Järjehoidjad

WarSide

Alternatiivsed nimed: Varsayd

WarSide mäng - fantastiline fantastiline Action MMORPG parima kombinatsiooni rollimäng süsteem ja taktikaline shooter. Valdaval universum keeb sõja vahel kolme ettevõtted. See on klient mäng, kus mängijad väljakutse üksteist ja püüavad tõestada oma süütust kõige kujutlusvõimega meeskond lahingud. Sa pead valima pool võidelda selle eest, mida sa tahad ja on võimalik kohe hüpata kaklus. No tüütu oodata! Kõik väga dünaamiline ja mitmekesine. In WarSide võrgus on tõesti aktiivne elustiil! Pakub erinevaid mängu transpordiliikide, võime luua märk, mis sobivad teie stiili, paindlik areng, originaal võidelda kaardid, ilus arsenal relvi ja palju teisi toredaid hetki. Osale ahne opositsiooni tabanud kõiki tema võime võita!

Mängida WarSide klient peab olema paigaldatud. Paigaldus õnnestub, ja gameplay ei suuda, kas arvuti vastab järgmistele nõudmistele:

- OS Windows XP/Vista/7

- Pentium 4 / Athlon või kõrgem

- Video Nvidia GeForce FX 5200 / ATI Radeon 9500 / Intel GMA 950 (i945G) ilivyshe

- 1 GB RAM-i ja 1 GB kõvakettaruumi.

Algatama vaja arvutisse paigaldada WarSide registreerimist. Luues konto, peate sisestama järgmised andmed: e-mail, foorum, parool (koos kinnitusega). Seejärel tuleb kontrollida mängu nõuab WarSide kirjutada sõnad üleval. Siis võite vajutada "Register", kinnitades seega nõusolek saada uudiseid ja eeskirjade vastuvõtmine.

Play Sul WarSide märgi, mille välimus loob oma. Mitte ainult teil valida näo, juuksed, kuid võib kaunistada kangelane armid või tätoveeringuga. Samuti peate valima ühe kolmest sõdivate riikide. Vaatame, mida nad välja näevad. Zetta Corporation on õnnestunud mitte ainult luua monopol üks planeetidest, kuid lõpuks laiendanud oma mõju paljudele teistele planeetidele. Capital on siin linnas, kuid okupeeritud aladel võim juht Tyler OKAd mitte vähem tugev. Jutlustab kinni ettevõtte totalitaarse kapitalismi. Seal on hästi arenenud valgusenergia keemilise ja rasketööstus. Riigi esindajad kipuvad levinud kogu galaktika selle mõju turgudele ja tooraine allikate. Galactic valla töötajad ja insenerid, vaba ruumi - ilmnenud satelliitide gaasi hiiglane Colossus ühiskonnas. Võrdõiguslikkuse valitseb siin. Proletariaadi ja intellektuaalid leidma kompromisse, et elada rahus ja harmoonias. Capital siin - Tween ja juht kommuuni on Radin. Kõige arenenum tehnoloogia - kerge ja raske füüsiline kemikaali. Elanike riigi unistus tasakaalustatud elu ilma probleemide ja võimaluste kiireloomuliste vajaduste rahuldamiseks iga kodaniku. New Empire - aristokraatlik riik kapitali Eden. Esindajad Empire valmis toetama igati nende liider Ilnura et kui jõud kinni troonile oma isa. Olukorda raskendab asjaolu, et teada, Galaxy ei võtnud seda joonlauda. Solvunud selle asjaolu aristokraadid valmis tegema kõik võimaliku, et tõestada vastupidist. Nad usuvad, et nende liider on võimalik luua absoluutne monarhia, mis põhineb feodaalne turu suhteid. Arendamine kerge ja raske füüsilise energia tehnoloogia, elanikud riigile kipuvad jõuda teise Golden Age. Kallid mängijad, valik on sinu! Teil on õigus liituda, keda näed.

Tegelased, kes saavad WarSide mängida, siis kuuluvad ühte neljast klassist. Võite olla Vartiomies, palgasõdur, või näota jahimees. Nad erinevad üksteisest mitte ainult välimuse, vaid ka unikaalne võimeid. Iga märk on õnnistatud esialgne omadused ja teie ülesanne - pumbata neid. Samuti saadaval valida spetsialiseerumine vastavalt oma maitsele. Täitmine PVE missioone ja osale PVP lahingud, siis kogemustest. Muide, üks võistlus kestab umbes 10-15 minutit. Rohkem vaeva avaldada, seda rohkem käegakatsutavaid tulemusi.

Game Varsayd soovitab mitte ainult võidelda teiste mängijatega, kuid ka õppida, kuidas luua suhteid. Sa pead liituma meeskond, peamiselt seetõttu, et areng krunt on tingitud meeskond lahingud. Samuti on võimalik luua kaubandussuhteid. Võite teha tehinguid enampakkumise või posti teel.

Kuna mäng leviku mudel vaba-2-play, see on lõbus teile kättesaadavaks täiesti tasuta. Osaleda huvitav harjutus oma vabal ajal - ja siis unusta, mida kandis! Me võime ainult soovin teile meeldivat kogemust ja õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more