Järjehoidjad

Sõjamängud 1942

Alternatiivsed nimed: Sõjamängud 1942

Wargame 1942 online mäng - tasuta klienditeeninduse strateegia, mida rakendatakse brauseris. Wargame 1942 mängu - see tähendab, et tunda oma nahal, kui meie esivanemad pidid ellujäämiseks ajal Teist maailmasõda. Hakka ülem maadel teile määratud juht armee ja minna kartmatult veresauna vaenlasega. Ära kaota lootust, jääb võitjaks, isegi tumedamaid hetki. Lõppude lõpuks on tõeline kangelane võib olla ainus, kes on valmis võitlema surmani. Mugav ja hästi disainitud kasutajaliides gameplay on kindlasti eeliseid Wargame 1942. Firma Looki hoolitseb luua mugav mäng kasutajatele igas vanuses. Kõnealused abilised aitab süsteem ja hea teadmistebaasi. Meeldib ja juurdepääsu mängu maailmas.

Süsteemi nõuded on minimaalsed:

 • Internetiühendust
 • Operatsioonisüsteem Windows
 • 1 GB RAM
 • Protsessor Pentium

Kui olete loonud kontot ettevõtte varasemate projektide Looki ümberregistreerimiseks Wargame 1942 ei nõuta. Kuid algajatele peaks andma vajalikku teavet, täitke vastav vorm veebilehel mäng:

  1. Minu varjunime
  2. E-post
  3. Password
  4. Nõus Kasutaja kokkuleppe

Pärast registreerimist mängus Wargame vastu võetud 1942, siis antakse lähtesumma raha ja maad, kus see on hosting. Proovige targalt investeerida oma raha esimeste armee. Aja jooksul areneb kuuluv maa. See võimaldaks ladustamine diisli ning muude kütuste kasutamise abil. Vajadusel "must kuld" on ümber raha. Mündid on kasulik osta vajalikke seadmeid arsenal ja muid kasulikke asju. Laskemoona mäng Wargame 1942 soovitab valides erinevate püstolid ja kuulipildujad, granaate, vestid, signaalraketid ja isegi kits. Ei ole sõda ilma kasutada rauda, ​​vaid ka diplomaatilist oskusi, samuti mõtte-play taktika kohta, kuidas võita rolli.

Nagu ülem peab leidma jõudu, et kontrollida mitmeid aspekte. Keerukad majanduses loodud tootmise lahinguüksuste, sõjatehnika teadusasutus, tasakaalustatud hoone vajalikke esemeid - edu tulevikus võidud. Enemy ja püüab haarata sa kuuluv territoorium. Ära anna talle võimalus! Võimas armee, õhujõudude, mereväe ja riigikaitse ei lase vaenlane oma eesmärkide saavutamiseks. Täis tunned kuidas kuum sõjalise juhul kaob immuunsus et Wargame 1942 brauseri mäng andis oklimatizatsii kõigepealt mängude maailmas.

Host sõjaväebaasi peaksid hoolitsema eelkõige umbes hoone Kindralstaabi. Siis tuleb mõelda muud objektid, mis jagunevad tinglikult tüüpi mäng ei

 • Resource (olme-, Multi-Family Homes, Ülikooli naftaplatvormi, kaevandused)
 • Military (kasarmud, lasketiirud, Prügila, relvade tehased Peadirektoraat Secret Service)
 • Majandus (tehased, pangad, kaubanduskeskused)

Resource ehitusluba

 • Sõjajärgse
 • Esitada vajalik haridus
 • Väljavõte väärtuslikke ressursse

Kaubandus

 • Reguleerimiseks voolu raha
 • Säästa raha
 • Tee parim mugavamaks

Tänu sõjaväe hooneid saab võimalikuks

 • Relva
 • Protection Organization territooriumil
 • Koolituse osav ained

Ainult juhul, kui õige prioriteetide peadpööritava edu saada oma uhkus. Peab olema tasakaal arengu sõjaline kompleks, tootmise vajalikud vahendid ja rahandusküsimused.

Mäng maailmas annab rõõmu kõigile, et mida iganes sa teed. Hea meel, et peakorter on prototüüp seda, et jääda loob reaalsustaju. Seintele riputatud kaardid, aruanded, diagrammid infot mineviku lahingutes. Selline atmosfäär pluss vend ekraan, mis võimaldab teil kiiresti õppida eeliseid vaenlane, on teha õigeid otsuseid ja kiire. Ärge kartke teha kiireid manöövreid. Süsteemi stiimuleid ja oma meeleolu, mis omakorda inspireerib sind vallutada uusi kõrgusi.

Kui sa väsinud soolo proovida võita, alliansiga liituda. Nii leiad mõttekaaslastega ja usaldusväärne kaaslased.

Peaks mainima veel üks mäng funktsioone. Seal ilmajaamade, mille kaudu saab kontrollida ilm. Siis mõju ilmastikutingimused tulemustest lahingud, kõigile teada. Tõsi teha selliseid imelikke asju saab pärast investeerida teemante (real) või mänguraha.

Play mäng Wargame 1942 - see tähendab, et katse sõda, tujusid teie vaim ja tunda rõõmu oma mõju ajaloos. Kas sa arvad, et hambad, kui te seda vajate? Ei ole väärt kellegi arvata, on vaadata läbi kõik oma kogemusi. Las Fortune naeratab sulle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more