Järjehoidjad

Star konflikt

Alternatiivsed nimed: Star konflikt

Star konflikt mängu legend kosmoses.

The mängu Star konflikt on multiplayer online projekt, mis ajaloost selle olemasolu köitnud paljude mängijatega. The Star konflikt räägib loo, mis juhtus väljaspool Maa. Inimesed, kes on õppinud tehnoloogia kosmoseaparaadid ja Inter lennud olid sunnitud lahkuma oma planeeti ja taastub kapten uusi maailmu. Kauge ruumi avastasid nad killud võimsa tsivilisatsiooni, mis hävis tundmatu jõud. Nüüd liitude ja organisatsioonide võitlevad võimu suur tähtedevahelise ruumi, sõlmides ägedad lahingud omavahel.

The galaktika asustatud mitte ainult inimesed, vaid ka maaväline olendid. Nende kosmoselaev on palju muudatusi ja ületada tehnikat earthlings.

Star konflikt on ruumi simulaator, autorid projekti nimetada seda käsku mängu, kui üksi mängija mingil hetkel lihtsalt ei saa sellega hakkama. Suurepäraseid õhu lahingud ootavad kasutajad projektis, nad saavad osaleda võistkonnad, liitmise koos teiste mängijatega ja mattunud lahingud elu ja surma päris vaenlasi praegu istub ees arvuti monitori. Valik on alati neid, kes ei ole huvitatud realistlik režiimid, võib aega veeta, lava erinevate ülesannete ja nad on mängus palju.

In mäng on režiim nimega"Open World", saad seal tehes hüper hüpata. See on suur hulk erinevaid asukohti, mängijale antakse täielik tegutsemisvabadus, ta võib toime rüüstamine ja väljavõtte väärtuslikke ressursse, võitnud arvuti või tõeline rivaal. Vaatamata sellele, et avatud ruumi on anarhia, politsei ta on endiselt olemas, valides pool hea või paha, kui mängija otsustab oma karma.

Virtual World Star Conflict

Despite asjaolu, et mäng on juba miljoneid kasutajaid, see ei ole kunagi liiga hilja liituda ruumi sõjad ja seiklus. Et seda teha, teil on vaja laadida Star konflikt, kui see on võrgus klientidele mängu, see nõuab installitud personaalarvuti. Pärast seda protseduuri, mängija liigub virtuaalses maailmas star lahingud, kus ta saab mängida tasuta. Lae Star konflikti ei saa kõige võimsam ja kaasaegse arvuti, see peaks olema üks gigabait mälu ja ainult kaks kontserti kõvakettaruumi.

Spacecraft mängus kolm klassi ja igas klassis on oma eriline eesmärk ja tunnused:

  • Interceptors on kõige maneuverable ja väikelaevadele, nad on mõeldud välk rünnakud objekte ilma tugevdamine. Nende abil saad lähedale vaenlane, tekitada olulist kahju ja kiiresti põgeneda. Muudatused need laevad saab kasutada luure ja sabotaaž. Nad on kõige nõrgem teevad.
  • Ground-rünnaku lennukid on keskklass, neil on paremad kaitseomadused kui püüdurhävitajatel suurus on suurem, sellepärast relvad on võimsamad, kuid need on vähem kiire. Need jagunevad meeskond, löökpillid ja tulv. Esimesed on vaja tugevdada liitlasi, millest viimased on läbimurre ning kolmas pealtkuulamine.
  • The frigates on suurim, hästi relvastatud lahingulennukid. Neil on ka erinevaid rolle: insener on vajalik erinevate hoonete, frigates katet - olla kilbid, pikamaa ones - on suur lahingud pikkade vahemaade taha.

All selle erinevaid tehnoloogiat saab varustada erinevate seadmete, paigaldada täiendavaid mooduleid ja relvi. Veelgi enam, kuna tasemeid läbida ja kogemusi suureneb, arengut piloot esineb ka.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more