Järjehoidjad

Yitien Chronicles

Alternatiivsed nimed: Yitien

Mäng Yitien Chronicles on veebipõhine fantaasia mängu loodud teemal Hiina animatsioon. Te mängida Yitien Chronicles ja õppinud kaks legendaarset relva osaleb külalistele, osaleda duels koos teiste mängijatega õppida peensusi kamuflaaž, samuti on võimalik saada täiendavaid boonuseid. Yitien online mäng on kooskõlas MMORPG mäng, mis on loodud põhineb romaanil Gu Long. Mõte on selles, et ainult üks mängija võib hävitada türann ja kehtestama korra ja rahu iidse Hiina! Võibolla see mängija sa oled?

Enne mängima Yitien veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128 .

Osale mängus Yitien ei võta palju aega ja lihtne:

1. Pealehel valige kirje « saab allkirjastada kuni » [ _19_]

2. Sisestage oma kasutajanimi,

3. Sisesta turvalist parooli ja seda korrata

4. Palun sisesta kehtiv e-mail

5. Kirjutage oma sünniaeg;

6. vali « Esitada » ja Yitien Chronicles [ _1_] metsaraie on lõpetatud.

Yitien online on veebipõhine mäng, mis põhineb RPG alates R [ _2_] 2 Games . See sobib ideaalselt heliefekte ja maatükk, teha seda mängu väga huvitav, kuid tegevus on natuke aeglane ja pikk jutustav kahjuks võimalik vähendada rõõm Yitien Chronicles online [ _1_].

Muidugi, Yitien Chronicles mängida - see on päris huvitav. Põnev mäng Yitien online siis oleks võimalik mitte ainult täita palju erinevaid märke erinevatest eluvaldkondadest, kuid ka siis on võimalik avastada maa ja asetab rikas hiina kultuuri. Lisaks peaaegu iga koht ise mängus Yitien kannab teatud kultuuritraditsiooni. Emei Mountain, virsiku õis saare ja teiste tuntud kohtades tuttav komplekt hiina fännid, sest kõik need kohad on kas sümboli või võitluskunstide kool on kirjeldatud kui püha paik, kus elas kunagi Kung Fu meister. Lisaks neile ühist ruumi, mis on kaardile märgitud, leiate ka eraldi struktuuri nagu linnuste, templid ja lõigud Yitien online mäng.

Mäng Mäng Yitien kestab teatud aja, mängijad on oma varbad ja see äratas huvi. Erinevaid rännakuid saadab sind väga palju kohti, kus saab tutvuda erinevate sümbolitega võita piraatide lurjused, või küsi nõu õpilastele ja nii §

Yitien Chronicles online mäng pakume teile kolme klassi: mõõk tantsijad väga solvav võimeid sõjamehed kaitse kõrge taseme ja hea tervise juures ja ravitsejate võime tervendada ennast ja liitlasi. Iga klass vastab erinevate atribuutide poolest julgeoleku rünnakud, plokid lööb.

Sulgemine iga quest Yitien online annab sulle preemiaks kogemuspunktide, ja kui oma kogemusi punkte täitke näitaja allosas ekraani siis on võimalik, moderniseerimise ja uute seadmete. Samuti saate sõiduki või õigeaegselt või lemmiklooma mäng Yitien mis jälgib sind kogu mängu maailm Yitien online .

Mäng on ka areenil, kus saab vaidlustada vastased võita au ja kiitust. Teie taastumine hakkab kohe pärast lahingut, kuid mäng praegu Yitien saab vältida, kui soovite veeta veidi kangid. Võite konkureerida meistrid erinevate sektide Hong-fu saada medalid kangelane. Parandada atribuutide oma iseloomu mängus Yitien leiad meridiaanid. Kõik auhinnad, autasud, preemiad ja kuulsust ostab palju huvitavaid objekte, mida saab osta poest, nad annavad sulle ekstra serva lahing Yitien online mäng.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more