaadid, tellised. Hoolitse varude pärast, et oma plaane saaks realiseerida ilma probleemideta!

Seoses välimuse linn, see on väärt märkimist, et aja jooksul see muutub oluliselt. Lõppude lõpuks, kui esialgu saadaval ainult lihtne konstruktsioon, mille ajal saab sõita ehitamiseks luksus hooned. Muide, kõik see on kõigepealt saada stroylitsenziyu ja siis tööle.

Rising Cities online võimaldab teil sooritada erinevaid tegevusi. Selleks peaks olema ees ala, mis, nagu kõik teisedki, nõuab olema heas seisukorras. Sündmuse ajal, saad hea tulu ning see kahekordselt hea meel.

Tegeleda põnev ajaviide nüüd. Omandada kogemusi, et saada suurepärane juht ja lihtsalt suurepärane võõrustaja. Õnne ja hea tuju!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more