Järjehoidjad

Space Rangers Revolution

Alternatiivsed nimed: Space Rangers Revolution

Vaatamata sellele, et mäng Space Rangers 2: revolutsioon - ei ole täielik ja sõltumatu projekti, siis võib õigustatult pidada sellist. See lisa on tõesti pidada üheks kõige edukamaks. Tema välimus miljonite lemmik mäng saanud uue hingamise ja sai veelgi tugevamalt kaasata mitte ainult kogenud, kuid ka noor mängijatele. Game Space Rangers Revolution parimad traditsioonid žanr. Projekt on olnud traditsiooniliselt väga hubane saada kõik parimad elemente oma lemmik žanrid. Selles mängus igaüks leiab ise, ja väljavalitu arcade ja strateegia ning teksti seiklus ja RPG, nagu ka paljud teised. See mitmekülgsus on suur kõrghetk projekt, mis ületavad, muide, et see päev, ei saa keegi.

Mäng Space Rangers 2: Revolution mängida pead toimumas kauge aastal 3300. Selle aja jooksul suur sõda inimkonna vastu välismaalase väed on valmis, kuid ei ole aega, et lõõgastuda rahvas. Nüüd üle inimkonna ootuses uus oht - Dominators. See ebatavaline olend - originaal eluvormid, peamine erinevus on see, et oma unikaalse intelligentsi. Game Space Rangers Revolution esitab teile uus vaenlane, mis seadistada üsna agressiivselt. Samas, kui sa ei suuda toime tulla sellise märke?

Enne, kui hakkate mängu teil on vaja alla laadida Space Rangers 2. Kogu protsessi võime teid umbes 20 minutit, et leida ja käivitada faile ilma probleemideta saab iga torrent tracker. Sa kohtub mitu võistlused, sealhulgas:

1. Maloqs.

2. Inimesed.

3. Gaalians.

4. Laagrid.

5. Faeyans.

In-Game Space Rangers 2: revolutsiooni kangelased (kõik eespool) päästet igaüks enda rahvas otsustas otsida abi tark ja julge ruumi maandumiseks.

Valmistada olema, et seda täiendada saad oskusi brändi uusi relvi. Kõiki meetmeid tuleb arendada laiendatud kaart, mida on vaja uurida nii seest kui väljast!

Oma iseloomu - Ranger, midagi ebatavalist! Kiirusta laadida Space Rangers Revolution harjutada kontrollida kõiki uuendusi ja parandusi. Sa pead valima rassi ja oma kosmoselaev. Kõik on valmis - saate nüüd minna ja mine! Ees suur hulk ülesannetega. Enne kui avate uue galaktika. Sinu iseloom on võimalik tegeleda kaubandusega. Ja muidugi, sina ja su kangelane suudab koolitada uuesti loogilise mõtlemise oskusi teksti külalistele.

Game Space Rangers 2: revolutsioon on hea meel teiega ja teie enda ettearvamatust. See ei ole mingit konkreetset stsenaariumi, kõik sõltub täielikult oma tegevuse. See annab projekti vürtsi.

Vaata ise õigsuses kõik eespool, siis võiksite kaaluda Space Rangers 2: Revolution video haagis, mis kirjeldab üksikasjalikult kõiki peamisi eeliseid projekti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more