Järjehoidjad

Soul Ultimate Nation

Alternatiivsed nimed: SUN

Soul of Ultimate Nation - fantastiline multiplayer rollimäng, mille dünaamiline storyline. Lõuna-Korea arendajaid virtuaalne meelelahutus Webzen. Omadused juba vallutatud miljoneid kasutajaid. Unikaalne mäng süsteem, hämmastav graafika, hämmastav lahingutes teeninud auhindu, võimaluse parandada asju, ilus muusika Howard Shore - ei jäta sind ükskõikseks. See mesmerizing tegevus, mis sündmuste arenemise keskajal, mis võimaldab teil kasutada oma parimaid võimeid teostada planeeritud taktika võita teisi mängijaid ja hävitada kurjad koletised, uurida ja vallutada uusi territooriume. Ärge lõpetage poolenisti, kõik lahendatav probleeme, peamine asi - uskuda oma õnne!

Installimine kliendi ja alustage mängimine Mängu s un Online peate arvuti järgmiste parameetritega:

- OS Windows 2000, XP VISTA

- CPU Pentium 4 1. 8 GHz või suurem

- Graafika Geforce TI või 4200 Radeon 9200,

- Driver DirectX 9. 0C

- Vaba ruumi kõvakettal 3Gb

- RAM 512 MB .

Laadides saate hävivad pärast kandub s un Online registreerimine. Kohe pärast seda, kui teatada e-posti aadressi, siis saad saata e-maili, et aktiveerida oma konto. Osale mängus S un Live - kiire ja lihtne protsess, mis võimaldab saada seaduslik elanik maailmas, kus põnev raev intsident.

Alustuseks s un Online mängida tuleb luua oma iseloomu. Et seda teha, siis tuleb kindlaks teha liikmete rassi, täpsustada soovitud nimi ja valige välimus, st juuksed, näojooned, kasvu. Saadaval klassides pakutavate S un Online, mida iseloomustavad mõned ühised omadused ja võimed. Seal on viis sellist klassi:

1. Barseki (nagu sööt ja valmis kõik oma tohutu võim kulutada raha tootmise, karm, karm, harjunud vaatama ainult Future)

2. Valkyrie (hea kui kauge ja lähedal võitleb, kiire, kasulik, on hea võitluse oskusi, samuti võib vajaduse korral kutsuda maagiline abilised)

3. Knights Dragons (tänu tohutu võim saab äkki hävitada kogu rühmad vaenlased, sitke ja lojaalne kehtestatud seaduste au);

4. Sorceress (Magic Lab lõpetanud põhjalikud teadmised ilm, mida saab kasutada hea kui ka kahju. Näiteks võime tervendada seltsimehed ja põhjustada olulist kahju vaenlased)

5. Shadows (peetakse kõige kohutav killers, asjatundlikult juhitud pistoda ja piits, väga uhke ja halastamatu tea needused ja loitsud ).

Vali oma lemmik klass, et teil on meister s un Live ja mõista põhilisi elemente gameplay. Võtame neid selleks.

Teleport - liikudes ühest kohast teise, kasutades teleportatsioon rahulik. Seega võite uurida uusi maid, kuid see on võimalik ainult koos saavutamist teatava taseme. Samuti on kulutada natuke. Iga liikumine pead maksma teatud summa eymov. Nagu arengu ruumi, iga kaart on selle osakaal vahendite kasutamisega. Tõsta see protsent võib olla mitmeti. Näiteks kogudes spetsiaalseid punkte, et leida väärtuslikke peidetud, tappes koletisi ja kaptenid.

Juurdekasv teemad - parandada põhilisi parameetreid nagu tugevus, riigikaitse jne § Teil on võimalus parandada oma relvad ja turvised, ja see suurendab võimalusi võit lahingus. Salvestada kõik õiged asjad, võite otsida abi kapten, kes suudab luua, mida sa küsid. S un Online mäng näeb ette kasutada erinevaid objekte. See tiibade ja Potions ja kalliskivid ja eriline ja luksusesemed. Väärib märkimist, et mõned teemad võimalda kristalliseerumise. Viidates eriline NPC Saad kristall granaat Crystal kaitse või Crystal hävitamine.

Cube - ei midagi erilist, muu hulgas teemad. Püüa saada see, tehes vajalikke külalistele. Kasutades seda, see võib sõeluda ja luua erinevaid kasulikke asju.

Hõivamise territooriumid - Battle at Temple of veres, mis toimuvad pühapäeviti. Esimesel kanalil iga server on pühakoja ukse ette. Osalemiseks peate olema sisse gild, et aeg rakendatud.

Süsteemi nõuded - viis elementi, mis moodustavad segu, mis on energiaallikas Brokilona. Mängi S un Hetkel on antud, et tulekahju, vesi, tuul, Maa ja Darkness seotud vahel arusaamatu viisil.

Combat Zone - lahinguväljaks, et mängijad saavad luua oma. Nendes valdkondades, mida viivad läbi missioon ja parandada iseloomu. See on tore, et kui luua zone PVP või PVE lahinguid te isiklikult küsida seaded ja valikud. Pick ja valida, kas korraldada jahtima koletised ja teenida raha, kas võidelda teiste mängijatega, või proovida täita koolituse ülesanded.

Kallis thrillseekers, S un Online mäng tagab teil suurendada oma adrenaliini! Sa ei pea pettuma, kiirusta, et see on nende enda kogemus! Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more