Järjehoidjad

Warcraft 3: Frozen Throne

Alternatiivsed nimed: Warcraft 3: Frozen Throne

Warcraft III: Frozen Throne - arvuti strateegia mäng reaalajas. Täpsemalt mäng Warcraft 3 Frozen Throne esitati jätkuna kolmas osa cult mängu Warcraft III: Reign of Chaos. Enne cult mängu miljonär. Arendajad, firma Blizzard teeb kõik endast avaldas mäng võimaldab ainult paar väikest muudatust, pigem täiendusi. Sõlmitud uus storyline, kuid ta jätkab lugu Warcraft III: Reign of Chaos.

Nagu iga arvutimängu, mäng Warcraft 3 Frozen Throne Internetis on Warcraft 3 Frozen Throne video ja pildid, mida me soovitame teil vaadata enne kui alustate mängu. Ja lõpetuseks lugemine see läbi. Isegi kui sa oled fänn selle seeria mängud. Siis saab külastada veebilehte ja lae Warcraft 3 Frozen Throne.

Play Warcraft 3 Frozen Throne Sa mängid rolli tegelane mitmeid kampaaniaid, kuhu pääseb, või pigem kelle valige. Selles mängus veidi uuendatud kampaania - neli uut kampaaniat:

• «horror sügavamal"

• «Curse Avengers"

• «Lord of Darkness"

• «tulise kuristikku."

"Terror sügavamal" - esindajad Night Elves. Arendab teatud maatükk seotud liikluspatrull Illidan

"Curse of Avengers" - Blood Elves (Avengers). On võidelnud vahel Inhumans - päkapikud ja armee Lord Garithos.

"Lord of Darkness" - esindajad Undead. Keerlema ​​ümber pildi surma ratsu Arthas.

"Tulen kuristikku" - sõdalased kampaania orke. Vastuseisu kõigi suhtes, kes neile vastu.

Mäng Warcraft 3 Frozen Throne kangelased on kõik fantastiline, väljamõeldud fantaasia loojad. Üsna samuti kogu mängu. Sul on kastetud maailmas olematu tegelikult olendid. Aga krunt mäng põnev ja lõbus reis meelitavad ja lahing.

Sa tagasi iidse maadel Azeroth. Ja nüüd te ei oodanud verine konflikt. Seal on uued tegelased. Maailm on muutunud sünge, õudne ja täis viha. Ja pole ime, kui selline julm sõdalane.

Selles mängus pead sa pood - kõrts, kus saab osta neutraalne kangelasi. Iga rass on uusi osakuid ja üks uus kangelane. Ka kaheksa uut tüüpi väed. Muutunud välimus ja territooriumid - tüüpi hoonete ja maastike.

LL ka väga erinevaid tüüpi armor ja relvad iga märk.

Play Warcraft 3 Frozen Throne on kõrgeima kvaliteediga graafika, piisavalt kõrgel tasemel joonistus tähemärki. Mis palju lõbus ere ja selge pilt. Muusika saatel sobib edukas kombinatsioon ja nagu cheers mängu ajal.

Curly sõbrad, sest see on vajalik, et lõpetada töö mängu Warcraft III: Reign of Chaos ja eelistatavalt sama meeskond.

Sukeldu täielikult ja tunda värinaid võitlevad koletistega, rüvetab selle eesmärgi saavutamiseks.

Kiirusta mäng Warcraft 3 Frozen Throne laadida. Ja see ei ole lõpp, oodake grand jätkamine! Edukas sa mängid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more