Järjehoidjad

Witcheri 3 metsik hunt

Alternatiivsed nimed: Witcheri 3 metsik hunt

kauaoodatud mäng Witcher 3 Wild Hunt.

Viimane triloogia mäng Witcher 3 Wild Hunt 2015. aastal ilmus esmakordselt 19. mail ja 23. oktoobril ilmus uuendatud uus versioon. Vastutab CD Projekt RED stuudio arendamise eest, mis põhineb Andrzej Sapkowski romaanil "The Witcher". Kogu publikule jõudmiseks töötas ettevõte samaaegselt ühe Xboxi, PlayStation 4 ja Witcher 3 Wild Hunt'i jaoks Windowsi jaoks.

Giralt of Rivia - tõeline professionaal koletiste jahtimisel. Ta on nõid ja tal on võlu maagiaga, neil on üleloomulikud võimed, mis aitaksid tal tüdrukut Ciri päästa. Mängu kolmanda osa eristav kvaliteet on kangelase vaba liikumine kaardil, erinevate territooriumide külastamine ja võime leida uusi ülesandeid.

Product osutus suureks ja piisavaks. Juba enne ametlikku väljaandmist sai ta üle 200 auhinna erinevatest väljaannetest ja veebilehtedest, mitmetest auhindadest festivalidel ja sai hooaja kõige oodatumaks. Isegi kõige rangemad kriitikud ei olnud vastu ja panid kõrgeimad reitingud, nii et mängijatel ei ole midagi ette heita.

Tõstes on kõik vahendid head.

miljonile mängijale õnnestus laadida The Witcher 3 Wild Hunt ja kaasas juba Geraltiga teekonda, kus ta võitleb koletisi ja otsib aardeid. Ta on ainus mängumärk, kuid mõnikord asendatakse teda Ciriga, kes suudab teleportida.

. Witcheri 3 uue loodusdetaili osas on Geralt muutunud veelgi osavamaks võitlejaks. Nüüd saab ta võita korraga viis vaenlast, kasutades kahte mõõga ja abimaterjali. Terasmõõgaga võitleb ta tavalisi loomi ja inimesi ning hõbedane hoiab koletisi.

Arbalety ja pommid lisavarustust pikkade vahemaade jaoks. Nende abil ületab kangelane olendid, mis võivad vee all ujuda või ujuda. Kuna ta on ka nõid, valmistab ta narkootikume spetsiaalsete võimete saamiseks, mis parandavad tema omadusi kogutud esemetest, hävitatud koletiste ja taimede kehaosadest.

. Rünnakute ajal rakendatakse täpseid lööke, rünnakuid, vaenlase rünnakuid. Tuleks jälgida jahimehe vastupidavust, kui see tühjeneb, muutub see kohmakaks ja haavatavaks.

. Helical Geralt viis maagilist märki:

 • Aard - lööb alla

 • Igny - kontrolli tulekahju
 • Aksiy - kontrollib vaenlaste mõtteid ja võib sundida neid rünnama oma enda
 • Kahvakaitse
 • Irden - seab koletisele lõksud, vähendades nende omadusi, kui nad võtavad ühendust

Need märgid on võimelised kasvama ja nende kasutamine ei ole piiratud vaenlase vastu. Geralt hävitab nende abiga kiviprahti, avab uksi, avab uusi tähemärki.

tööotsingut tundub väga huvitav. Neid on võimalik saada vestluses olevatelt tähtedelt, mis on leitud kehal, teadetetahvlil, puudel ja muul viisil. Ülesanded ise sarnanevad külalistele, kui tähemärk järgib rada, kogub objekte, küsib vastukaid.

Nõutud süsteemi nõuded.

As sellise mahuka mänguasja jaoks on arvutitele esitatavad nõuded üsna demokraatlikud. Minimaalne summa, mis teil peaks olema:

 • Intel CPU Core i5-2500K 3. 3GHz
 • Nvidia GPU GeForce GTX 660
 • AMD CPU Phenom II X4 940
 • ROS 6GB
 • AMD GPU Radeon HD 7870
 • Paik 40 GB
 • DirectX 11
 • OS 64-bitine Windows 7/8 (8. 1) ja 64-bitine

Kesel ei ole oodata, et alustada seiklusi varem, võib Witcher 3 Wild Hunt osta juba olemasolevate lisanditega, kuid pidage meeles, et veri ja veini vabastamine on planeeritud 2016. aasta alguseks - Veri ja vein. Tundub, et Witcher 3 Wild Hunt'i loojad ei lõpetanud teie jaoks üllatusi ja te võite oodata palju hämmastavaid uudiseid.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more