Järjehoidjad

Elder Scrolls 5: Skyrim

Alternatiivsed nimed: Elder Scrolls 5: Skyrim

Elder Scrolls V: Skyrim - arvuti rollimäng avatud maailmas. Mäng Elder Scrolls V: Skyrim jätkamist varem väljaantud väljaannetes mäng seeria Elder Scrolls. See on viienda versiooni ilmus 2011. Kui teil väljamõeldud lahingus elu ja tahan kangelaseks saada riik, siis see mäng on sulle.

Põnev lähi mäng Elder Scrolls V: Skyrim on soovitav järgida eelnevaid neli mängu. Kuna lugu on seotud, on jätkuks üritusi. Ja fännid on palju lihtsam mängida. Samuti, mida oleks parem teada, gameplay, soovitame alustada, lõpetada loed seda vaadata, siis vaadake, Elder Scrolls V: Skyrim video. Siis minge saidile ja saab mängida Elder Scrolls V: Skyrim laadida.

Actions mäng kujunevast provintsis Skyrim fantastiline, mis asub mandril Tamriel. Selles väljamõeldud maailmas esitleti esindajad fauna ja vee maailmas, ikka päris. Ja siin ilmub, algul, kui nimetu peategelane. Kuid tulevikus, tundub, et olete tapnud draakonit möödunud mängud ja sa liigutada võimu ja olete Dragonborn. Ja nimi, mida Dragonborn.

Kogu gameplay, võite vabalt reisida üle üsna suur mäng maailmas, et uurida seda kõikjalt. Sattuma töö ja Elder Scrolls V: Skyrim rännakuid, mille toimivus on viis peamist eesmärki.

Peamine eesmärk mäng Elder Scrolls V: Skyrim - võita draakon Alduin Maailma söövad ja peatada tagasinõudmise draakonid.

Mängus Elder Scrolls V: Skyrim raudrüü ja relvade olemasolu on väga oluline. Lõppude lõpuks, kurjade jõudude on valvel.

Sinu tase tõuseb ainult parandada oskusi, mis on teatud hulk neist. Selles mängus on eriline võime - talent, et saada on parandada oskusi.

Mängus Elder Scrolls V: Skyrim mängida ettevaatlikult, sest sa ei saa haige. Ja see vähendab oma oskusi. Seal on konkreetsed haigused: lycanthropy, vampirism, kannibalism. Kindlaks teha, et oled haige, saate teised. Nad küsivad teilt suunavaid küsimusi. Saab ravida abiga templid ja kujud või nõiajook.

Uuendatud siin ja võidelda süsteemi. Sinu iseloom võitleb kahe käega. Nii tõhusalt kaitsta ennast.

Game 5 Skyrim Elder Skrols oma iseloomu võib alustada üks gild

• Kaaslased

• Dark Brotherhood

• College of Winterhold

• Thieves

• Imperial Legion

• Bard College

• Blades.

Kaaslased - palgasõdureid, mõned neist on libahunt.

Dark Brotherhood - kõik, mis jäi Assassins.

Kolledž Winterhold - kogumik mustkunstnikud, kes on kõige võimsam maagiline volitused.

Thieves - esindajad varastada.

Imperial Legion - või Stormcloaks. Valik kahe poole jaoks.

Bard College - seikluslik.

Blades - või Greybeards. Valik langeb kui võita peamine quest.

Mäng on tehtud kõrge kvaliteediga graafika, toetades müstiline meeleolu, aitab ka see muusika. Siin ootavad teie abi. Hea mäng!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more