Järjehoidjad

Shadowland

Alternatiivsed nimed: Shadowland

Shadowland mäng on tasuta veebipõhine online mäng, mis kombineerib fantaasia ja reaalse elu lood ja sotsiaalse strateegia. Mängijad Shadowland online saab ehitada impeeriumi koloniseerida ja vallutada territooriumil ehitada talu, saagi ja oma ülesandeid täita.

Mäng Shadow maa on nRida jutustab tume jõud, mis piirasid kogu inimkonna . Kuidas jääda ellu inimese fraktsioon? See on sinu kohustus tagastada kahjustatud tume jõud mandril ja taastada oma impeeriumi, kasutades oma armee liitlased ja kolleegidega. Sa pead minema teiste ajastute ning otsida legendaarne kangelased aitavad teil oma vallutus Shadowland Umbes nRida .

Enne mängima Shadowland veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128 MB. Shadowland registreerimist ei võta palju aega ja lihtne:

1. Pealehel valige kirje « Registreeri »

2. Anna oma tegelasele nimi

3. Palun sisesta kehtiv e-mail

4. Sisesta turvalist parooli ja seda korrata

5. Valige « Registreeri ».

Fantasy Shadowland vastab tõeline ajalugu mäng: põnevusmäng sätestatud post-apokalüptiline maailm nimetatakse Jumala Continent, kus inimesed võitlevad ellujäämise eest tumedad jõud ja nende armeed teine ​​maailm. Dekoor on fantastiline maailm täis tumedad varjud kurjad nõiad ja püha ei ole vastuolus üksteisega, on muutumas üha ohtlikumaks.

Sa Shadowland mängida ja sõlmida kuningriigi Master, kes on loonud sajandeid Gate - portaal võimeline teostama aegruumiga reisi eri vanuses. Sul on võimalus võita ida ja lääne ajaloo Shadowland mäng, vastu abiga legendaarne kangelased ja leida kadunud aare veelgi laiendada võimalusi oma armee, impeerium, ja läbi värava tagasi sajandeid tagasi koju.

Legendary Heroes - kuulus kangelased King Leonidas 300 Spartans at Thermopylae, Tšingis-khaan, King Arthur ja teiste kuulsate isiksused.

Iga liit Shadowland mäng on kohandatud embleemid, kollektiivne osalus ressursside, tehnoloogia uuendamine, personalijuhtimise ja isegi palk / palgasüsteemi.

Kui jõuad tasemele 10 Shadowland online Continent Jumala näitas sulle, liidud on moodustunud, ja sa hakkad tegelema loomine oma armee suurte kontsernidega Teie juhitud.

Avasta maailma läbi ränne Shadowland online. Kui liigutad väike ala suur ala oma vallutus, leiad endale uue ökosüsteemi, täis lossid, vaenlased, liidud.

Ka Shadowland Online võimaldavad teil luua hõimud. Lahingus nad leiavad, et suurim võit auks oma elu. Nende soov võimu ja raskerelvade võimaldab neil olla julge ja tormakas lahingus mäng Shadow maa on nRida . Nad võivad isegi integreerida tume magic oma tava, kuid see vaoshoitust, moraali ja vastutust.

Mäng Shadow maa on nRida ka teile näidata palgasõdurid. Nende elu on alati olnud nomaadid, et nad on sõltumatud ja mobiilside seisukohti.

Diamonds mängu Shadowland Online - ressurss, mida saab kasutada, et eemaldada jahutus aeg osta lisakäske ehitamiseks, ja saada ka haruldased seadmed läbi ekspeditsioon. Need on vaid ressurss Prize Shadowland Online . Diamonds Shadowland mängu erinevad rahalised kingitused, sest võite ainult saada teemandid, makstes neile reaalse rahaga, võites või külalistele võita templisse Arena või kaupu müüa enampakkumisel.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more