Järjehoidjad

Mängud Pirates Online MMORPG

Teades, et piraadid, cutthroats ja röövlid on suur mered, me ikka kirglik oma seiklustest. Alustades mängida tasuta online mänge MMORPG Pirates, siis tõi meeskonna ühe jalaga ühe silmaga ja meeleheitel seiklus, fännid Roma ja kuld, igavene aare jahimehed ja põnevust. Virtual saarele asustatud miljoneid mängijaid, kes on otsustanud alustada teed oht, kuid on veel vaba territooriumide jaoks. Hõivata vaba ja korraldada piraat baasi, ehitada oma laevad, otsib osavõtjaid naabermaades ja nad röövida teiste inimeste kohtuotsus.
Yo-ho-ho - mängu Pirates Otsustades hype, mida kasutab mängu Pirates online MMORPG, romantikud ja seiklejad pole veel välja surnud. Daily brauseri mängud on kirjutatud sadu mängijaid erinevatest riikidest, ehitada ja viia oma sõiduki, tippige käsk, ja viia nad pikale teekonnale. Pirate elu kaasneb pidev oht, lahingud ja Aardejaht. Eesmärk piraadid - kasum, ja ta on valmis rinna kulla ületada ookeani, leida väikesaare ja ohverdama tervise huvides omanikust vahuveini aare. Teine kirg piraadid - rumm. See vägijooki asendab teisi jooke, ja sageli on nad kuritarvitavad alkoholi, kaotades lihtsalt hulluks. Kuid mängud, ta ikka toimib valuuta koos piastrid ja rohkem on võimalik säästa kuni pütid, seda rohkem võimalusi sul saada. Piraatide tegelevad virtuaalse maailma • Rünnakud kulgeb paadid • Mõrv • Aardejaht • Kaubandus • Ehitus • Mining • ruumiline planeerimine ja rikud kellegi teise • Luua firmade • unionization • Meeskonna valik Paljudel juhtudel on piraadid, ja mõned ei sobi klassikaline idee neid. Aga see on taotluslik, et see oli lõbus mängida. Saate luua kangelane tavaline esitus piraadid: konks kargud, ühe silmaga, habemega, samas kolme nurka müts ja papagoi õlal. Või jääda mulje, nagu Jack Sparrow: koos rastapatsid riietatud patsid punutud habe ja musta silma. Siis on vaja saada laeva. Sinu esimene laev on vähe meelde legend merede, kuid kui sa püüad, see viib teid avamerel, ja seisab tormis, murda palju teisi inimesi, ja nii palju rohkem laevu võtab laeva pardal. Meeskond peab olema tugev, muidu kiiresti voolata. Koguda meremehed õppinud oma oskusi, kuid järsem pakkuja, seda kõrgem on selle hind. Siis on vaja pidevalt tööd maine parandamise kohutav, verine ja võitmatu röövel. Pärast iga jagelus teil saada tugevamaks ja jõukamaks, mis avab uusi horisonte. Luua oma asutuse territooriumil ja kaitsta oma piirid. Kas teil on vaja puitu ja muid kasulikke vahendeid, et saavad. Las elu piraadid eelistavad valida kaupu, mida nad vajavad võimu teistele, siis on palju laiem vastutus. Sa oleks üllatunud, kuid nad on ka tegelenud ehituse, mitte ainult laevu, vaid ka hooneid. Kaubavahetuse liiga tuttav, kuid ainult need röövlid kinni võim. Pirate piraat kari koos Kuna kõik osalejad selles kategoorias on sünnipärane salakaval, kirg ja uudishimu, side alati huvitav. Kõik otsivad oma kasuks, püüab rikkaks esimeses piirkonnas, üles kaevama kõik aarded müüa kallim ja osta võrra - vähem. Seal on pidev konkurents - kes on koguneda rohkem relvi, laevu, kuld, valida parim meeskond, tihe rohkem partnerluslepingute. See tagab suhteliselt ohutu, sest tugev vastane ei taha suhelda, kuid ta saab käsu ja nõuda lunaraha või andamit nõrgem. Keeldumise korral prits hävitatakse ja teine ​​on suur õppetund kuulekus. Omandada kogemusi, võideldes virtuaalne vastane, ja kui piraat saavad läige, salakaval, oskusi, mida saab vaidlustada tõeline vastased ja näha, kes oleks järsem. Ükskõik tulemus ei kavatse mängida kirg ja säde, mis nõuab tõelist freestyle piraat.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more