Järjehoidjad

Space mängud online MMORPG

Space MMORPG mängu avatud avarustes, põnev maastike ja suurepärane külm kutsutud mängida online tasuta. Siin saab lahendada uusi planeete, tõstes kolooniad pioneer asukad, teaduslaborid ja eksperimentaalse saagi väljad võitlus võistlejate väärtuslikke ressursse ehitada ärisuhted humanoids, katsetavad kaubalaevade või sõjavägi. Erinevaid kliendi ja veebipõhine mänguasi saab teha valik müügiautomaadid krundi ja vapralt sukelduda tundmatusse seiklus pärast lihtsa registreerimise ja valik võistlused.
Maaväline Space Game Ühel päeval inimesed ikka vallutada ruumi reaalne, ja saad aru, fantaasiad, mida rakendatakse ainult ekraanid ja kuvarid kui võtame kosmilise mängu online MMORPG. Inimkond hakkab galaktika elu, ja igaühel on oma tähe ristleja asemel auto. Isegi väikesed lapsed saavad hakkama süstikud kui praegu, nad sõidavad jalgratastega, konkureerides sõbrad rassi. Avaruuskävely on muutunud igapäevaseks ning hulgaliselt tähed valgustit - tuttav maastik. Aga see on ainult unistus, võite minna virtuaalse ruumi Odyssey ja täita korraldusi, mis on saadetud meid operaatorid või teiste mängijatega. Hakka kodanik kosmoses See ruum mänguasjad ja võimalusi on palju ja nad on kõik tihedalt asustatud mängijad, kes on registreeritud. Võrgumängu võimaldab mängijatel liituda uue ja alustada pidu. Võite valida ühe mängu vastu virtuaalne tähemärki, kuid see on huvitav suhelda ja sõlmida suhteid need inimesed. Nii et üllatusmomenti ei kaotatud inimfaktor, sest igaüks mõtleb erinevalt ja seega läheb. Teemade valik sõltub, millist rolli pakutakse teile: • Space Pirates • Trader • Pilot sõjalaev • Patrol On kosmosejaama saab tegelda teadusliku, õppimine vaenulikus keskkonnas ja otsin kasulikke vahendeid, teadmata, et maalased. On vaja leida väärtuslikku materjali, mis on teiste jahimehed saada. Nii tekib konflikt, ja üks kosmoses haigeks jäänud. Liitlased peavad suutma toetada laevastiku. Ja kui naabrid vajad abi, nad samalaadse nõudmise teile juba. Vastastikune abi suur põhjus, ja koos saab seista vastu ükskõik vaenlane. Võite koguda laevastiku ja saata see uurida otsima teistsugust elu või planeedi sobi meie rassi. Et saada edukas missioon hoolitseda vajalikud asjad laeval ja hea mängida. Financial küsimused Raha teenimine, saab alati osta soovitud objekti või laeva võimsa relva, muljetavaldav kiirus, lastiruumi, läbimatu kaitsva valdkonnas. Need laevad on palju raha, ja osta vähemalt üks saab lihtsalt palju tööd ja kapitali kogumiseks. Võite teenida nii ausalt ja rüüstamine. Rünnakud tekivad sageli haagissuvilad ja teaduslikud ekspeditsioonid ja seda ära hoida, et sina, tugevdada armee ja töötada selle parandamiseks. Kui sa elad väljaspool seadust, siis oma võimu peab olema väga lahe. Tegevjuht protsessi Isegi kõige realistlikum ja kuhjaga nii küllastus menüü mänguasjad ei tekita raskusi haldamisel. Seal on võimalused sellise lihtsaid meetmeid, et isegi väikelapse nendega toimetulemiseks. In paneelid värvitud selge funktsioon iga sakk ja virtuaalne assistent esimene gameplay ei jäta küsimata. Iga tegevus on suunatud ja kommenteeris, kuni sa mäletad kõiki tipphetki. Ülejäänud kraami sa õpid reisi ajal ja teha seda alateadlikult. Laevad suurte ja väikeste piisavalt kõigile, kuid on valmis aktsepteerima piiritu territooriumil liituda vendluse kosmonautika. Käivitage mootor, ülehelikiirusega dial ja minna otsima oma koha tähtede teel hävitada asteroidid ja vaenlase ja lase õnne istub oma saba, tihedalt haarame kätega.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more