Järjehoidjad

Space mängud online MMORPG

Space MMORPG mängu avatud avarustes, põnev maastike ja suurepärane külm kutsutud mängida online tasuta. Siin saab lahendada uusi planeete, tõstes kolooniad pioneer asukad, teaduslaborid ja eksperimentaalse saagi väljad võitlus võistlejate väärtuslikke ressursse ehitada ärisuhted humanoids, katsetavad kaubalaevade või sõjavägi. Erinevaid kliendi ja veebipõhine mänguasi saab teha valik müügiautomaadid krundi ja vapralt sukelduda tundmatusse seiklus pärast lihtsa registreerimise ja valik võistlused.
Tähtede vaimud
DarkOrbit - Star Wars
Sulav World Online
Space Pioneers 2
Battlestar Galactica Online
Noon 21. sajandil
Muutuv maailm
AirRivals
SpaceInvasion
STARQUAKE
AstroNix. Masters of universum
Lord of the Galaxy
Xnova
Xgame
Space Battles
Nemexia Evolution
World Oksaroy
PLANEWARS
Casus Belli
Star konflikt
King Stars
Pirate Galaxy
Planetside 2
Nova Raider
Goodgame Galaxy
FAR7
Empire Universe 2
Star Wars: Knights of Old Republic
Galaxy on Fire 2 Full HD
Colonies online
Onema
GoD Factory: Wingmen
Star Trek Online
Eve Online
Galaxy Online 2
Battle Space
Future Torpia
Galaxy Life
Empire Universe 3
Star Supremacy
Astro Empires
ConquerX2
Tribes: Tõusta
Anno 2070
Galaxy on Fire 2
StarCraft 2: Heart of sülem
Space Rangers 2
Space Rangers HD
Space Rangers Revolution
Star Wars: Knights of Old Republic
Star Wars: Force Unleashed 2
Dead Space 2
Dead Space 3
Mass Effect 3
Massiefekt
X Rebirth
Skyforge
Astro Lords
Aeon cryohazard
DSF Starfleet
Star wars võitlevad
Starcraft 2 tühiku pärand
No Man's Sky
Hukatus
Anno 2205
Master of Orion
Star Trek Alien Land
Star Citizen
War2149
Star Wars Battlefront 2
Eliit on ohtlik
Välimised metsikud
Terraformeerijad
Ellujäänud Marss
Aveni koloonia
planeedi baas
kodumaailm
Star Wars: Vana vabariik
Nova: Raud galaktika
Star Treki laevastiku juhtkond
Terra Nil
Langev piir
ixion
Marsaktsioon: lõpmatu ambitsioon
Päikeseimpeeriumi patud 2
kodumaailm 3
Alfa Centauri
Battlefleeti gooti
Võitlus galaktika eest
Surnud ruum 2023
Superfuse
Tootage meile Marss
tagastamine
Everspace 2
Tähesõdade jedid: ellujääja
Starfield
Raudsed merejalaväelased
Nutvad päikesed
Päikeseimpeeriumi patud
Galaxy Splitter
Galaktilised tsivilisatsioonid 3
Galaktilised tsivilisatsioonid 4
Ripout
Programm Dyson Sphere
Nexuse sõda: tsivilisatsioon
Maaväline Space Game Ühel päeval inimesed ikka vallutada ruumi reaalne, ja saad aru, fantaasiad, mida rakendatakse ainult ekraanid ja kuvarid kui võtame kosmilise mängu online MMORPG. Inimkond hakkab galaktika elu, ja igaühel on oma tähe ristleja asemel auto. Isegi väikesed lapsed saavad hakkama süstikud kui praegu, nad sõidavad jalgratastega, konkureerides sõbrad rassi. Avaruuskävely on muutunud igapäevaseks ning hulgaliselt tähed valgustit - tuttav maastik. Aga see on ainult unistus, võite minna virtuaalse ruumi Odyssey ja täita korraldusi, mis on saadetud meid operaatorid või teiste mängijatega. Hakka kodanik kosmoses See ruum mänguasjad ja võimalusi on palju ja nad on kõik tihedalt asustatud mängijad, kes on registreeritud. Võrgumängu võimaldab mängijatel liituda uue ja alustada pidu. Võite valida ühe mängu vastu virtuaalne tähemärki, kuid see on huvitav suhelda ja sõlmida suhteid need inimesed. Nii et üllatusmomenti ei kaotatud inimfaktor, sest igaüks mõtleb erinevalt ja seega läheb. Teemade valik sõltub, millist rolli pakutakse teile: • Space Pirates • Trader • Pilot sõjalaev • Patrol On kosmosejaama saab tegelda teadusliku, õppimine vaenulikus keskkonnas ja otsin kasulikke vahendeid, teadmata, et maalased. On vaja leida väärtuslikku materjali, mis on teiste jahimehed saada. Nii tekib konflikt, ja üks kosmoses haigeks jäänud. Liitlased peavad suutma toetada laevastiku. Ja kui naabrid vajad abi, nad samalaadse nõudmise teile juba. Vastastikune abi suur põhjus, ja koos saab seista vastu ükskõik vaenlane. Võite koguda laevastiku ja saata see uurida otsima teistsugust elu või planeedi sobi meie rassi. Et saada edukas missioon hoolitseda vajalikud asjad laeval ja hea mängida. Financial küsimused Raha teenimine, saab alati osta soovitud objekti või laeva võimsa relva, muljetavaldav kiirus, lastiruumi, läbimatu kaitsva valdkonnas. Need laevad on palju raha, ja osta vähemalt üks saab lihtsalt palju tööd ja kapitali kogumiseks. Võite teenida nii ausalt ja rüüstamine. Rünnakud tekivad sageli haagissuvilad ja teaduslikud ekspeditsioonid ja seda ära hoida, et sina, tugevdada armee ja töötada selle parandamiseks. Kui sa elad väljaspool seadust, siis oma võimu peab olema väga lahe. Tegevjuht protsessi Isegi kõige realistlikum ja kuhjaga nii küllastus menüü mänguasjad ei tekita raskusi haldamisel. Seal on võimalused sellise lihtsaid meetmeid, et isegi väikelapse nendega toimetulemiseks. In paneelid värvitud selge funktsioon iga sakk ja virtuaalne assistent esimene gameplay ei jäta küsimata. Iga tegevus on suunatud ja kommenteeris, kuni sa mäletad kõiki tipphetki. Ülejäänud kraami sa õpid reisi ajal ja teha seda alateadlikult. Laevad suurte ja väikeste piisavalt kõigile, kuid on valmis aktsepteerima piiritu territooriumil liituda vendluse kosmonautika. Käivitage mootor, ülehelikiirusega dial ja minna otsima oma koha tähtede teel hävitada asteroidid ja vaenlase ja lase õnne istub oma saba, tihedalt haarame kätega.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more