Blade Hunter

Alternatiivsed nimed: vlade Hunter

Igra Blade Hunter ja üritused mängib fantaasia.

Brauzernaya mängu Hunter Blade on RPG võitlus mäng, ja on mõeldud mängijatele, kes armastavad fantaasia, mis on üsna oodata kohtumist draakonid, võlurid, kivi golems.

Fanaty žanr on juba hakanud mängima Hunter Blade, õppimine haldjas avarusi maa, keegi ei tea, kus pannakse. Ajalugu selle varjata riigi muutlik ja ebakindel lõpuni. On vaid teada, et see on tasase sõda hea ja kurja jõud. Kui jumalad on toodud valguse ja pimeduse mõõgad, õnnistatud võitmatu jõud, kuid sülle kompassi jagati seitsmeks tükki. Nad on ikka kardavad toetajad pimedus, aga mitte kõige vähem.

Svetlye suutnud varastada mõõk pimedas ja peidetud kõrgele mäele. Sest kuigi see andis hea edumaa opositsiooni, kuid vaenlase leidnud viisi, et naasta oma relvad, ja nüüd üle maailma taas ohus kastmist igavene kaos ja pimedus.

Sumeyut kas toetajad maailma võita eelseisva lahingu, või nad on määratud surema ebavõrdses lahingus? Oma tegevuse sõltub, milline saab olema jätk lugu. Brave mängu mängida Hunter Blade, mis peegeldavad arvukad rünnakud vaenlase väed.

Predstavlyaem peamiste mäng hetki.

Kak kõige 2D võitlus mängud, selle toote paistab helge, lummav, mille dünaamiline süžee ja värviline eriefektid. Graafika väärt, ja saate isegi näha piltide üksikasjad. Nagu liikumist, nad esinevad kahes suunas leheküljel: vasakule / paremale.

Kazhdogo mängija ootab Hunter Blade registreerimist, mille järel ta valib ja võtab kontrolli all oma kangelast. Osale lahingutes pead pidevalt, nii et karjääri kasvu on tagatud. Lahingud toimuma automaatselt ja otsese osaluse, et õppida kiire loendamine võtmed õigel ajal teha transistor paremaid tulemusi.

Kazhdaya võitlus, see on midagi hämmastav - tõeline show. Kiílumine pöörleva palli, võib kergesti kaduma minna või tore lõigata mängu punktid - sõltub iseloomu ja talent oma agility, sest kapten on võimalik võita algajatele.

Kvestov palju, ja iga pakkumise päästa oraakel; hävitada lohe metssead ja muud koletised; metsade kaitseks, koopad ja saared. Kui töö on tehtud, jaotus tähti näitab oma edu kolme asendisse:

  • Kombo
  • Stil srazheniya
  • Vremya prohozhdeniya

Teper saagi alla rinnale, valides sadestatud kulla ja lisatasud. Täidetud ülesannete tuua kogemused ja see aitab tõsta talent ja täiendava võimenduse.

Ot iga märgi võimeid.

Seychas osalejad iPlayer Blade Hunter võivad valida nelja märki, kuid alles hiljuti oli ainult kolm:

  • Razboynik - päris libe ning tungida oma mõtteid on raske. See on salakaval vaenlane ja Artful Dodger, kuid kui antud sõna hetkeks, teen seda.
  • Rytsar - usaldusväärne partner süles. Tema kogemus ja pühendumus tagada võidu isegi keskkonnas eriti võimas vaenlased.
  • Valkiriya - jutustama Illusiooni ja hägu mõelnud vaenlane, teda uskuda olematu. See on ohtlik ja võluv, mitte igaüks saab võistelda selle lahinguväljal.
  • Mehanik - Uus firma Trinity ja seega isemajandav ja enesekindel. Tema võim on hämmastav, sest ta on relvastatud suure haamriga, mis muudab vaenlase laagrisse korvamatut kahju.

Ispolzuyte saadaval mänguvõimalustele Blade Hunter, et võita lahing ning sõda. Liituge gildiga hunt ülemused, üksteist aidata, ressursse ja teadmisi, osaleda PVP-lahinguid.

 

Mängi ka