Järjehoidjad

War2 Glory

Alternatiivsed nimed: War2 Glory

Game War2 Glory - tasuta veebipõhine strateegia võidelda reaalajas. Ühinedes virtuaalne maailmasõda sa pidevalt võidelda oma vaenlasi, õppimist ühendada jõud ja arendada taktika proovida laiendada oma väed. Maailm War 2 Glory online - see on koht, kus lahingud võidelnud kõikjal maal ja merel ja õhus. Nii et kokkupõrkeid ei saa vältida. Seda enam, et konkurente on reaalne mängijad ja oma projekti palju, sest mäng on juba muutunud üsna populaarseks. Face maha reaalsed inimesed palju mugavam kui üritada kavaldada tehisintellekti. Selline võitleb saate kehastavad kõige keerukam, julge strateegia. Ole tark ülem - ja teil õnnestub!

Play mäng War 2 Glory võimalik isegi minimaalne arvuti konfiguratsioon. Süsteemi nõuded võrgus see toode on väga tagasihoidlik. Kui arvuti on ühendatud internetti War 2 Glory registreerimise viib teid hingekosutav maailmas, kus kõige põnevam sündmused järgnevad üksteisele. Registreeru lihtsalt. Peate sisestama kasutajanime ja salasõna, e-posti aadress ja turvakoodi (piltidega). Teine kontroll mängu War2 Glory tahab panna linnuke kinnituse aktsepteerimist Kasutaja lepingu. Kiiresti täites vajalikud väljad, mida saate endale rolli ülem ja aeglaselt hakkab mõistma oma kaugeleulatuvaid plaane.

Pea meeles, et edu selles sõjas, sõltub paljudest teguritest: riik sõdurite arv sõdurid armee, arengutase linna usaldatud sind, et omandiõigus nendele või muid tehnilisi vahendeid, usaldusväärsust saadud luureandmete, samuti alliansi , mis koosneb. Sa hallata oma talu ja püüdke kõik väikseim detail. Ehitus ja linna areng - üks peamisi komponente gameplay. Nii et mida parem aeg, et anda piisavalt hoonete ehitamine ja muid küsimusi, mis vajavad tähelepanu. Sa peaksid teadma, et see karm maailm, kõik on omavahel seotud, ning võttes läbiviimiseks missioone, te teenida raha ja kogemusi, mis lõpuks saab avada uut tüüpi hooned oma linna. On võimalus, ja täiustada olemasolevaid hooneid. Peaasi - et tead täpselt, mida sa tahad ja püüdleb täiuslikkuse.

Kuni War 2 Glory mängida, mida on vaja teha valik kahe olemasoleva isikutele. Saksamaa ja Hitleri-vastase koalitsiooni on vastuolus vaen. Kõik võitleb, mis toimuvad, toimuvad esindajate vahel kaks vastukäivat fraktsioonidesse. Kas see on tõeline mängija või arvuti sõdurid võitlema ta saab ainult küljes fraktsioon, mis välistab ise. Erisoodustusi või fašistlik protestib selle vastu inimesi ei ole. Lihtsalt mõningaid erinevusi tehnikat ja lubatud hooneid. Nii mäng BaF2 Glory tõotab olla huvitav, ja võidelda nii lähedal reaalne ones. Tunne, et kõik toimub praegu, soodustab head graafikat. Ta on gay tohutu teemad.

Nice, mis hakkab mängima War 2 Glory , saate nautida tohutu seadmed, mis on projekteeritud vastavalt joonistele need ajad. Autentne sõidukid ja sõjatehnika maailmasõja koguneb rohkem kui 40 ühikut. Iga relv on oma plussid ja miinused ning nende kasutamine on oluline element oma strateegia. Nii Pick up relvad hoolikalt, sest peamised lahingud - tark taktika. Sul on võimalik võita isegi nende vaenlased, mis on potentsiaalselt suurem kui sina. Kui teil õnnestub valida õige käitumine, võidate kergesti esimeses rida pingerida mängijad.

Lõpuks tasub öelda, et saad valida ise mängustiil. Saab võidelda üksi või liituda kõik klanni. Osana liit tunned turvalisemaks, kuid see on, nagu öeldakse, on isiklik asi. Mäng loodi teile puhata pärast teda, et teha nagu soovite! Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more