Järjehoidjad

Wartune

Alternatiivsed nimed: Wartune

Game Wartune - tasuta MMO RPG strateegia, mis sisaldab elemente sotsiaalse strateegia ja rollimäng. Põnev maailm fantaasia autor Wartune online mäng teeb osalejad tunnevad rolli maag, ratsu või ambur. Tähendus Wartune online mäng on hoida linna kontrolli alla ja saada vahendeid ehitada hooneid.

Enne mängimise Wartune, veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128MB. Osale mängus Wartune ei võta palju aega ja lihtne:

1.                   Pealehel valige kirje « luua moodustavad »

2.                   Palun sisestage oma hüüdnimi

3.                   Enter e - mail

4.                   Sisestage parool ja kinnitage see

5.                   Sisestage oma sünnikuupäev

6.                   Valige « esitab » Wartune ja registreerimine on lõppenud.

In Wartune Online võtate rolli kangelane, mis ühendavad saate valida endale kuuluvaks ühte kolmest eri klassidesse. Klass defineerib mängija võimet, siis ta on ajal lahingud Wartune online mängu, samas kui põrand - see on täiesti isiklik valik. Kui olete saanud mängida Wartune, siis on juurdepääs mõned külalistele, mis on antud teile kui originaal õpik. Esialgu mängijad õppida ja uurida maailma ja tegeleb võidelda lahingutes Wartune online mängu. Sul on võimalik mängida Wartune ning omakorda rünnata üksteist automaatselt, kuni keegi loobub esimese kui võim otsa saab, kuigi mängija on ka võimalik kasutada oskusi ta oli omandanud, nad on tavaliselt tugev või eriefektid. Töötada nagu mängijate mängu Wartune online, nad on võimalus szdavat lisavägede oma rühmas, et ründavad automaatselt.

Pärast esialgset külalistele ja võitlus luure Wartune online mängu mängijaid linna ja kohe võtta teda oma tiiva alla. Praeguses etapis on mäng sa ehitada linna, vääringute ja rahaliste vahendite kogumiseks. Wartune lugu online mäng Selles jaotises on väga sarnane selliseid strateegiaid.

Seisukohalt sotsiaalseid funktsioone Wartune mäng on reaalajas vestelda. Mängijad saavad kasutada ka spetsiaalseid punkte, nagu "ruupor" eetrisse sõnumeid teiste mängijatega. See funktsioon on väga kasulik, kui värbamisel gildi liikmetele Wartune online, kuid suur hulk inimesi, kes on tegelikult kasutatud selle funktsiooni, nad ütlevad, et see on mõttetu.

Reaalajas chat, mängides Wartune online mängu lisada ka üksteist sõbraks nimekirju, sisestage gild, teha koostööd erinevaid töökohti. Mängu Wartune ka element jälgimine, st on Saad teada, mida gildid ja mängijad konkureerida.

Üldiselt Wartune online mäng on päris hea mäng, samuti intensiivse strateegia. Game Wartune Loomulikult ei ole täiuslik mäng, kuid lugu on kahtlemata väärib palju suurem võrreldes teiste konkurentidega sotsiaalne võrgustik. Mäng sisaldab palju sisu mäng mis annab sulle võimaluse uurida Wartune online mäng kaua aega ning seega Wartune online väärib mängida!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more