Järjehoidjad

Fate of Nation

Alternatiivsed nimed: Fate of Nation

Fate of Nation Online - multiplayer veebipõhine strateegia mäng, mis kulgeks reaalajas. Lisaks hõlmab projekt ei nõua investeeringuid, et sul on veel võimalus teenida raha. Järelejõudmisest ehitamiseks ja arendamiseks oma linnades, siis saad edasi loogiline ahel sajandeid - kiviajast tulevikku. Ja summeerida iga viimase etapi sa püstitama üks maailmaimet. On ehitamiseks ime ja saad kas raha või-mängu raha. Kuigi sa ise meelde, mida tasu eest teile parimat lahendust. Fate of Nation mäng pakub mängijatele lai tegevusvabadust. Mäng kaart suuruse 1000-1000 rakud ei saa ainult laiendada hoone, vaid ka läbi luureks ajas end üldse mugav. Pärast lööb esmakordselt imeline maailm, siis võib arvata, et te olete siin ise. Aga on vaja teha esimene uuring, ta leiab palju naabreid. Ja nad on määratud seoses sa teisiti. Keegi sõbralik, keegi vaenulik. Nii, et oleks võimalik jõuda teistega, siis on veel palju - ja õppida sõlmida lepinguid ning kajastavad agressiivne rünnak. Tule juba! Fate of Nation registreerimine avada maailm täis seiklus!

Süsteemi nõuded mäng on üsna tagasihoidlik: üks kaasaegsete brauseritega (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer 9 i vische, Opera i Safari) ja laienemine ekraan on väiksem kui 1280x800 (soovitavalt 1440h960). Lisaks allalaetud midagi. Võite külastada veebilehte igal ajal isegi kellegi teise arvuti, isegi mobiiltelefoni. Liitu mängu saatus Nation järgmiselt:

- Kehtestatud hüüdnimi

- Mõtlesin salasõna

- Aruande e-posti aadress;

- Täiendav info (valik mäng maailmas, algaja või kogenud kasutaja, värvi lipu, linna nimi, codeword tegelik nimi).

Kokkuvõttes, sa pead klikkima "Join game".

Game Fate of Nations loodi stiilis "Civilization". Nüüd saate kapten kolm ajastutest - Stone Age antiikajast ja keskajal. Loojad luban, et varsti saadaval ja järgmise ajastu - uus aeg, olevik ja tulevik. Iga ajastu on kaasas oma eripära. Iga kord on oma spetsiaalsed üksused, samuti saadaval hoonetes. Ja muidugi, edasi liikuda, seda paremad väljavaated. Näiteks kiviajal asi nii palju kui võimalik läbi viia uuringuid, et konkurendid ei saaks jäädvustada neid territooriume, mis on kasulik. Iseloomustab kasutusele raha antiikajast. Nüüd, ilma nendeta ei ole võimalik ohjeldada ühikut linna hoonete, pluss nad peavad tegema kaubanduslepinguid. Keskajal kandma Evangeeliumi, et saate lõpuks luua oma riik. Mitmed mängijad võivad meeskond ja mängu jätkata ühe lipnik, juhindudes ühised eesmärgid. Uued virtuaalsed ajal on väga sarnane kohal. Kujunevast spionaaži, varguse tekkida kõikjal, atmosfäär on saastatud tööstuse jäätmed. Aga oma tehased, elektrijaamad nüüd kasvab.

Vaatame, mida te vajate, et edukalt mängida saatus Nation. Nagu juba mainitud, on uuring eriline koht gameplay. Aga ärge muretsege, mida saab kulutada oma väärtuslikku aega. Sa lihtsalt täpsustada, mida olete huvitatud, annab ülesande oma üksused ning saata neid välja. Sa lihtsalt ootad uudised. Ka oma ustavaid teenijaid võidavad need, kes ise võib röövida naaber ja tuua saagiks leida rakkude rikas ressursse. Muide, vahendeid oluliselt suurendada võimalusi hea areng. Nad ei ole kohustuslik element, aga kui sa kohanud, ei hooletussejätmise võimaluse teha kaevandamine mõned viljakas rakk. Ressursid võimaldavad teil luua tugevam liiki vägede ning loomulikult täiustatud võimalus. Olles ehitatud linn, sa ei pea siin peatuda. Vastupidi, mida rohkem linnu saab vastavalt oma asutuse, seda parem. Mängi saatus Nation tasub meeles pidada, et iga tegevus võtab aega. Näiteks selleks, et liikuda vägede ühest rakust teise nõuab 1-2 minutit ja ehitus hoone paar tundi. Selline süsteem annab võimaluse jagada mõningaid probleeme. Nii leiavad, et poole oma linna liikuda väed, siis on aeg valmistuda võitlust või võtta meetmeid, et sõlmida mittekallaletungi leping.

Väärib märkimist, et võimalus kasutada ehitamiseks ime valgus "Megalith" vyborot vajadus. Küsi, miks sa pead seda ja on piisavalt muresid? Noh, kui sa ei pea boonus kujul reaalne, siis istuda vaikselt!

Alustada saatus Nation mängida kohe täielikult nautida kõiki funktsioone kvaliteetse toote: dünaamika sündmused, suurepärase graafika, heli mehaanika, intuitiivse, võime kasutada taktikat, mugavuse mõttes, et see ei pea kulutama palju aega.

Let gameplay toob sulle tõeline nauding!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more