Blatsk Bullet

Alternatiivsed nimed: Black Bullet Black Bullet

mäng Black täpid sõdur tseremooniameister.

mäng Black Bullet meeldib kõigile, kes armastavad relvi taktikaliselt läbimõeldud võitlus ja ellujäämise rahe täppe. Mitme shooter jookseb otse brauseri ja ei nõua kliendi tarkvara allalaadimine, hoolimata sellest, et on väga ilus, hästi jälgitav graafika ja suur eriefektid.

mängijate näha ürituse esimene inimene, see annab reaalsus, mis toimub arvuti monitor, ja suur hääl kõikide meetmete ja kaadrid tõesti toob virtuaalses maailmas. Nagu näiteks, ei ole maatüki selles mängus, kõik on lihtne valida – pool konflikti, ja kui olete valmis, et võidelda ristimine. Mängu transpordiliikide Black Bullet Viis, mäng algab vähe koolitust, kus kogenematu kasutaja kurssi arendajatele juhtimise peategelane ja menüü funktsioonide edasist meetmete valik kättesaadavaks mängija, võib ta:

  • Vstupit liit ja töökaaslasi lahing lahing erinevate fraktsioonide;
  • Pouchastvovat tormis, püüdes vabastada strateegiliselt tähtis objektide vaenlase jõud;
  • Samostoyatelno siseneda valdkonnas lahing vaba režiim ja saada võitluse kogemusi hävitada vaenlane;
  • Rezhim võistlus tähendab midagi vere sport, on kättesaadav igal tasandil.
  • Iga päev avab redel režiim, kus mängijad saavad liituda võitlust hinnangud.

Mängi mängu Black Bullet tõeline väljakutse põnevus - otsijad, oma iseloomu hakkab oma teed lihtsa sõduri madalaima jõudluse ja käik, ning võib lõpetada täielikult relvastatud auaste marssal sajandiku tasandil tasandamine.

 

 

Omadused Black Bullet.

Mäng on väga populaarne, hoolimata sellest, et tuli välja mitte liiga kaua aega tagasi. Teel saada vapper sõdalane rohkem kui 100 miljonit kasutajat, mis teeb mängimise palju põnevamaks, sest saate ühendada ning võitlevad reaalsed inimesed, mitte robotid ettenähtud autorid. Et liituda Musta Bullet registreerimine on vajalik protseduur, kuid see ei võta üle minuti. See protsess on vajalik selleks, et saavutada kõik feats ja salvestatud mängija iga sissesõidutee.

Lisaks erinevaid mängu transpordiliikide ja seal on suur hulk lahinguväljadel, nende üle kolmekümne. Iga kaart eeldab ka mängija või meeskond erinevat taktikat, kusagil parem varitsus vaenlase ja meelitada teda ohtlikuks lõksuks. Teisel kaardil on kõige korrektsem strateegia on varjata silmi snaiper rifle ja esimene hävitada enamik vaenlased peidupaik, siis sõlmida avatud lahingu, vahetades vaikse relva kiire süütamise relv. Asukohad on väga erinevad üksteisest, on avatud ala, mahajäetud ladude ja suletud püsivuse koos kitsad läbikäigud, kus rühm ei sobi.

Et teenida mängu raha ja kogemusi mitmel viisil, Musta Bullet mängida üksi või koos sõpradega, valides lihtsalt kaardi režiimis ja lahingus, ja saab täita ülesandeid arendajad, nii planeeritud ja ajaliselt piiratud, nende täitmise mängijad saavad auhinnad , mängu tööriistad, lisatasu seadmed ja võimsaid relvi.

Muide, iPlayer Black Bullet valik relvi on väga mitmekesine, erinevat marki relvi, snaiper ja rünnak vintpüssi, kuulipildujad erineva hävitusjõud ja voorude arvu puuris, granaadid. Et kõik tulirelvad vaja AMMO, noad ei pea täppe ja ei tekita müra, nii et nad peavad arsenal ei tohiks tähelepanuta.

 

Mängi ka